HaberlerSamsun HaberleriHavza Belediyesinden 65 yaş ve üstüne hijyen desteği

Havza Belediyesinden 65 yaş ve üstüne hijyen desteği - Samsun Haberleri

Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 11.00 ? 15.00 arası çıkağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü kişilere Havza Belediyesi tarafından yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske dağıtımı gerçekleştirildi.

+
-
Havza Belediyesinden 65 yaş ve üstüne hijyen desteği

Dezenfektan ve maske dağıtımına katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 65 yaş ve üstü yaşlılar ile kısa sohbetler ederek kendilerine yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 65 yaş ve üstü yaşlılar için alınan kısıtlama kararlarının kendilerini korumak amacı ile olduğunu ve büyüklerimizin toplumdaki yeri ve önemine vurgu yaparak; “ Bizim hafızamızsınız, varoluş sebebimizsiniz, ülke ve millet adına bütün duygu ve düşüncelerimizi, birikimimizi oluşturan kişilersiniz. Bu günlerde bir az sıkılmış olabilirsiniz ama inanının yapılan her şey sizler için, sizleri korumak için çalışıyoruz. Sizler değerli büyüklerimizden daha çok öğrenecek şeylerimiz var. Bizim sizlerden öğreneceklerimiz ve tecrübelerine ihtiyacımız var. Siz evde kalın biz sizin ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.”dedi.

Öte yandan Havza Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Kevser Cami önü ve Mehmetçik Meydanında 65 yaş ve üstü vatandaşların sosyal mesafeye uymaları, park ve banklarda oturmamalrı konusunda sık sık uyarılarda bulunuldu.Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
SIRADAKİ HABER
}