HaberlerSamsun HaberleriVefa ekibi İlkadımlılar için sahada olacak

Vefa ekibi İlkadımlılar için sahada olacak - Samsun Haberleri

Koronavirüsle mücadele kapsamında 65 yaş ve üstü ile koronik rahatsızlığı olan vatandaşların 4 gün uygulanacak olan sokağa çıkma yasağında Vefa destek grubu İlkadım'lılar için sahada olacak.

+
-
Vefa ekibi İlkadımlılar için sahada olacak

İlkadım Belediyesi Vefa Destek Koordinasyon Merkezi’nden sevk ve idare edilen 20 kişilik ekip, her gün  ilçe genelindeki 65 yaş üstü yaşlıların alışveriş, ilaç gibi taleplerini yerine getiriyor. '444 55 01' ve '0505 178 55 01'  numaralı hattan Koordinasyon merkezine gelen çağrılar görev yapan ekipler tarafında kayda alınıyor. Mahalle mahalle görev bölümü yapıldıktan sonra vatandaşların isteklerini evine teslim ediyor. Koronavirüs süresince  hizmet veren vefa destek ekibi 24 saat, üç vardiyalı çalışıyor. Sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlarda ilk adımlıların yardımına koşan vefa destek gurubu yaşlıların hayır dualarını alıyor.

"Büyüklerimizin her zaman hizmetindeyiz" 

Büyüklerimiz, değerlerimizi ve kültürümüzü yarınlara taşıyan, geçmişimizle geleceğimizi birbirine bağlayan en değerli köprüler olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;” Büyüklerimizin sağlığı bizim için çok önemli.  Sizler bizim en kıymetli hazinelerimizsiniz, tecrübe ve deneyimlerinize daha çok ihtiyacımız var. Biz sizlerin her daim yanınızdayız ve hizmetinizdeyiz. İnşallah süreci birlikte ve en kısa sürede atlatacağız. Sizlerden istirhamım eviniz de kalmanız.” ifadelerini kullandı.Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
SIRADAKİ HABER
}