HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da yaşayan 1919 doğumlu Emine nineye 19 Mayıs ziyareti

Samsun'da yaşayan 1919 doğumlu Emine nineye 19 Mayıs ziyareti - Samsun Haberleri

Havza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ziyaret edildi.

+
-
Samsun'da yaşayan 1919 doğumlu Emine nineye 19 Mayıs ziyareti

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında Havza’ya bağlı Bekdiğin Mahallesinde yaşayan ve 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ve özel sporcular ziyaret edildi.

Ziyaretlere Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çöerkçioğlu’nun katıldı. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Emine Cengiz ziyaret edildi.

Ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Emine teyzemiz o günleri görmüş, uzun bir ömür yaşamış. Emine Teyzemizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Kadir Gecesinin İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Mevla’dan diliyorum.” dedi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise ziyaretin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirildiğini belirtti.

Heyet daha sonra ziyaret programı kapsamında özel sporcular 20 yaşındaki Doğuş Kahya ve 21 yaşındaki Damla Tiryaki’yi  ziyaret ederek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINAGÜNCEL
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINA
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDERGÜNCEL
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDER
MÜDAFAA-İ HUKUKGÜNCEL
MÜDAFAA-İ HUKUK
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFEGÜNCEL
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFE
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(II)
SIRADAKİ HABER
}