HaberlerSamsun HaberleriHavza Belediyesi okullarda dezenfeksiyon yaptı

Havza Belediyesi okullarda dezenfeksiyon yaptı - Samsun Haberleri

Havza Belediyesi tarafından Liselere Geçiş Sınavı (LGS) tedbirler kapsamında sınav salonlarında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

+
-
Havza Belediyesi okullarda dezenfeksiyon yaptı

Havza Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  iş birliğinde 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan LGS için 13 okul binası ve 54 sınav salonunda dezenfekte çalışmalarına başladı.

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Numan Kurt gözetiminde çalışmalarını sürdüren dezenfeksiyon ekibi sınav binaları ve salonlarında dezenfekte çalışması gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarda lavabolar, kapı kolları, okul girişleri, merdivenler, koridorlar ve sınav salonları  dezenfekte edildi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam “ Havza’da 13 okulumuzda 54 salonda 699 öğrencimiz liseye geçiş sınavına girecekler. Öğrencilerimizin mağdur olmaması için gerekli tüm tedbirler alındı. Bütün öğrencilere başarılar dilerim .” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Öğrencilerimizin sağlığını korumak için yapılması gereken ne var ise gerek Milli Eğitim Müdürlüğümüz gerek ise belediye olarak bizler üzerimize düşeni fazlası ile yapmaktayız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlığı bizler için her şeyden daha önemli. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.” Dedi.KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜGÜNCEL
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜ?
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattıGÜNCEL
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattı
SIRADAKİ HABER
}