HaberlerSamsun HaberleriSamsun sağlıkta öncü kent

Samsun sağlıkta öncü kent - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, önümüzdeki Pazartesi günü hizmete girecek olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni poliklinik binasını gezdi.

+
-
Samsun sağlıkta öncü kent

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentteki koronavirüs vakaları hakkında bilgi aldı. Sağlık çalışanlarına bu süreçte gösterdikleri fedakarlık nedeniyle teşekkür eden Başkan Demir, daha sonra hastane bünyesinde yeni hizmete girecek poliklinik binasını inceledi.23 bin metrekare kapalı alanda 95 poliklinik, 56 destek alanı, görüntüleme ünitesi ve kreşiyle hizmete girecek binanın şehre hayırlı olmasını dileyen Başkan Demir, “Birçok hastane ve sağlık kuruluşuyla Samsun sağlık alanında öncü kentlerden biri haline geldi. Şehrimize kazandırılan bu yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından İlkadım İlçesi Ulugazi Mahallesi İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyareti yaparak ‘Hayırlı ve bol kazançlar’ temennisinde bulunan Başkan Demir, vatandaşlarla da selamlaşarak şunları söyledi:


“Hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarına uyalım. Bu konularda hassas olduğumuzda salgın sürecini daha sağlıklı bir şekilde atlatmış oluruz. Hepimizin iyiliği için bu konulara dikkat etmemiz gerekir.”BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(I)
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİGÜNCEL
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİ
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLIGÜNCEL
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLI?
YAZMAZSAM OLMAZGÜNCEL
YAZMAZSAM OLMAZ…
UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
SIRADAKİ HABER
}