HaberlerSamsun HaberleriHizmet-İş Sendikasından Başkan Özdemir'e ziyaret

Hizmet-İş Sendikasından Başkan Özdemir'e ziyaret - Samsun Haberleri

Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Sendikalarımız çalışanın hakkını savunan ve demokrasinin güçlenmesi için önemli görevler üstlenmekte.' Dedi.

+
-
Hizmet-İş Sendikasından Başkan Özdemir'e ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun sendikal çalışmalar hakkında Başkan Özdemir’e bilgiler verdi.

Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun sendika olarak Havza Belediyesi ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirterek; “Hizmet Sendikası kamu kurumlarında ve belediyelerde örgütlü sendikayız. Karşılıklı anlayış içerisinde Havzamıza hizmet etmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Sayın Başkanıma ve sendika üyesi çalışanlarımız ile tüm belediye çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza için daha fazlasını ve güzelini yapmanın gayretinde olduklarını ifade ederek, “Sendikalarımız çalışanın hakkını savunan ve demokrasinin güçlenmesi için önemli görevler üstlenmekte. Havza Belediyesi olarak bizlerde ilçemize hizmet eden emek veren kardeşlerimiz için iyi niyet çerçevesinde sendikamız ile birlikte en iyi imkânları sağlamanın gayretindeyiz.”dedi.BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(I)
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİGÜNCEL
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİ
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLIGÜNCEL
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLI?
YAZMAZSAM OLMAZGÜNCEL
YAZMAZSAM OLMAZ…
UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
SIRADAKİ HABER
}