HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor'

Başkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesi 100.Yıl Bulvarı'nda esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla selamlaşarak 'Hayırlı ve bereketli kazançlar' dileyen Başkan Demir, sosyal mesafe ve maske konusunda da hassas olmalarını istedi.

+
-
Başkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor'

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sık sık esnaf ziyaretleri yaparak sorun ve taleplerini dinliyor. Bugün de İlkadım ilçesi 100.Yıl Bulvarı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Demir, ‘Hayırlı ve bereketli kazançlar’ diledi. Sosyal mesafe ve maske takılması konularındaki hassasiyeti dile getiren Başkan Demir, bunlara dikkat edilmesini istedi.Koronavirüs ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı kurallara herkesin uyması gerektiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Virüs salgını tamamen ortadan kalkana kadar alınan tedbirlere uymak hepimizin görevi” dedi.

“Her fırsatta esnafımızla bir araya geliyoruz” diyen Başkan Demir şunları söyledi:
“Onların talep ve önerileri bizim için değerli. Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Bu anlamda her zaman onların yanındayız. Telefonum 24 saat açık. Bir sıkıntınız olduğunda anında arayın. Belediyemize randevusuz gelebilirsiniz. Sosyal medyadan yazabilirsiniz, telefondan arayabilirsiniz. Bana ulaşma konusunda asla tereddüt yaşamayın."BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(I)
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİGÜNCEL
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİ
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLIGÜNCEL
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLI?
YAZMAZSAM OLMAZGÜNCEL
YAZMAZSAM OLMAZ…
UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
SIRADAKİ HABER
}