HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor'

Başkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesi 100.Yıl Bulvarı'nda esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşlarla selamlaşarak 'Hayırlı ve bereketli kazançlar' dileyen Başkan Demir, sosyal mesafe ve maske konusunda da hassas olmalarını istedi.

+
-
Başkan Demir: 'Ekonominin temelini esnaf oluşturuyor'

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sık sık esnaf ziyaretleri yaparak sorun ve taleplerini dinliyor. Bugün de İlkadım ilçesi 100.Yıl Bulvarı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Demir, ‘Hayırlı ve bereketli kazançlar’ diledi. Sosyal mesafe ve maske takılması konularındaki hassasiyeti dile getiren Başkan Demir, bunlara dikkat edilmesini istedi.Koronavirüs ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı kurallara herkesin uyması gerektiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Virüs salgını tamamen ortadan kalkana kadar alınan tedbirlere uymak hepimizin görevi” dedi.

“Her fırsatta esnafımızla bir araya geliyoruz” diyen Başkan Demir şunları söyledi:
“Onların talep ve önerileri bizim için değerli. Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Bu anlamda her zaman onların yanındayız. Telefonum 24 saat açık. Bir sıkıntınız olduğunda anında arayın. Belediyemize randevusuz gelebilirsiniz. Sosyal medyadan yazabilirsiniz, telefondan arayabilirsiniz. Bana ulaşma konusunda asla tereddüt yaşamayın."KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜGÜNCEL
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜ?
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattıGÜNCEL
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattı
SIRADAKİ HABER
}