HaberlerSamsun HaberleriSamsun Valisi Zülkif Dağlı'dan 'çiçek yerine bağış yapın' çağrısı

Samsun Valisi Zülkif Dağlı'dan 'çiçek yerine bağış yapın' çağrısı - Samsun Haberleri

Dün itibarıyla görevine başlayan Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, kendisine tebrik çiçeği gönderilmemesini, bunun yerine Kızılay ve Yeşilay'a bağış yapılmasını istedi.

+
-
Samsun Valisi Zülkif Dağlı'dan 'çiçek yerine bağış yapın' çağrısı

Dün itibarıyla görevine başlayan Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, kendisine tebrik çiçeği gönderilmemesini, bunun yerine Kızılay ve Yeşilay'a bağış yapılmasını istedi.

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Düzce Valiliği görevimden sonra Samsun Valisi olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna giden yolda ilk adımın atıldığı bu güzel kente ve saygıdeğer insanlarına hizmet etme fırsatını veren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın İçişleri Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Dün itibarıyla Samsun Valisi olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Dostlarımın tebrik için çiçek göndermek yerine, tüm dünya mazlum ve muhtaçlarının gönlünde taht kuran Türk Kızılayı'na veya zararlı alışkanlıklarla mücadele eden Yeşilay'a bağış yapmalarını istirham ediyorum." ifadelerini kullandı.BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(I)
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİGÜNCEL
GÜZEL ŞEYLER DE OLUYOR - ORTA KARADENİZ TURİZM PANELİ
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLIGÜNCEL
TÜRK FINDIĞININ KADERİ KİME BAĞLI?
YAZMAZSAM OLMAZGÜNCEL
YAZMAZSAM OLMAZ…
UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
SIRADAKİ HABER
}