HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Özdemir asfaltlama çalışmalarını inceledi

Başkan Özdemir asfaltlama çalışmalarını inceledi - Samsun Haberleri

Havza belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal mahlle yollarında devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledi.

+
-
Başkan Özdemir asfaltlama çalışmalarını inceledi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan Dereköy Mahallesinde devam eden sıcak asfalt kaplama çalışmalarını incelediler ve yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Fen İşler Havza Şube Müdürü Burak Görmüş yapılan çalışmalarda Dereköy Mahallesi merkezinin kapsayacak şekilde 3 400 metre sıcak asfalt çalışması yapılacağını belirterek; “2020 çalışma planımız kapsamında çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Havzanın ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile koordineli olarak çalışmalarımız devam etmekte. Burada yaklaşık 3400 metre asfaltlama çalışması yapılacak. Hem Büyükşehir Belediyesi hem de belediyemize bağlı ekipler sahada çalışmalarına devam etmekte. Büyükşehir Belediyesi ile koordineli ve iş birliği içinde ilçe merkezi asfalt çalışmalarımıza başladık. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e ilçemize vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise yapılan hizmetlerin takipçisi olduklarını ifade ederek; “Halkımıza hizmet etmek ve onların taleplerini karşılamak adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.”dedi.Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
SIRADAKİ HABER
}