HaberlerSamsun HaberleriBedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir'

Bedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir' - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, 'Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir' dedi.

+
-
Bedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir'

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, "Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir" dedi. Yaşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Yayımladığı mesajında bayramların anlam ve önemine değinen Yaşar, "Dargınların barıştığı, mutlulukların arttığı, milli ve manevi duyguların hat safhaya ulaştığı bayramlar en büyük değerlerimizdir" dedi.

 

"Sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşmak en büyük dileğimdir" diyen Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgı sebebiyle belki sevdiklerimize sarılamayacağız; ama bu hatırlamamıza, sevgimizi ifade etmemize engel değil. Yeter ki gönüller bir olsun.

 

"MİLLİ DUYGULARIN KUVVETLENDİĞİ GÜNLERDİR" 

Huzur ve mutluluğun, sevginin ve saygının, hoşgörünün pekişmesine fırsat oluşturan bayramların, toplum hayatında önemli bir yeri vardır. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

 

"SAĞLIK VE SEVGİ DOLU BAYRAMLARA..." 

Bu manevi değeri yüksek günlerde çevremizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulmasını, hep bir arada sağlıklı, sevgi dolu ve huzur içinde nice bayramlar geçirmeyi diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdikleriniz ile birlikte geçirmesini temenni ediyorum.Atakum Belediyesi servis otobüsü kaza yaptı! 2 ölü, 22 yaralıGÜNCEL
Atakum Belediyesi servis otobüsü kaza yaptı! 2 ölü, 22 yaralı
Milli Piyango 2021 yılbaşı bileti ikramiye çıkan numaraların sıralı tam listesiGÜNCEL
Milli Piyango 2021 yılbaşı bileti ikramiye çıkan numaraların sıralı tam listesi
SamsunHaberTV'de Osman Kara yazdı! Kirlenmek güzel değildir kötüdürGÜNCEL
SamsunHaberTV'de Osman Kara yazdı! Kirlenmek güzel değildir kötüdür
Vedat Çınaroğlu yazdı! Ankara neden başkent seçildiGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Ankara neden başkent seçildi
Samsun Büyükşehir'de Mali Hizmetlere yeni Daire Başkanı atandıGÜNCEL
Samsun Büyükşehir'de Mali Hizmetlere yeni Daire Başkanı atandı
SIRADAKİ HABER
}