HaberlerSamsun HaberleriBedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir'

Bedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir' - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, 'Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir' dedi.

+
-
Bedri Yaşar: 'Bayramlar, bizi biz yapan değerlerdir'

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, "Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir" dedi. Yaşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Yayımladığı mesajında bayramların anlam ve önemine değinen Yaşar, "Dargınların barıştığı, mutlulukların arttığı, milli ve manevi duyguların hat safhaya ulaştığı bayramlar en büyük değerlerimizdir" dedi.

 

"Sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşmak en büyük dileğimdir" diyen Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgı sebebiyle belki sevdiklerimize sarılamayacağız; ama bu hatırlamamıza, sevgimizi ifade etmemize engel değil. Yeter ki gönüller bir olsun.

 

"MİLLİ DUYGULARIN KUVVETLENDİĞİ GÜNLERDİR" 

Huzur ve mutluluğun, sevginin ve saygının, hoşgörünün pekişmesine fırsat oluşturan bayramların, toplum hayatında önemli bir yeri vardır. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

 

"SAĞLIK VE SEVGİ DOLU BAYRAMLARA..." 

Bu manevi değeri yüksek günlerde çevremizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulmasını, hep bir arada sağlıklı, sevgi dolu ve huzur içinde nice bayramlar geçirmeyi diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdikleriniz ile birlikte geçirmesini temenni ediyorum.Osman Kara yazdı! Söke Söke AlırlarGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Söke Söke Alırlar
AKADEMİK BAŞARISI YÜKSEK ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ TED ÇORUM KOLEJİ ANADOLU LİSESİGÜNCEL
AKADEMİK BAŞARISI YÜKSEK ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ TED ÇORUM KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
SIRADAKİ HABER
}