HaberlerSamsun Haberleriİlkem YKS'de aldığı Türkiye derecesi ile başarısını tescilledi

İlkem YKS'de aldığı Türkiye derecesi ile başarısını tescilledi - Samsun Haberleri

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile hizmet veren ILKEM Etüt ve Eğitim Merkezi öğrencileri YKS Üniversiteye giriş sınavında Türkiye derecesi yaptı.

+
-
İlkem YKS'de aldığı Türkiye derecesi ile başarısını tescilledi

Yaşardoğu, Derebahçe, Kadifekale ile 3 Farklı Şubede eğitim ve öğretime katkı ve destek hizmetini sürdüren İlkadım Belediyesi Etüt ve Eğitim Merkezi  263 Öğrenciyi Üniversiteye Hazırlık Kursu ile sınava hazırladı. 27-28 Haziranda tarihlerinde yapılan TYT ve AYT sınavlarına deneyimli öğretmenler eşliğinde hazırlanan öğrenciler başarıyı yakaladılar. Pandemi süreci ve sonrasında günlük Deneme Sınavları ve on-line soru çözümleri ile öğrencilerini yalnız bırakmayan İLKEM, bu başarısını Türkiye derecesi ile taçlandırdı. Sınava katılım sağlayan tüm öğrencilerin baraj seviyesini geçmesi ve 12 öğrencinin YKS sınavında farklı dereceler ile Türkiye genelinde derecesi yapması hem öğrenciler ve velilere çifte mutluluk yaşattı.

“Öğrencilerimize ücretsiz tercih imkanı sunuyoruz” 

Alınan başarıdan büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını dile getiren İLKEM Eğitim Koordinatörü Davut Öz;” 6 - 14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan YKS tercihleri için öğrencilerimizi ve velilerimiz ILKEM şubelerine gelen öğrencilere ücretsiz rehberlik servisleri ve Sınıf öğretmenleri eşliğinde tercih imkanı sunduklarını ifade etti.

“Her başarını arkasın emek ve özveri var” 

İlçemizde dereceye giren ve yarın bizleri temsil edecek öğrencilerimizi tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;” Her başarının arkasında emek, özveri ve gayret vardır. Öğrencilerimiz emek vererek karşılığında Türkiye’de derece yaptılar. Bu sevinçlerini aileleri ile belediyemize gelerek bizlerle paylaştılar. Bizleri de mutlu ettiler. Öğrencilerimizin aldıkları bu başarı, eğitim öğretime yapılan desteklerin bir emaresidir. Belediye olarak her zaman öğrencilerimizin yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz. İlçemizde eğitime destek bizden, başarıyı ise öğrencilerimizden bekliyoruz” dedi.Osman Kara yazdı! Söke Söke AlırlarGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Söke Söke Alırlar
AKADEMİK BAŞARISI YÜKSEK ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ TED ÇORUM KOLEJİ ANADOLU LİSESİGÜNCEL
AKADEMİK BAŞARISI YÜKSEK ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ TED ÇORUM KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
SIRADAKİ HABER
}