HaberlerSamsunspor HaberleriOğuz Gürbulak: Hedefimiz şampiyonluk

Oğuz Gürbulak: Hedefimiz şampiyonluk - Samsunspor Haberleri

Samsunspor tecrübeli oyuncularından Oğuz Gürbulak, 'Geçen sezon pandemi nedeniyle şampiyonluğumuzu doyasıya kutlayamadık. Buruk bir sevinç yaşadık. Önümüzdeki sezon bu sevinci doyasıya yaşamak için TFF 1. Ligde hedefimiz şampiyonluk' dedi.

+
-
Oğuz Gürbulak: Hedefimiz şampiyonluk

Samsunspor'un orta saha oyuncusu Oğuz Gürbulak, Bolu kampını değerlendirdi. Kamp çalışmalarının güzel geçtiğini belirten Oğuz Gürbulak, “20 Temmuz’da kampa Bolu’nun Gerede ilçesinde başladık. Birinci etap kampını çok güzel geçirdik. Otelde bizden başka kalanların olmaması bizim için güzel. İkinci etap kampına da 04 Ağustos tarihinde başladık. Genelde çift idman yapıyoruz. Takım olarak çok istekli ve arzulu bir şekilde çalışıyoruz. Sezon başı kampları takımlar için çok önemli ve bizde bunun bilincindeyiz. Bu tür kampları çok iyi değerlendirip sakatlık falan olmadan güzel bir şekilde bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.
Yeni gelen ve gelecek olan transferlerin takıma çabuk uyum sağlayacağını ifade eden Oğuz Gürbulak, “Yeni gelen transferlerle uyum sorunu olacağını düşünmüyorum. Çünkü geçen sene Ertuğrul Sağlam hocamız geldikten sonra yakaladığımız takımdaşlık ve arkadaşlık üst düzeyde. Yeni gelen arkadaşlarımız var ve gelecek olanlar da var. Onları da aramıza en hızlı şekilde katacağımıza inanıyorum. Bence yeni gelenler için bizim takım bir fırsat. Çünkü bu takımda öyle bir takımdaşlık ve arkadaşlık olduğu için onların da çok çabuk uyum sağlayacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

ELİMİZDEN GELEN KATKIYI SAĞLAYACAĞIZ 
Yapılan transferlerle birlikte forma için oluşacak rekabet ortamının takım için iyi olacağının altını çizen Oğuz Gürbulak, “Rekabet ortamı olması takım için güzel bir şey. Yeni gelen isimlerle biz forma savaşı içerisine gireceğiz. Tabi ki hocamızın taktiri ile hak eden oynayacak ama bunların hepsi takıma katkı vermek için. Bunun da takıma menfaatine olduğunu düşünüyorum. Gelen ve gelecek olan oyuncular bence bize büyük katkılar sağlayacak. İnşallah bizde elimizden gelen katkıyı sağlayacağız” dedi.

 

SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ 
Takım olarak hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Oğuz Gürbulak, “Geçen sezon pandemi nedeniyle şampiyonluğumuzu doyasıya kutlayamadık. Buruk bir sevinç yaşadık. Önümüzdeki sezon bu sevinci doyasıya yaşamak için TFF 1. Ligde hedefimiz şampiyonluk. İnşallah bu hedefi gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki sezon Samsunspor’u hak ettiği yere yani Süper Lige çıkaracağız” diye konuştu.

 

KAMPI İYİ DEĞERLENDİRİYORUZ 
Kamptaki kendi performansını değerlendiren Gürbulak, “Ben çalışmayı seven bir insanım. Kamp dönemlerinde de elimizden geldiğince de hocalarımızla birlikte en iyi şekilde çalışıyoruz. İnşallah yeni sezonda bunun karşılığını alırız. Onun için burası önemli bir hazırlık. O yüzden burayı iyi değerlendirmeye çalışıyorum. İnşallah yeni sezonda takıma vereceğim katkıyla bu emeğimizi ödüllendireceğimize inanıyorum. İdmanlar dışında takımda herkes birbiriyle oturup, sohbet ediyoruz. Bu açıdan da kampların çok güzel olduğunu düşünüyorum. Çünkü takımlarda bu tür arkadaşlıklar çok önemli. Herkes burada birbirini seviyor. İnşallah bunun ödülünü sezon sonunda şampiyonluk olarak alacağımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.TFF 1 Ligde Yılport Samsunspor 2- Adanaspor 1SPOR
TFF 1. Ligde Yılport Samsunspor 2- Adanaspor 1
TFF 1'inci ligde Ankaraspor 1 Yılport Samsunspor 2SPOR
TFF 1'inci ligde Ankaraspor 1 Yılport Samsunspor 2
Samsunspor'un acı günü! Mustafa Erkanat Covid-19'a yenik düştüSPOR
Samsunspor'un acı günü! Mustafa Erkanat Covid-19'a yenik düştü
TFF 1'inci ligde Yılport Samsunspor 1 - Menemenspor 1SPOR
TFF 1'inci ligde Yılport Samsunspor 1 - Menemenspor 1
TFF 1'inci Ligde Yılport Samsunspor 2-Tuzlaspor 0SPOR
TFF 1'inci Ligde Yılport Samsunspor 2-Tuzlaspor 0
SIRADAKİ HABER
}