HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demir: Süreci birlikte atlatacağız

Başkan Demir: Süreci birlikte atlatacağız - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Meydanı ve Saathane Meydanı'nda vatandaşlara maske ve sosyal mesafe uyarısında bulundu. Başkan Demir, 'Virüsten korunmanın en etkin yolu, maske ve sosyal mesafe. Bu süreci hep birlikte atlatacağız' dedi.

+
-
Başkan Demir: Süreci birlikte atlatacağız

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelde kapsamında 81 ilde denetim yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri de pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokanta ve kafeteryalar gibi birçok alanda uygulama yaptı.

İlkadım ilçesi Cumhuriyet Meydanı ve Saathane Meydanı’nda yapılan denetimlere Vali Zülkif Dağlı ile birlikte katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hem esnafla hem de vatandaşlarla sohbet edip uyarılarda bulundu. Maske, sosyal mesafe ve hijyenin önemine değinen Başkan Mustafa Demir, “Halkımızdan duyarlılık bekliyoruz. Bu virüsün en etkin ve tek yolu sosyal mesafe, maske ve temizlik. Yapılan bu uygulamalar ve denetimler hepimizin sağlığı için. Bu virüsü birlikte mücadele ederek yeneceğiz. Vatandaşlarımızla birlikte bu süreci atlatacağız” ifadelerini kullandı.Vali Dağlı, toplu taşıma denetimindeGÜNCEL
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Başkan Demir: Spor projeleri hazırlanıyorGÜNCEL
Başkan Demir: Spor projeleri hazırlanıyor
Başkan Deveci yabancı yatırımcılara Atakum'u tanıttıGÜNCEL
Başkan Deveci yabancı yatırımcılara Atakum'u tanıttı
Havza'da denetimler devam ediyorGÜNCEL
Havza'da denetimler devam ediyor
İlkadım'da çevre timi çevreyi kirletenlerin peşindeGÜNCEL
İlkadım'da çevre timi çevreyi kirletenlerin peşinde
SIRADAKİ HABER
}