HaberlerSamsun Haberleriİlkadımlı vatandaşlar Başkan Demirtaş'a teşekkür etti

İlkadımlı vatandaşlar Başkan Demirtaş'a teşekkür etti - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından hayata geçirilen Belediye Mahallemizde projesi devam ederken İlkadımlı vatandaşlar Başkan Demirtaş'a teşekkür etti.

+
-
İlkadımlı vatandaşlar Başkan Demirtaş'a teşekkür etti

Pandemi döneminde verilen aranın ardından yeniden hayata geçen Belediye Mahallemizde Çadırı vatandaşlar tarafından beğeni toplamaya devam ediyor. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından hayata geçirilen projeyle her hafta başka bir mahallede kurulan çadır ile halkın taleplerine en hızlı şekilde çözüm bulunuyor. Mahalle muhtarlarının da aktif katılımı ile gerçekleşen çalışmalarda mahalle sakinlerinin talepleri dinlenerek tüm taleplere hızlı bir şekilde çözüm üretiliyor.

“Belediye hizmet çadırı ile mahalle sorunları çözüme kavuşuyor” 

Belediye Mahallemizde Çadırı projesinin gerçekleştiği Cedit Mahallesi sakinleri belediye hizmet çadırı ile mahalle sorunların yerinde çözüm buldukları “Mahallemizde kurulan hizmet çadırı ile belediyemiz tarafından hızlı bir hizmet çalışması başlatıldı. Çöp konteynerlerinin giydirme boyama ve bakım onarımları, otların biçilmesine ve özellikle yol ve kaldırım çalışmaları ile yenilenmesine kadar birçok hizmeti bir arada gördük. Bu güzel proje için ve hizmetlerinden dolayı hem belediye çalışanlarına belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

“Belediyemizle el ele mahallemizi güzelleştiriyoruz” 

İlkadım Belediyesinin tüm birimleri ile iş birliği içerisinde uyumlu bir çalışma yürüttüklerini belirten Cedit Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya; “İlkadım Belediyesi ile uyumlu bir çalışma dönemini sürdürürken Belediye Mahallemizde Çadırı projesiyle de birçok probleme kısa sürede çözüm bulmuş olduk. Vatandaşlarımız tarafından gerek muhtarlığımıza gerekse belediyemizin çözüm merkezine iletilen sorun ve taleplere birlikte cevap buluyoruz. Mahallemizde kurulan hizmet çadırı ile tüm taleplerimizi ilk ağızdan iletirken aynı anda Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler Müdürlükleri ve Çözüm Merkezi ile iletişim kurma şansı buluyoruz. Bu vesile ile bu hizmetleri sorunlara yerinde çözüm odaklı bu uygulama için İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

“Başkan Demirtaş; Halka hizmete ara vermeden devam edeceğiz” 

En büyük mutluluklarının halka hizmet olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Halkımızın refah düzeyini arttırmak ve en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Mahallemizin tamamında tüm sokaklar Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yıkanıyor. Tüm çöp konteynerleri boyanarak bakımı yapılıyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri otları biçiyor ve parkların temizliğini yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de yol ve kaldırım çalışmalarını  gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra halkımızın her türlü talep ve önerisini iletebileceği görevli arkadaşlarımız hizmet çadırımızda hazır bulunuyorlar” ifadelerini kullandı.UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
700 Bin Kardeşimiz Olmuş!GÜNCEL
700 Bin Kardeşimiz Olmuş!
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
SIRADAKİ HABER
}