HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'nda devir teslim

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'nda devir teslim - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binasında devir teslim töreni yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan İl Kongresinde il başkanı seçilen Hasan Aksoy, görevi resmen devraldı.

+
-
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'nda devir teslim

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binasında devir teslim töreni yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan İl Kongresinde il başkanı seçilen Hasan Aksoy, görevi resmen devraldı. Mazbatasını alan Aksoy, İl Başkanlığı binasında düzenlenen törende eski İl Başkanı Av. Recep Güleroğlu’na, hizmetlerinden ötürü plaket takdim etti.

BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, “09.08.2020 Pazar günü yapılan 2.Olağan Kongremizde Partimizin delegeleri görevi ekibimize vermiştir. Kongreye katılan oy kullanan tüm delegelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz. 5 adaylı Samsun ve Türkiye demokrasisine örnek teşkil edecek bir kongre gerçekleştirdik. Partimiz yeni olmasına rağmen bu demokrasiyi içleştirdiğimizin bir göstergesidir. Bugün yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantıdan sonra 13.15 de Yüksek Seçim Kurulundan yetki belgemizi yönetimdeki arkadaşlarla ve misafirlerimizle aldık. Daha sonra hep birlikte yürüyerek ve İYİ Parti Samsun İl binamıza geçtik. İl binamızda bizleri karşılayan bir önceki yönetime teşekkür ederiz. Bize bundan sonraki dönemde ihtiyaç olması halinde her türlü desteği vereceğini ifade eden Av. Recep Güleroğlu kardeşime başkanıma ayriyeten çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni yönetimiz de arkadaşlarımızla demokratik yarışta diğer adayların yanında yer alan arkadaşlarımızla görüşerek partimize katkı sağlamak isteyenlerle birlikte bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bir olmak, diri olmak ve iktidar olmak için gece demeden gündüz demeden çalışacağız.” İfadelerini kullandı.İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM MİSİYASET
İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM Mİ?
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattı
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destekSİYASET
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destek
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattı
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu A Takımı'nı açıkladıSİYASET
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu A Takımı'nı açıkladı
SIRADAKİ HABER
}