HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti'den Uzunlar'a tepki!

İYİ Parti'den Uzunlar'a tepki! - Samsun Haberleri

Atatürk'e hakaret eden ve mahkeme tarafından 10 ay hapis cezası verilen Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Hasan Uzunlar'a bir tepki de Samsun İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy'dan geldi.

+
-
İYİ Parti'den Uzunlar'a tepki!

Atatürk’e hakaret eden ve mahkeme tarafından 10 ay hapis cezası verilen Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Hasan Uzunlar’a bir tepki de Samsun İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy’dan geldi.

AYNI DÜŞÜNCEYİ BENİMSİYORLAR 

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, "Bütün dünyada son yüz yılın en büyük lideri olarak saygı duyulan , bugün varlığını borçlu olduğumuz Cumhuriyet ve onun değerlerini büyük zaferler kazanarak bizlere emanet eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şahsına , onu savunan siyasi partilere ve bu ülkede kardeşçe yaşamak için duruşunu tavrını ebediyete intikal etmiş büyüklerimiz için gösteren duyarlı vatandaşlara inat , kendini bilmez bir şekilde hakaretler eden ve sonrasında daha da küçülüp niyeti ve suçu ortada iken inkar eden bir şahsiyetin gündemi meşgul edecek şekilde birden fazla mevkide görevlendirilmesi bizleri ziyadesi ile üzmüştür. Gerek Cumhur İttifakı ortağına, gerek partimize olmayacak sözleri de sarfeden bu kendini bilmez şahsiyetin kendi partisinde bile tepki ile karşılanan tutumuna rağmen mahkemece onanmış 10 aylık cezasını görmezden gelerek bu görevlere atanması . bu görevi veren kişilerin de aynı düşünceyi benimsediği ve desteklediği sonucunu çıkarır. Başkalarına her türlü iftira ve hakaretleri ödüllendirip , kendilerine en küçük haklı eleştiride bulunanlara yaşama şansı vermeyen bu düşünce yapısı bilmelidir ki değerlerini hiçe sayanların bu toplumun ahengini bozup huzurunu kaçırmaya hakkı yoktur . Bugüne kadar her fırsatta Kurucu değerler ile sorunu olduğunu hissettiren ve tarihi çarpıtarak yalan ve iftiralar ile siyaset yapmayı marifet sayanlara bu dünyada huzur hakkı ödeyebilirsiniz ama yediğiniz hakların sözde inandığınız fani dünyada size bir huzur vermeyeceği aşikardır . Tavsiyemiz bir an evvel bu yanlışınızdan dönün ve Kurtuluş mücadelesini veren bu şehri daha fazla gerip huzursuz etmeyin" ifadelerini kullandı.İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM MİSİYASET
İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM Mİ?
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattı
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destekSİYASET
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destek
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattı
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu A Takımı'nı açıkladıSİYASET
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu A Takımı'nı açıkladı
SIRADAKİ HABER
}