HaberlerSamsun HaberleriSamsun Büyükşehir Belediyesi kentin her yerinde çalışıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi kentin her yerinde çalışıyor - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Derebahçe Mahallesi Şehit Mustafa Zıvalı Bulvarı'ndaki 4 bin 100 metrelik sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediyesi kentin her yerinde çalışıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde bozuk yolların yapımı için yürütülen çalışmalar ara verilmeden devam ediyor. Bu kapsamda İlkadım ilçesi Derebahçe Mahallesi’nde 4 bin 100 metrelik sıcak asfalt çalışması yapılıp güvenli yol çizgileri çekildi.

KISA SÜREDE YOL ÇALIŞMAMIZ TAMAMLANDI 
Büyükşehir Belediyesi'ne sıkıntılarını dile getirdiklerini ve hızlı bir şekilde geri dönüş yapılarak mahalledeki yol sorununun ortadan kaldırıldığını dile getiren Derebahçe Mahallesi Muhtarı Sabiha Demirci, "Mahallem adına yeni yolumuz için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve ekibine teşekkür ediyorum. Öncesinde yollarımız araç kullanımı için uygun koşullara sahip değildi. Bu sıkıntımızı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e dile getirdik. Ardından mahallemizin yol yapım çalışmalarına hızlı bir şekilde başlandı. 4 bin 100 metrelik yol, kısa sürede tamamlandı" dedi.

DERNEK BAŞKANI: SANAYİYE GİTMEKTEN KURTULDUK 
Derebahçe Minibüsçüler Derneği Başkanı Fahrettin Eker ise yolu sık kullanan minibüsçüler olarak yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti ifade ederek, "Başta başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sabah 7'den gece 12'ye kadar hizmet veren bir sektörüz. Yollar çukur ve engebeliydi. Başkanımız söz vermişti. Sözünü tuttu. Teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

PIRIL PIRIL YENİLENMİŞ BİR BULVAR 
Derebahçe Mahallesi Şehit Mustafa Zıvalı Bulvarı'nda sıcak asfalt çalışması yaptıklarını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri İlkadım Şube Müdürü Oktay Altun ise, "Büyükşehir Belediye Başkanımızın söz verdiği tüm hizmetleri belli bir program dahilinde hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda toplamda 4 bin 100 metre uzunluğundaki mahallenin Şehit Mustafa Zıvalı Bulvarı'nı her türlü altyapısı, kaldırımı, orta refüjü ile kısa sürede yenileyerek kullanıma sunduk" dedi.Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
SIRADAKİ HABER
}