HaberlerSamsun HaberleriSamsun TSO'dan Çiftçi'ye, 'Hayırlı olsun' ziyareti

Samsun TSO'dan Çiftçi'ye, 'Hayırlı olsun' ziyareti - Samsun Haberleri

Samsun TSO Yönetimi, Tekkeköy İlçe Kaymakamlığı'na atanan Hayrettin Çiftçi'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulund

+
-
Samsun TSO'dan Çiftçi'ye, 'Hayırlı olsun' ziyareti

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Eldemir ve Kerem Tüfekçi, Tekkeköy İlçe Kaymakamlığı’na atanan Hayrettin Çiftçi’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı Başkan Murzioğlu, Çiftçi’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Teşekkür etti 

Ziyarette konuşan Tekkeköy Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, “Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Doğal ve tarihi güzellikleriyle birlikte sanayileri de içinde barındıran Tekkeköy’de görev yapmaktan ziyadesiyle mutluyum. Samsunumuz güzel bir şehir. Ziyaretlerimiz, ilişkilerimiz bundan sonra daha da çok sıklaşacak. İnşallah bundan sonra her alanda sizlerin de desteğiyle birlikte çalışıp, daha güzel hizmetleri ortaya çıkartacağız. Samsunumuzun güzelliklerine hep birlikte katkı koyacağız” dedi.

Tekkeköy sanayinin kalbi 

Tekkeköy ilçesini Samsun sanayisinin kalbinin attığı yer olarak tanımlayan Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Samsun, Türkiye'nin Karadeniz havzasına açılan stratejik bir kent konumunda ve bu konumunu sahip olduğu lojistik değerlerle desteklemektedir. Tekkeköy ilçemiz sanayinin kalbinin attığı yer. Ayrıca, Fuar ve Kongre Merkezi, Lojistik Merkez başta olmak üzere birçok önemli yatırım Tekkeköy ilçemizde konumlanmış durumda. Oda olarak tüm çabamız Samsun'u bulunduğu konumdan daha yukarılara taşımak. Her zaman sizlerin yanındayız. Kentimizin daha da gelişmesi için üzerimize düşen görevi de yapmaya hazırız" diye konuştu.Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
SIRADAKİ HABER
}