HaberlerSamsun HaberleriBedri Yaşar: 'Bazı zaferler sözlere sığmaz'

Bedri Yaşar: 'Bazı zaferler sözlere sığmaz' - Samsun Haberleri

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, '30 Ağustos gibi anlamlı ve tarihi niteliğe sahip olan bir Zaferi anlatmak sözlere sığmaz' dedi.

+
-
Bedri Yaşar: 'Bazı zaferler sözlere sığmaz'

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, "30 Ağustos gibi anlamlı ve tarihi niteliğe sahip olan bir Zaferi anlatmak sözlere sığmaz" dedi.

 

Yaşar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

 

Mesajında 30 Ağustos Zaferi'nin şanlı bir zafer olduğunu hatırlatan Yaşar, "30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, kazanılmış şanlı bir zaferdir" dedi.

 

"30 Ağustos, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin yakıldığı büyük bir zaferin adıdır diyen Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

"Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan 30 Ağustos Zaferi’ni her geçen sene milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gururla, coşkuyla kutladık-kutlayacağız. Bu sebeple bundan sonraki amacımız ve hedefimiz; sadece Bizden sonraki nesillere Türk Milletinin bir ferdi olmaktan gurur ve onur duyacakları bir Cumhuriyet bırakmaktır. Cumhuriyetimize ve kazanımlarına hassasiyetle sahip çıkarak, ülkemizi uygarlık yarışında en üst sıralara taşıyacak gençler yetiştirmek olacaktır. Türk Milleti’nin bağımsızlığını ilelebet aynı güç ve kararlılıkta devam ettirmek olacaktır.. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum."Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
SIRADAKİ HABER
}