HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demirtaş, telsiz anonsu ile zabıtaların haftasını kutladı

Başkan Demirtaş, telsiz anonsu ile zabıtaların haftasını kutladı - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıta teşkilatının 194. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle telsizle anons geçerek tüm zabıtaların haftasını kutladı.

+
-
Başkan Demirtaş, telsiz anonsu ile zabıtaların haftasını kutladı

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında ülke genelinde kamu düzeni için özveri ile görevini icra eden belediye zabıta personelinin bu yıl 194’üncü Zabıta Haftasını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yaptığı telsiz anons ile kutladı. Vatandaşların huzuru, güvenliği ve sağlığı için görevlerini özverili bir şekilde sürdüren kamu düzenini sağlayan, belediyenin kolluk kuvveti zabıta memurları, bu günde tebrikleri kabul ediyor. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ta belediyede Makam odasındaki telsizle anons geçerek zabıtların haftasını kutladı ve görevlerinde başarı diledi.

Telsiz konuşmasında zabıta personeline Değerli mesai arkadaşlarım. Zabıta Haftanızı kutluyorum. Hepinize sağlıklı ve başarılı görevler diliyorum diyerek seslenen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” İlçemizin güven ve refahı için hepiniz çok önemlisiniz. Tüm zabıtalarımıza başarılı görevler diliyorum” dedi. Telsizden anonsu duyan zabıtalar da Başkan Demirtaş’a karşılık vererek, teşekkürlerini ilettiler.

 İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak ilçe genelinde yaşam kalitesinin her geçen gün artmasında zabıta personelinin büyük emeği olduğunu ifade eden  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıtanın önemine değinerek, şunları söyledi:

“Yaptığı uygulama ve denetimlerle halkımızın esenliği için çalışan zabıta personelimiz kentimizin huzurlu bir kent olmasında büyük rol oynamaktadır. Günün 24 saati her an vatandaşımıza bir telefon kadar yakın olarak hizmetin olduğu her alanda görev almaktadır.Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta İlkadım Belediyesi Zabıta Teşkilatımız olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”Samsun'da ölümlü kazalar yüzde 38,5 azaldıGÜNCEL
Samsun'da ölümlü kazalar yüzde 38,5 azaldı
Canik'ten anlamlı etkinlikGÜNCEL
Canik'ten anlamlı etkinlik
Başkan Demir'den öğrencilere simitGÜNCEL
Başkan Demir'den öğrencilere simit
Bedri Yaşar: 'Verdiğimiz onca mücadele sekteye uğruyor'GÜNCEL
Bedri Yaşar: 'Verdiğimiz onca mücadele sekteye uğruyor'
Başkan Deveci minik öğrenciler için ilk ders zilini çaldıGÜNCEL
Başkan Deveci minik öğrenciler için ilk ders zilini çaldı
SIRADAKİ HABER
}