HaberlerSamsun Haberleriİlkadım Belediyesinde koronaya sıkı tedbir

İlkadım Belediyesinde koronaya sıkı tedbir - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş korona virüse karşı tedbirlerin hem ilçe genelinde hem de belediyeye ait bina ve alanlarda en üst seviyeye çıkarıldığını duyurdu.

+
-
İlkadım Belediyesinde koronaya sıkı tedbir

İlkadım Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü İlaçlama ekiplerinin yoğun bir mesai ile hem ilçe genelinde hem de İlkadım Belediyesine ait bina ve alanlarda ilaçlama çalışmaları hızla devam ediyor. Belediyeye iş ve işlemler için gelen vatandaşlardan HES kodu alınıp, ateş ölçümleri yapıldıktan sonra giriş yaptıkları İlkadım Belediyesi Hizmet Binası başta olmak üzere belediyeye ait alanlar düzenli olarak özel solüsyonlar ile ilaçlanıyor.

“HEM HALKIMIZ HEM PERSONELİMİZ İÇİN MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR” 

Korona virüse karşı halkın bilinçlendirilmesi çalışmalarının hazırlanan broşür ve afişlerle devam ettiği İlkadım Belediyesinde vatandaşların yanı sıra personellerin de hijyenik bir ortamda hizmet vermeleri sağlanıyor. İlçe genelinde kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalar, camiler, parklar, banka ATMleri, virüs vakası görünen vatandaşların bulunduğu apartmanlar, otobüs durakları ve ortak kullanım alanları ilaçlanırken başta İlkadım Belediyesi Hizmet Binası olmak üzere belediyeye ait kültür merkezleri, sosyal tesisler( Ihlamur Cafe, Acem Tekkesi, Hanımlar Lokali, Gazi park, nikah ve düğün salonları) Fen işleri, Temizlik işlerine ait şantiyeler ile personel servis araçları, temizlik araçları, iş makineleri ilaçlama ve temizlik çalışmaları ile sağlıklı bir ortama kavuşturuluyor.

TEDBİRLERLE VATANDAŞA HİZMET AKSATILMIYOR 

Korona virüsle mücadelenin vatandaşa verilen hizmette aksamaya sebebiyet vermeden titizlikle sürdüğünü belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Korona virüs ile mücadelemiz sürerken vatandaşımıza verdiğimiz hizmeti aksatmadan hem vatandaşımız hem de personelimiz için sağlıklı bir ortamı devamlı kılmayı hedefliyoruz. Belediyemiz bünyesinde görev yapan dezenfeksiyon ekibimiz hizmet binalarımızdan kültür merkezlerimize, düğün salonlarımızdan sosyal tesislerimize kadar tüm kullanım alanlarını devamlı olarak ilaçlayarak riski en aza düşürüyorlar. Personelimizin korunması noktasında da servis araçlarımız her gün ilaçlanırken sağlık personelimiz de hem vatandaşlarımız hem de personelimizin ateş ölçümlerini yapmayı sürdürüyor. Hizmet alma noktasında belediyemize gelen vatandaşlarımızı hemen girişte bulunan danışma personelimiz karşılıyor hes kodları alındıktan sonra ateş ölçümleri yapılıyor daha sonra bina içerisine girebiliyorlar. Ülke olarak verdiğimiz bu mücadelede disiplini elden bırakmadan hem vatandaşımız hem de personelimizin sağlığını koruyacak tedbirleri en üst seviyede uygulamaya devam edeceğiz” diye konuştu.TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
SIRADAKİ HABER
}