HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demirtaş 19 Mayıs Lisesi Mezunlarını misafir etti

Başkan Demirtaş 19 Mayıs Lisesi Mezunlarını misafir etti - Samsun Haberleri

19 Mayıs Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Sedat Uygun ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

+
-
Başkan Demirtaş 19 Mayıs Lisesi Mezunlarını misafir etti

19 Mayıs  Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Sedat Uygun, ziyaret sırasında dernek ve faaliyetleri hakkında Başkan Demirtaş’a bilgi verdi. Uygun; Derneğin 19 Mayıs Lisesi mezunlarını bir çatı altında toplayıp mezunlar arasında birlik ve beraberliği sağlayarak dayanışmayı arttırmak, 19 Mayıs Lisesi ve öğrencilerine sosyal, sportif, kültürel her türlü desteği vermek amacıyla kurulduğunu belirterek “19 Mayıs Lisesi mezunlarının tümünü kapsayan bir derneğiz. Kurulduğu günden bu zaman kadar amacına uygun çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız 19 Mayıs Lisesi’nin dünü, bugünü ve geleceği ile ilgili projeler üretmek” dedi.

“En iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır” 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Aynı lise mezunlarının birlik ve beraberlik örneği sergileyerek dernek çatısı altında buluşmaları önemine işaret etti. Belediyelerin görevi geçmişte olduğu gibi sadece yol, su, kanalizasyon hizmetleri ile sınırlı olmadığını da sözlerine ekleyen Başkan Demirtaş, Yaptığımız hizmetlerde sosyal, kültürel ve eğitim yönünden alt yapının oluşmasına katkı sağlamanın ilçemizin geleceğine önemli bir yatırım olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle okullarımızın fiziki ve teknik ihtiyaçlarının giderilmesi her zaman önceliklerimiz arasında olmuştur. Şehrimizde eğitimi hak ettiği yere taşımak hepimizin birinci önceliği olmalı” dedi.

“Anı yüzüğünü hediye etti” 

Ziyaretin sonunda 19 Mayıs  Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Sedat Uygun, Başkan Demirtaş’a anı yüzüğü takdim etti. Başkan Demirtaş’ da Yönetim kurulu üyelerine bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

 

 BU AÇIK BİR İSTİLADIRGÜNCEL
BU AÇIK BİR İSTİLADIR
Fonttr Türkçe FontGÜNCEL
Fonttr Türkçe Font
ONLAR ARAP BİZ TÜRK'ÜZGÜNCEL
ONLAR ARAP BİZ TÜRK'ÜZ
ZORDUR BU VATANDA TÜRK OLMAKGÜNCEL
ZORDUR BU VATANDA TÜRK OLMAK
2023 OLMADI 2053'E NE DERSİNİZGÜNCEL
2023 OLMADI 2053'E NE DERSİNİZ?
SIRADAKİ HABER
}