HaberlerSamsun HaberleriBüyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç oldu

Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç oldu - Samsun Haberleri

Büyük Birlik Partisi Samsun İl Teşkilatı yapılan 9'ncu olağan kongresinde seçilen yönetim kurulu üyeleri il başkanı Ünsal Tokuç seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra, önceki dönem il başkanlığını yürüten Ahmet Katrancı'dan görevi devraldı.

+
-
Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç oldu
Büyük Birlik Partisi Samsun İl Teşkilatı yapılan 9'ncu olağan kongresinde seçilen yönetim kurulu üyeleri il başkanı Ünsal Tokuç seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra, önceki dönem il başkanlığını yürüten Ahmet Katrancı'dan görevi devraldı.
 
Devir teslim töreninde, görevi devreden Ahmet Katrancı, yönetim kurulu üyelerine ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ettikten sonra, il başkanlığına seçilen Ünsal Tokuç'a BBP bayrağını teslim etmenin huzur ve güvenini yaşamakta olduğunu, başkana ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Görevi devralan il başkanı Ünsal Tokuç ise Katrancı'ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
 
GÜZEL HİZMETLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ 
Görevi devralan Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç, "Partimizin 9'ncu il olağan kongresini bütün dünyayı etkisi altına alan COVİD 19 virüs salgını nedeniyle, sadece il kongre delegeleriyle yapmak durumunda olduk. Delegelerimizin de sağlığını düşünerek açık alanda, mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymak suretiyle güzel bir kongre gerçekleştirdik. Kongrede il yönetimine, il disiplin kuruluna ve Büyük Kurultay delegeliklerine seçilen dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hep birlikte Samsun’umuzda gayretli çalışmalarımızla güzel hizmetleri gerçekleştireceğimize inanıyorum. Siyasetin milletin menfaatlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için yapılması gerektiği halde, Türkiye'de siyaset çok farklı bir zemine oturtulmuştur. Seçim Kanunu adaletsizlik üzerine kurulmuş olup, devletin siyasi partilere yaptığı yardım 'tam bir adaletsizlik' uygulamasıdır.Türkiye’de gerçek anlamda milli iradenin temsilini engelleyen, on iki Eylül darbesinin ürünü Seçim Kanunu ve Siyasi Partiler Kanunu halen yürürlüktedir. Antidemokratik bir seçim sistemine, yüzde 10 seçim barajına, hazine yardımının adil dağıtılmamasına rağmen bu adaletsiz uygulamadan, topluma adalet getireceklerini iddia edenlerin halen bu sistemden beslenmeleri  çok üzücüdür.  Adâletsiz, güçlünün zayıfı ezdiği böyle bir sistemin ülkeye güzel bir gelecek, huzur ve barış getirmesi düşünülemez. Ülkemizin en büyük ihtiyacının birlik ve beraberliğin sağlanmasıdır.  BBP olarak tüm toplumsal kesimlerin birlikteliğini sağlayacak projeler oluşturmak için çaba sarf etmekteyiz.  Parti olarak siyasetimizin  odağına insanı, Türkiye'yi ve tam bağımsızlığı koymaktayız. BBP'nin, Türk milletinin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün, kalkınmasının, demokrasinin ve saygın bir devlet haline gelmesinin sigortasıdır. Büyük Birlik Partisi hiçbir dönem bu çizgisinden sapmamıştır. Samsun teşkilatı olarak, bundan sonraki çalışmalarımızın ana çerçevesini bu prensipler oluşturacaktır. Bu vesileyle, değerli basın mensuplarına, parti üyelerimize, alperenlere ve kıymetli Samsun’lu hemşehrilerimize en içten dileklerimle sevgi ve saygılarımı iletiyorum." dedi.
 
 


ÜLKÜCÜLER DE ŞİİR YAZARDI BİR ZAMANLARSİYASET
ÜLKÜCÜLER DE ŞİİR YAZARDI BİR ZAMANLAR
İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM MİSİYASET
İYİ Kİ GÖRMEDİLER DESEM Mİ?
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP kan, organ-doku ve plazma bağışı kampanyası başlattı
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destekSİYASET
Kılıçdaroğlu'na Karadeniz Bölgesinin CHP'li başkanlarından destek
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattıSİYASET
Samsun MHP İl Başkanlığı kan bağışı kampanyası başlattı
SIRADAKİ HABER
}