HaberlerSamsun HaberleriSamsun Büyükşehir'de Mali Hizmetlere yeni Daire Başkanı atandı

Samsun Büyükşehir'de Mali Hizmetlere yeni Daire Başkanı atandı - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesinde tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin Karakaş'ın yerine vekaleten yeni atama yapıldı.

+
-
Samsun Büyükşehir'de Mali Hizmetlere yeni Daire Başkanı atandı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin Karakaş'ın yerine maliye müfettişi Mehmet Emrah Binici vekaleten atandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesinde rüşvet iddiları kapsamında gözaltına alınıp daha sonra da tutuklandığı gündeme gelen Mali Hizmetler Daire Başkanı Karakaş'ın yerine jet hızıyla atama yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Daire Başkanlığına Hazine ve Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi, Vergi Denetim Kurulunda da Grup Başkan Yardımcısı olarak görevlerde bulunan Mehmet Emrah Binici vekaleten getirildi.

YENİ DAİRE BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
Samsun Büyükşehir Belediyesinde Bahattin Karakaş'ın tutuklanması ile Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Emrah Binici'nin özgeçmişi şu şekilde.
1983 yılında Amasya’da doğdu. Dört yıllık özel sektör tecrübesinden sonra MKEK Silah Fabrikasında memuriyet hayatına başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi, Vergi Denetim Kurulunda Grup Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Eğitim hayatıyla ilgili olarak lisansüstü (doktora) eğitimine devam etmekte olup ekonomi ve mali hukuk dalında hakemli dergilerde yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunmakta, haber-mevzuat sitelerinde yazılar yazmaktadır. Kaymakam adaylığı Türkiye üçüncülüğü olmak üzere birçok kurum sınavlarında dereceleri bulunmaktadır. Orta derecede İngilizce (YDS -C-) bilmektedir. Evli ve bir kızı bulunmaktadır.

Kaynak:SamsunHaberTv.comBİR GELİŞ İKİ GİDİŞGÜNCEL
BİR GELİŞ İKİ GİDİŞ
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINAGÜNCEL
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINA
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDERGÜNCEL
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDER
MÜDAFAA-İ HUKUKGÜNCEL
MÜDAFAA-İ HUKUK
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFEGÜNCEL
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFE
SIRADAKİ HABER
}