HaberlerTED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED Samsun Kolejinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu sergiler, turnuvalar, dinletiler, canlı yayın sohbetleri ve gösterilerle Atatürk'ün okuluna yakışır şekilde sürdü.

+
-
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED Samsun Kolejinde  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  coşkusu sergiler, turnuvalar, dinletiler, canlı yayın sohbetleri ve gösterilerle Atatürk’ün okuluna yakışır şekilde sürdü. 

16-19 Nisan 2021 tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleşen 23 Nisan Satranç Turnuvası ’nda kendini zihin sporu ile gösteren TED’li çocuklar, Modern Dans Yarışması ’ndaki estetik sunumları ile beğeni topladı. Yarışma sonuçları TED Samsun Koleji sosyal medya hesaplarında duyuruldu.

Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul koridorlarında ise ‘’yarının büyüklerinin’’ rengarenk dokunuşlarının yer aldığı Resim Sergisi  hafta boyunca açık olmakla birlikte, serginin online olarak da gezilebileceği bir çözüm de sunuldu.

Hafta içi her gün TED Samsun Koleji sosyal medya hesaplarından ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin Enstrüman Dinletileri ’nde gösterdikleri performanslar paylaşıldı. İlkokul öğrencileri, ‘’Yaşasın Dünya Çocukları’’  isimli dans ve kıyafet sunumları gerçekleştirdi. Öğrencilerin el emeği çeşitli paylaşımlar yine okulun sosyal medya hesaplarında yer aldı.

22 Nisan akşamı TED Samsun Koleji Lisesi Öğrencisi Berat Turan ve Ortaokul Öğrencisi Berru Özer tarafından ‘’Atatürk’ün Çocukları’’ adlı  23 Nisan Söyleşisi , sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.    

TED Samsun Kolejinin bayram coşkusu tüm öğrencilerle çevrimiçi buluşma sağlanarak devam etti. 23 Nisan Töreni , katılım ve kutlama programının içeriği açısından öğrencilerle bir arada yapılan programın neşesini aratmadı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, milletin sesi TBMM’nin açılışı onuruna ilan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı dünya çocuklarına armağan etmiş ve ülkemizde insana verilen kıymeti tüm dünyaya örnek teşkil edecek benzersiz bir incelikle duyurmuştur. 

Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı TED Samsun Koleji Ailesi olarak kutluyoruz. 

       

 

 

             

 

 BİR GELİŞ İKİ GİDİŞGÜNCEL
BİR GELİŞ İKİ GİDİŞ
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINAGÜNCEL
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINA
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDERGÜNCEL
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDER
MÜDAFAA-İ HUKUKGÜNCEL
MÜDAFAA-İ HUKUK
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFEGÜNCEL
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFE
SIRADAKİ HABER
}