HaberlerTED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED Samsun Kolejinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu sergiler, turnuvalar, dinletiler, canlı yayın sohbetleri ve gösterilerle Atatürk'ün okuluna yakışır şekilde sürdü.

+
-
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI

TED Samsun Kolejinde  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  coşkusu sergiler, turnuvalar, dinletiler, canlı yayın sohbetleri ve gösterilerle Atatürk’ün okuluna yakışır şekilde sürdü. 

16-19 Nisan 2021 tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleşen 23 Nisan Satranç Turnuvası ’nda kendini zihin sporu ile gösteren TED’li çocuklar, Modern Dans Yarışması ’ndaki estetik sunumları ile beğeni topladı. Yarışma sonuçları TED Samsun Koleji sosyal medya hesaplarında duyuruldu.

Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul koridorlarında ise ‘’yarının büyüklerinin’’ rengarenk dokunuşlarının yer aldığı Resim Sergisi  hafta boyunca açık olmakla birlikte, serginin online olarak da gezilebileceği bir çözüm de sunuldu.

Hafta içi her gün TED Samsun Koleji sosyal medya hesaplarından ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin Enstrüman Dinletileri ’nde gösterdikleri performanslar paylaşıldı. İlkokul öğrencileri, ‘’Yaşasın Dünya Çocukları’’  isimli dans ve kıyafet sunumları gerçekleştirdi. Öğrencilerin el emeği çeşitli paylaşımlar yine okulun sosyal medya hesaplarında yer aldı.

22 Nisan akşamı TED Samsun Koleji Lisesi Öğrencisi Berat Turan ve Ortaokul Öğrencisi Berru Özer tarafından ‘’Atatürk’ün Çocukları’’ adlı  23 Nisan Söyleşisi , sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.    

TED Samsun Kolejinin bayram coşkusu tüm öğrencilerle çevrimiçi buluşma sağlanarak devam etti. 23 Nisan Töreni , katılım ve kutlama programının içeriği açısından öğrencilerle bir arada yapılan programın neşesini aratmadı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, milletin sesi TBMM’nin açılışı onuruna ilan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı dünya çocuklarına armağan etmiş ve ülkemizde insana verilen kıymeti tüm dünyaya örnek teşkil edecek benzersiz bir incelikle duyurmuştur. 

Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı TED Samsun Koleji Ailesi olarak kutluyoruz. 

       

 

 

             

 

 TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir ZamanlarGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir Zamanlar
SIRADAKİ HABER
}