HAKARET HABERLERİ

HaberlerHAKARETHAKARET
Hasan Uzunlar, AK Parti'den ihraç edildi
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Yönetim Kurulu kararıyla Disiplin Kurulu'na sevk edilen Hasan Uzunlar'ın kesin olarak partiden ihraç edildiğini açıkladı.
HAKARET 20.08.2020
Hasan Uzunlar kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi
İl Başkanı Ersan Aksu açıklamasında; sosyal medya paylaşımları nedeniyle, daha önce Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekilliği ve İlkadım Belediyesi Grup Başkanvekilliği görevlerinden alınan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Uzunlar'ın partimizden kesin ihraç talebiyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini belirtti.
HAKARET 18.08.2020
Atatürk'e hakaret eden meclis üyesi Hasan Uzunlar'a hapis cezası
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili görevini sürdürüken sosyal medya hesabından Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik hakaret içeren paylaşımlar yapan Hasan Uzunlar hakkında açılan dava sonuçlandı. Mahkeme, Uzunlar'a Atatürk'e hakaretten 1 yıl hapis cezası verdi, 10 aya indirdi.
HAKARET 11.08.2020
Risk grubundaki yaşlı adam habercilere hakaret etti, bıçak çekti
Tokat'ta korona virüs tedbirleri kapsamında tüm uyarı ve ikazlara rağmen sokağa çıkan risk grubundaki bir yaşlı habercilere hakaret ederek, çevrede tepki gösteren vatandaşlara bıçak çekti.
HAKARET 21.03.2020
Akif Çağatay Kılıç - Şaban Sevinç davasında Anayasa Mahkemesi Kararı
Dönemin Samsun Milletvekili ve Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Halk TV eski genel yayın yönetmeni Şaban Sevinç arasındaki hakaret davasında Anayasa Mahkemesi karar verdi.
HAKARET 9.01.2020
Atatürk paylaşımları nedeniyle görevden alınan Uzunlar'ın yerine Yılmaz atandı
Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan ve görevden alınan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın yerine AK Parti Meclis Üyesi Yavuz Yılmaz atandı.
HAKARET 20.11.2019
CHP Samsun kamu davasına katılmak istiyor
Samsun Adliyesi önünde açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, 'Bu kişi hakkında Cumhuriyet Savcılığının soruşturma açarak gereğini yapacağından emininiz. Ancak bizler de suçtan zarar görenler olarak şüpheliden şikâyetçiyiz. Açılacak kamu davasına katılmak istiyoruz' dedi
HAKARET 14.11.2019
TMMOB Uzunlar'ı kınadı 'Samsun'a ve Samsunluya saygısızlık'
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Samsun İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri İshak Memişoğlu, sosyal medya hesabından Atatürk'e hakaret eden AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ı kınayarak, '19 Mayıs İlkadım kenti olan bu kente ve kentliye büyük saygısızlıktır' dedi.
HAKARET 14.11.2019
Osman Kara yazdı! AK Parti doğrusunu yaptı
SamsunHaberTv Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, Atatürk'e hakaret eden AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın görevden alınmasının üzerine 'AK Parti doğrusunu yaptı' başlıklı köşe yazısını kaleme aldı.
HAKARET 14.11.2019
ADD Samsun Şubesi Atatürk'e hakareti kınadı
Samsun'da AK Partili Hasan Uzunlar'ın Atatürk'e sosyal medya paylaşımları ile hakaretlerde bulunması olayı ile ilgili Atatürkçü Düşünce Derneği, Samsun Adliyesi önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.
HAKARET 14.11.2019
Atatürk'e hakaret paylaşımları yapan AK Partili Hasan Uzunlar görevden alındı
Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar görevden alındı.
HAKARET 14.11.2019
Atatürk'e hakaret ettiği iddia edilen Hasan Uzunlar kendini savundu
Atatürk'le ilgili paylaşımları geniş tepki uyandıran AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Hasan Uzunlar açıklama yaparak kendini savundu.
HAKARET 13.11.2019
Samsun'da Atatük'e hakaret eden o isme AK Parti inceleme başlattı
Samsun'da AK Parti Grupbaşkanvekili Hasan Uzunlar'ın sosyal medyada Atatürk ile ilgili skandal paylaşımlarına AK Parti Samsun İl Başkanlığı inceleme başlattı.
HAKARET 13.11.2019
Samsun'da AK Partili Başkanvekilinden Atatürk'e çirkin ithamlar
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar, Cumhuriyet'in kurucusu Atatürk'e facebook hesabındaki paylaşımlarla ağır hakaretler yağdırdı. Atatürk'e 10 Kasım için 'Korna ile anılan tek kişisin' diye çirkin paylaşımlar yaptı.
HAKARET 13.11.2019
FETÖ PROPAGANDASINA GÖZALTI
FETÖ PROPAGANDASINA GÖZALTI
Samsun'da FETÖ propagandası yaptığı ileri sürülen kişi gözaltına alındı.
HAKARET 4.10.2019