HASAN TOGAR HABERLERİ

HaberlerHASAN TOGARHASAN TOGAR
Başkan Togar: 'Bu yıl bayramı buruk kutlayacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
HASAN TOGAR 23.5.2020
Tekkeköy'e engelsiz park
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçede yaşayan engellilere yönelik ilk engelsiz parkın yapımına başlandığının müjdesini verdi
HASAN TOGAR 14.5.2020
Başkan Togar, 23 Nisan coşkusuna ortak oluyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar korona virüsü tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı ve okulların kapalı olması nedeniyle 23 Nisan'ı evlerinde kutlamaya hazırlanan öğrencilerin 100. yıl coşkusuna ortak olmak için şiir ve resim yarışması başlattı.
HASAN TOGAR 21.4.2020
'Gün Birlik Olma Günü' Türkiye'ye örnek oldu
'Gün Birlik Olma Günü' Türkiye'ye örnek oldu
Tekkeköy Belediyesi tarafından 'Gün Birlik Olma Günü' sloganı ile başlatılan proje, Türkiye'ye örnek oldu.
HASAN TOGAR 27.3.2020
Başkan Togar'dan Milli Eğitim Bakanına destek
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un sosyal medya hesabındaki paylaşımına destek verdi.
HASAN TOGAR 19.3.2020
Tekkeköy'ün 2020 hedefi: Turizm ve nüfus patlaması
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bu hizmet döneminde geçmiş 5 yılın 2 katı daha fazla hizmeti vatandaşla buluşturacaklarını belirterek, 2020 hedefinin bölgedeki turizm potansiyelini ve nüfusunu arttırmak olduğunu söyledi.
HASAN TOGAR 9.12.2019
Başkan Hasan Togar: 'Belediyeyi nasıl yönettiğimiz bir tez konusu'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, '66 aydır hiç mahkemelere düşmeden bu belediyeyi yönetiyoruz. Nasıl yönettiğimiz bir tez ve araştırma konusudur' dedi.
HASAN TOGAR 2.12.2019
AK Partili vekil ve başkanlardan Bakan Soylu'ya ziyaret
AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.
HASAN TOGAR 15.11.2019
SAMSUN KAZANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Birlikte düşünüp, birlikte üreteceğiz. Bu birliktelik sayesinde Samsun kazanacak' dedi
HASAN TOGAR 3.7.2019
Tekkeköy'de gazlı, olaylı mühürleme
Samsun Tekkeköy İlçesi'nde Belediye ekipleri, belediye meclis üyesinin babasına ait işyerini mühürlemek isteyince olaylar çıktı. Olayları Çevik Kuvvet ekipleri göz yaşartıcı gaz sıkarak önledi.
HASAN TOGAR 12.6.2019
Tekkeköy'de gazlı, olaylı mühürleme
Samsun Tekkeköy İlçesi'nde Belediye ekipleri, belediye meclis üyesinin babasına ait işyerini mühürlemek isteyince olaylar çıktı. Olayları Çevik Kuvvet ekipleri göz yaşartıcı gaz sıkarak önledi
HASAN TOGAR 12.6.2019