HASAN UZUNLAR HABERLERİ

HaberlerHASAN UZUNLARHASAN UZUNLAR
Osman Kara yazdı... İki yanlış bir doğru
Osman Kara yazdı... İki yanlış bir doğru
SamsunHaberTV.com Genel Yayın Yönetmeni  Osman Kara, 'İki yanlış bir doğru' başlıklı köşe yazısını kaleme aldı.
HASAN UZUNLAR 20.08.2020
Hasan Uzunlar, AK Parti'den ihraç edildi
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Yönetim Kurulu kararıyla Disiplin Kurulu'na sevk edilen Hasan Uzunlar'ın kesin olarak partiden ihraç edildiğini açıkladı.
HASAN UZUNLAR 20.08.2020
Hasan Uzunlar kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi
İl Başkanı Ersan Aksu açıklamasında; sosyal medya paylaşımları nedeniyle, daha önce Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekilliği ve İlkadım Belediyesi Grup Başkanvekilliği görevlerinden alınan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Uzunlar'ın partimizden kesin ihraç talebiyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini belirtti.
HASAN UZUNLAR 18.08.2020
İYİ Parti'den Uzunlar'a tepki!
Atatürk'e hakaret eden ve mahkeme tarafından 10 ay hapis cezası verilen Samsun Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Hasan Uzunlar'a bir tepki de Samsun İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy'dan geldi.
HASAN UZUNLAR 15.08.2020
Atatürk'e hakaret eden meclis üyesi Hasan Uzunlar'a hapis cezası
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili görevini sürdürüken sosyal medya hesabından Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik hakaret içeren paylaşımlar yapan Hasan Uzunlar hakkında açılan dava sonuçlandı. Mahkeme, Uzunlar'a Atatürk'e hakaretten 1 yıl hapis cezası verdi, 10 aya indirdi.
HASAN UZUNLAR 11.08.2020
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu, Uzunlar'ı kınadı
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tekrar Samsun kamuoyunda adından söz ettiren Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Hasan Uzunlar 'a bir sert tepki de İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu'ndan geldi.
HASAN UZUNLAR 24.12.2019
MHP İl Başkanı Karapıçak'tan Uzunlar'a tepki
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Hasan Uzunlar'ın yaptığı MHP paylaşımına sert tepki göstererek, 'Milliyetçi Ülkücü camia açısından asla kabul edemeyeceğimiz ve camiada infial yaratan bu açıklama net bir ifade ile hadsizliktir' dedi
HASAN UZUNLAR 21.12.2019
Tepkiyi azaltmak için mi görevden alındı?
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde, Uzunlar'ın en ön sırada oturmasına tepki gösteren ADD Samsun Şubesi Başkanı Işık Özkefeli, 'AK Parti İl Yönetimi tarafından yapılan açıklamaların asılsız ve insanların tepkisini azaltmak adına olduğunu düşünmemize neden oldu.' dedi.
HASAN UZUNLAR 27.11.2019
Atatürk paylaşımları nedeniyle görevden alınan Uzunlar'ın yerine Yılmaz atandı
Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan ve görevden alınan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın yerine AK Parti Meclis Üyesi Yavuz Yılmaz atandı.
HASAN UZUNLAR 20.11.2019
Mecliste Atatürk tepkisi! CHP ve İYİ Parti toplantıyı terk etti
Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, sosyal medyada Atatürk'e hakaret etmesiyle gündeme gelen AK Partili Hasan Uzunlar'ı özür dilemeye ve istifaya davet eden CHP ve İYİ Partili Meclis üyeleri, istekleri gerçekleşmeyince meclis salonunu terk etti.
HASAN UZUNLAR 18.11.2019
CHP Samsun kamu davasına katılmak istiyor
Samsun Adliyesi önünde açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, 'Bu kişi hakkında Cumhuriyet Savcılığının soruşturma açarak gereğini yapacağından emininiz. Ancak bizler de suçtan zarar görenler olarak şüpheliden şikâyetçiyiz. Açılacak kamu davasına katılmak istiyoruz' dedi
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
TMMOB Uzunlar'ı kınadı 'Samsun'a ve Samsunluya saygısızlık'
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Samsun İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri İshak Memişoğlu, sosyal medya hesabından Atatürk'e hakaret eden AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ı kınayarak, '19 Mayıs İlkadım kenti olan bu kente ve kentliye büyük saygısızlıktır' dedi.
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
Osman Kara yazdı! AK Parti doğrusunu yaptı
SamsunHaberTv Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, Atatürk'e hakaret eden AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın görevden alınmasının üzerine 'AK Parti doğrusunu yaptı' başlıklı köşe yazısını kaleme aldı.
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
ADD Samsun Şubesi Atatürk'e hakareti kınadı
Samsun'da AK Partili Hasan Uzunlar'ın Atatürk'e sosyal medya paylaşımları ile hakaretlerde bulunması olayı ile ilgili Atatürkçü Düşünce Derneği, Samsun Adliyesi önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
Bedri Yaşar, TBMM'de Uzunlar'ı kınadı
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ı, Atatürk hakkındaki açıklamalarından dolayı TBMM kürsüsünden kınadı.
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
Atatürk'e hakaret paylaşımları yapan AK Partili Hasan Uzunlar görevden alındı
Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar görevden alındı.
HASAN UZUNLAR 14.11.2019
CHP'li Hancıoğlu'ndan Uzunlar'a Atatürk tepkisi!
CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Atatürk ile ilgili çirkin paylaşımlar yapan AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Hasan Uzunlar'a tepki gösterdi.
HASAN UZUNLAR 13.11.2019
Atatürk'e hakaret ettiği iddia edilen Hasan Uzunlar kendini savundu
Atatürk'le ilgili paylaşımları geniş tepki uyandıran AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Hasan Uzunlar açıklama yaparak kendini savundu.
HASAN UZUNLAR 13.11.2019
Samsun'da Atatük'e hakaret eden o isme AK Parti inceleme başlattı
Samsun'da AK Parti Grupbaşkanvekili Hasan Uzunlar'ın sosyal medyada Atatürk ile ilgili skandal paylaşımlarına AK Parti Samsun İl Başkanlığı inceleme başlattı.
HASAN UZUNLAR 13.11.2019
Samsun'da siyasi partilerden Hasan Uzunlar'a Atatürk tepkisi
Samsun'da Atatürk'e sosyal medya sayfasından hakaretler içeren paylaşımlarda bulunan AK Parti Grupbaşkanvekili Hasan Uzunlar'a siyasi partilerden ortak tepki geldi.
HASAN UZUNLAR 13.11.2019
Samsun'da AK Partili Başkanvekilinden Atatürk'e çirkin ithamlar
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar, Cumhuriyet'in kurucusu Atatürk'e facebook hesabındaki paylaşımlarla ağır hakaretler yağdırdı. Atatürk'e 10 Kasım için 'Korna ile anılan tek kişisin' diye çirkin paylaşımlar yaptı.
HASAN UZUNLAR 13.11.2019