HAVZA

HaberlerHAVZA HABERHAVZA HABER
Havza'da denetimler devam ediyor
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katıldı.
HAVZA HABER 23.09.2020
Gönül Dağı'nın durağı Havza oldu
TRT HABER'de yayınlanan ve beğenilerek izlenen Gönül Dağı Belgeseli'nin bu haftaki bölümü Ankara ? Ordu Karayolu'nda çekildi.
HAVZA HABER 21.09.2020
Başkan Özdemir maske denetimine katıldı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katıldı. Başkan Özdemir, ' Bizleri kurallara uyarak destekleyin.' dedi.
HAVZA HABER 17.09.2020
Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir'e ziyaret
Samsun Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Sağlam, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret etti.
HAVZA HABER 15.09.2020
Havza'da kırsal mahallelere halı saha
Havza'da kırsal mahallelere halı saha
Havza'da 3 kırsal mahallede yapılacak olan halı sahalar için düzenlenen toplu temel atma töreni düzenledi.
HAVZA HABER 14.09.2020
Başkan Özdemir'den maske denetimi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir başkanlığındaki heyet 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' denetimi ve farkındalık çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 10.09.2020
Başkan Özdemir: 'Açılan her iş yeri bizler için önemli'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir iş yeri açılışına katıldı. Başkan Özdemir; 'Açılan her iş yeri bizler için önemli' dedi.
HAVZA HABER 7.09.2020
Samsun'da korona denetimi
Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganı ile ülke genelinde yapılan denetimi çalışmalarına katıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; ' Devletimizin her kurumu üzerine düşeni fazlası ile yapmakta' dedi.
HAVZA HABER 4.09.2020
Başkan Özdemir:'Havza Belediyesi olarak her zaman çiftçilerimizin yanındayız'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir İlçedeki sivil toplum örgütü ziyaretleri kapsamında Havza Ziraat Odasını ziyaret ederek Oda Başkanı Coşkun Genç ile görüştü. Başkan Özdemir; 'Havza Belediyesi olarak her zaman çiftçilerimizin yanındayız.'dedi.
HAVZA HABER 3.09.2020
Havzalı Başkanlardan hayırlı olsun ziyaretleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan,SASKİ ve DSİ Bölge Müdürlüğüne tebrik ziyaretinde bulundular.
HAVZA HABER 2.09.2020
Başkan Özdemir ve Başkan Güven'den Rektör Ünal'a hayırlı olsun ziyaret
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kaya Güven, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Yavuz Ünal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
HAVZA HABER 1.09.2020
Havza'da öğrencisiz ders zili çaldı
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı nedeni ile düzenlenen programa katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; ' Ailelerin bu güne kadar hiç olmadığı kadar bu eğitim sürecinin içinde olması lazım.'dedi.
HAVZA HABER 31.08.2020
Dünya Şampiyonu Mahmut Demir yeniden aday
Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığından 10 yıl önce düzenlediği bir basın toplantısı ayrılan ve yeniden kooperatif başkanlığına aday olan Dünya Şampiyonu Milli güreşçi Mahmut Demir seçim hazırlıkları kapsamında Havza'da STK'ları ziyaret etti.
HAVZA HABER 27.08.2020
Samsun Valisi Dağlı Havza'yı ziyaret etti
Samsun Valisi Dağlı Havza'yı ziyaret etti
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Havzayı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
HAVZA HABER 26.08.2020
Havza OSB yatırımcıları Vali Dağlı'yı ziyaret ettiler
Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyeleri ve Havza OSB'de yatırım yapan iş insanları Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret ettiler.
HAVZA HABER 25.08.2020
Havza Belediyesi tedbirleri arttırdı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir vaka sayılarının artış göstermesi ile birlikte Havza Belediyesi ekipleri tarafından koronavirüsle mücadele denetim ve tedbirler sıkılaştırıldığını belirtti.
HAVZA HABER 25.08.2020
Başkan Özdemir: 'Havza OSB cazibe merkezi haline geldi'
Başkan Özdemir: 'Havza OSB cazibe merkezi haline geldi'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Havza OSB yatırımcılar için cazibe merkezi haline geldi' dedi.
HAVZA HABER 24.08.2020
Havza'da yol süpürme aracı hizmete girdi
Havza Belediyesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen yol süpürme aracı hizmete girdi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Önceliğimiz temiz bir Havza.' Dedi.
HAVZA HABER 24.08.2020
Havza Bölgesel teşvik kapsamında
Havza 21.08.2020 tarih ve 31220 sayılı resmi gazetede yayımlanan '2846 sayılı Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Kararı' ile bölgesel teşvik uygulamaları kapsamına alındı.
HAVZA HABER 24.08.2020
Başkan Özdemir: 'Milletimiz için tarihi bir dönüm noktası'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlediği toplantıda açıkladığı doğalgaz müjdesi üzerine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapmış olduğu açıklamada ; 'Milletimiz için tarihi bir dönüm noktası. 'dedi.
HAVZA HABER 21.08.2020
Karaaslan, Havza'da projeleri inceledi
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Havza'da hayata geçirilecek olan projeleri yerinde inceleyerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 21.08.2020
Havza'da Hacı Osman Deresi temizleniyor
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza'da ilçe merkezinden geçen Hacı Osman Deresinde başlayan temizlik çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Başkan Özdemir; 'Dere yatağının temizlenmesi hem halkımızın sağlığı hem de ilçemizin sel ve su taşkınlarına karşı korunması önemli.'dedi.
HAVZA HABER 15.08.2020
Havza'ya 2 milyon 100 bin lira hibe desteği
Havza'da traktör ve tarımsal ekipman satışı üzerine faaliyet gösteren Ilıca Pazarı sahiplerinden Veli Kurt, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) kapsamında Çiftlik Faaliyetlerinin Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi projeleri kapsamında Havza'ya 2 milyon 100 bin lira hibe desteği kazandırıldığını belirtti.
HAVZA HABER 14.08.2020
AK Parti Havza İlçe Teşkilatının Acı Günü
AK Parti Havza İlçe Teşkilatının Acı Günü
Bir süredir kanser tedavisi gören AK Parti Havza İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kesin hayatını kaybetti.
HAVZA HABER 10.08.2020
Havza'da parklar dezenfekte ediliyor
Havza Belediyesi dezenfeksiyon ekipleri tarafından Kovid-19 tedbirler kapsamında park ve meydanlarda dezenfeksiyon çalışması yapılıyor.
HAVZA HABER 7.08.2020
Havza Belediye Başkanı Özdemir'den Bayram kutlaması
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kurban Bayramı boyunca çalışacak olan kurumlara bayram ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Özdemir; 'Kurban Bayramı paylaşmak, kardeşlik, iyilik ve berekettir. Biz birlikte güçlüyüz, birlikte mutluyuz' dedi.
HAVZA HABER 30.07.2020
Havza YEG'e 2 Milyon 232 bin 180 lira hibe
Havza Yerel Eylem Grubu Derneği (YEG) ile TKDK Samsun İl Koordinatörlüğü arasında 2 Milyon 232bin 180 TL' lik proje sözleşmesi imzalandı.
HAVZA HABER 28.07.2020
AFAD'dan Başkan Özdemir'e ziyaret
Samsun AFAD ile İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ve Samsun Valiliğinin desteğiyle yürütülen AFAD'a gönüllü kazandırma çalışması kapsamında Havza'ya gelen Samsun AFAD Müdürü Levent Uçarlı ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.
HAVZA HABER 28.07.2020
Kızılay 'dan Başkan Özdemir'e ziyaret
Kızılay 'dan Başkan Özdemir'e ziyaret
Kızılay Havza Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.
HAVZA HABER 27.07.2020
Havza'da Lokman Hekim yeniden şifa dağıtmaya başladı
Havza Belediyesi iştiraki olan Havza 25 Mayıs Termal Turizm A.Ş. tarafından işletilen ve bir süredir tadilatı devam eden Lokman Hekim Kaplıca Tesisleri tadilatının tamamlanmasının ardından yeni yüzü ile yeniden hizmete girdi.
HAVZA HABER 27.07.2020
Başkan Özdemir'den şehit aileleri ziyaret
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kıbrıs Barış Harekatında şehit düşen askerlerin aileleri harekatın 46. Yıl dönümü nedeni ile ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Özdemir harekatın Kıbrıs Türk halkını Rumlar tarafından çektikleri zulümden kurtarmak için yapıldığını belirtti.
HAVZA HABER 26.07.2020
Havza Belediyesi Ayasofya için şerbet dağıttı
Havza Belediyesi Ayasofya için şerbet dağıttı
Havza Belediyesi tarafından Ayasofya'nın ibadete açılması neden ile şerbet dağıtıldı.
HAVZA HABER 24.07.2020
Erkan Acar, TOBB'u temsilen TSE 59. Olağan Genel Kuruluna katıldı
Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla gerçekleşen Türk Standardları Enstitüsü'nün 59. Olağan Genel Kuruluna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini (TOBB) temsilen TSE Genel Kurulu Delegesi olarak katıldı.
HAVZA HABER 23.07.2020
Havza'da asfalt çalışmaları tamamlandı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ilçe merkezinde asfaltlama ve çizgi çalışmalarının tamamlandığını belirtti.
HAVZA HABER 22.07.2020
Havza'da yeni termal sondaj çalışması
Havza Belediyesi tarafından mevcut jeotermal su kaynaklarını miktarı artırmak ve korumak amacı ile sondaj çalışmasına başladı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'İnşallah bu sondajdan çıkacak sıcak su ile ilçemizdeki termal su miktarı artacak ve yatırımcılar için daha cazip hale gelecek.'dedi.
HAVZA HABER 21.07.2020
Şehit Astsubay Ethem Demirci için mevlit okutuldu
Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen Hava Piyade Astsubay Çavuş Ethem Demirci için mevlit okutuldu.
HAVZA HABER 17.07.2020
Başkan Özdemir'den 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü mesajı
Havza Belediye Başkanı Özdemir 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü nedeni ile mesajı yayımladı. Özdemir; '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzün dördüncü seneyi devriyesinde tüm Türkiye'de olduğu gibi Havza'da da tek yürek olarak dünyaya Türk Milletinin inancını ve kararlılığını bir kez daha göstereceğiz.'dedi.
HAVZA HABER 14.07.2020
Havza'da asfalt mesaisi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi tarafından yürütülen asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaları ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan planlamalar doğrultusunda çalışmalara devam ettiğini belirtti.
HAVZA HABER 12.07.2020
Havza OSB Heyeti Vali Dağlı'yı ziyaret etti
Havza OSB Heyeti Vali Dağlı'yı ziyaret etti
Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'yı ziyaret ettiler.
HAVZA HABER 10.07.2020
Hacı Osman Deresi temizlik çalışması başladı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza'da ilçe merkezinden geçen Hacı Osman Deresinde başlayan temizlik çalışmalarını inceledi. Başkan Özdemir; 'Dere yatağının temizlenmesi hem halkımızın sağlığı hem de ilçemizin sel ve su taşkınlarına karşı korunması önemli.'dedi.
HAVZA HABER 6.07.2020
Havza'da ilaçlama çalışmaları devam ediyor
Havza Belediyesi Veteriner Hizmetleri Birimi tarafından sinek, sivrisinek ve karasinek mücadelesi kapsamında ilçe genelinde periyodik aralıklar ile ilaçlama çalışması yapılmakta.
HAVZA HABER 6.07.2020
Havza Belediye Başkanı Özdemir'den Vali Dağlı'ya ziyaret
Havza Belediye Başkanı Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kayan ve beraberindekiler Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'yı ziyaret ettiler.
HAVZA HABER 4.07.2020
Başkan Özdemir asfaltlama çalışmalarını inceledi
Havza belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal mahlle yollarında devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledi.
HAVZA HABER 2.07.2020
Havza Belediye Başkanı Özdemir OSB'de kaynak yaptı
Havza Organize Sanayi (OSB) Bölgesinde incelemelerde bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir inşaatı devam eden fabrikada kaynak yaptı. Başkan Özdemir; 'İlçemize sahip çıkma bilinci ile hareket eden kardeşlerimize Havzalı hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum.'dedi.
HAVZA HABER 30.06.2020
Kenevir tarlasında inceleme yaptılar
Kenevir tarlasında inceleme yaptılar
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam Havza'da bir dizi inceleme ve ziyaret için Havza'ya geldi.
HAVZA HABER 29.06.2020
Havza'da asfalt çalışmasına başlandı
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi iş birliği ile Havza İlçe Merkezinden geçmekte olan Kazım Paşa Caddesi ve Vezirköprü Caddesini kapsayan 2 bin metre uzunluğundaki ana caddelere sıcak asfalt dökülmesi için altyapı çalışmalarına başladı.
HAVZA HABER 29.06.2020
Havza canlı hayvan pazarı dezenfekte edildi
Havza'da koronavirüs tedbirleri nedeniyle 19 Mart'ta kapatılan ve Cuma günleri faaliyet gösteren hayvan pazarı yarın açılıyor.
HAVZA HABER 25.06.2020
Havza Belediyesinden YKS öncesi dezenfeksiyon
ÖSYM tarafından hafta sonu düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi sınav binaları ve salonları Havza Belediyesi tarafından dezenfekte edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir YKS öncesi belediye olarak her türlü tedbiri aldıklarını belirterek; 'Sınava girecek adaylarımıza başarılar diliyorum.' dedi.
HAVZA HABER 25.06.2020
Havza Belediyesinde emekli personele tören
Havza Belediyesinde 38 yılını dolduran, yaş haddi nedeni ile emekli olan ve uzun süredir Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten Ömer Faruk Çörekçioğlu için Belediye Meclis Salonunda bir veda programı düzenlendi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir emekli olan personeline hediye verdi.
HAVZA HABER 23.06.2020
Çiğdem Karaaslan Havza'da incelemelerde bulundu
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Havza ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret ederek bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 22.06.2020
Başkan Özdemir öğrencilere başarılar diledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları bu sınavı başarılı ile geçeceklerine yürekten inanıyorum.'dedi.
HAVZA HABER 19.06.2020
Hizmet-İş Sendikasından Başkan Özdemir'e ziyaret
Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Sendikalarımız çalışanın hakkını savunan ve demokrasinin güçlenmesi için önemli görevler üstlenmekte.' Dedi.
HAVZA HABER 18.06.2020
Havza'da otopark sorunu çözülüyor
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilçenin en önemli sorunlarından bir olan park yeri ve otopark sorunun çözümü için yer tahsisi yapıldığını belirtti.
HAVZA HABER 17.06.2020
Havza Belediye Meclisinde görev dağılımı
Kovit 19 tedbirleri kapsamında 2 aydır gerçekleştirilemeyen Havza Belediye Meclis Toplantısı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in başkanlığında düzenlendi.
HAVZA HABER 16.06.2020
Havza Belediyesi okullarda dezenfeksiyon yaptı
Havza Belediyesi tarafından Liselere Geçiş Sınavı (LGS) tedbirler kapsamında sınav salonlarında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 16.06.2020
Başkan Özdemir çalışmaları inceledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hastane yolu kaldırım çalışmalarını ziyaret ederek incelemelerde bulunarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Havza Şube Müdürü Burak Görmüş'ten çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
HAVZA HABER 15.06.2020
Havza'da SASKİ'nin 2020 yatırımları görüşüldü
Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2020 çalışma planında yer alan ve Havza'da yapımı devam eden projeler ile planlanan yatırımlar düzenlenen istişare toplantısında görüşüldü.
HAVZA HABER 12.06.2020
Havza'da inceleme
Havza'da bir süre önce mesire alanı olarak ilan edilen Klavuz Ormanında uygulanabilecek projeler hakkında yerinde incelemeler yapılarak istişarelerde bulunuldu. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Uygulanacak proje ile Klavuz Ormanı da koruma altına alınmış olacak ve ilçemizin bu zenginliği gelecek nesillere aktarılacak.' dedi.
HAVZA HABER 10.06.2020
Havza'da caddeler dezenfekte edildi
Havza Belediyesi tarafından yeni korona virüsü hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışması devam ediyor.
HAVZA HABER 9.06.2020
Samsun'a 25 milyon liralık tatlı yatırım
Havza ilçesinde Havza Organize Sanayi Bölgesinde tatlı ve börek üretimi yapacak iki firmaya yer tahsisi yapıldı. Havza'da yapılacak baklava fabrikası Türkiye'nin en büyüğü olacak.
HAVZA HABER 8.06.2020
Havza'da Tersakan Irmağı'nda çalışmalar tamamlandı
Havza ilçe merkezinden geçmekte olan Tersakan Irmağı yatağında oluşan bitki oluşumunun taşkın riski oluşturması üzerine yaklaşık bin 500 metrelik bir alanda Devlet Su İşleri Samsun 7. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Havza Belediyesinin de destek verdiği temizlik çalışmalarını tamamlandı.
HAVZA HABER 3.06.2020
Havza Belediyesi kaplıcaları dezenfekte etti
1 Haziran tarihi itibari ile başlayan normalleşme süreci kapsamında yeniden hizmete giren kaplıca tesislerinde Havza Belediyesi tarafında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 2.06.2020
Kısıtlamada Havza Belediyesi denetimlere devam etti
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge kapsamında, 15 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından denetimlere aralıksız devam edildi.
HAVZA HABER 31.05.2020
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçede akaryakıt ihtiyacının karşılanması yönünde mağduriyet yaşanmaması için tedbirlerin alındığını söyledi.
HAVZA HABER 29.05.2020
Havza Belediyesinden Cuma namazı mesaisi
Havza Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadetin kısıtlanmasının ardından kılınacak ilk cuma namazı için yoğun mesai.
HAVZA HABER 29.05.2020
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza'da Kovid-19 tedbirleri kapsamında ibadete kapatılan ve cuma namazıyla yeniden ibadete açılacak camilerde dezenfekte işlemi gerçekleştirildi.
HAVZA HABER 28.05.2020
Başkan Özdemir'den şehit kızına sürpriz
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in kızı 3 yaşındaki Reyyan Öykü'nün doğum günü kutladı.
HAVZA HABER 26.05.2020
25 Mayıs için konvoy ve havai fişek gösterisi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. yıl dönümü nedeni ile Havza Kaymakamlığı ve Havza Belediyesi iş birliği, İl Kıvılcım Anıtı önünden başlayan araç konvoyu düzenledi.
HAVZA HABER 25.05.2020
CHP ve ADD'den alternatif 25 Mayıs kutlaması
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza'ya gelişinin 101. Yıldönümü nedeni ile CHP İlçe Başkanlığı ve Atatürkçü Düşünce Derneği Havza Şubesi tarafından düzenlenen alternatif program ile Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.
HAVZA HABER 25.05.2020
Havza 25 Mayıs coşkusu
Havza 25 Mayıs coşkusu
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza'ya gelişinin 101. Yıldönümü Havza'da kutlandı.
HAVZA HABER 25.05.2020
Başkan Özdemir'den bayram ziyaretleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan Ramazan Bayramı nedeni ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 25.05.2020
Başkan Özdemir'den 25 Mayıs Mesajı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. Yıl dönümü neden ile kutlama mesajı yayımladı. Özdemir; '101 yıl önce bugün Samsun'da yakılan özgürlük ateşi Havza'da alevlenmiştir.'dedi.
HAVZA HABER 24.05.2020
Havza OSB'ye dev fırın
Havza OSB'de kurulacak olan gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen dev fırın ünitesi Tırla getirildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Üretime ve istihdama ihtiyacımız olduğu bu dönemde yatırımlarına ara vermeden devam eden firma sahibi kardeşlerimizi tebrik ediyorum. ' dedi.
HAVZA HABER 23.05.2020
Başkan Özdemir'den mezarlık ziyareti
Samsunun Havza İlçesinde Ramazan Bayramı arifesi nedeni ile ilçe mezarlığı ziyaret edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Bu bayram evde kalalım Havza bir dahaki bayramlar için.' Dedi.
HAVZA HABER 23.05.2020
Havza'da kısıtlama tedbirleri alındı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 23-26 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 22.05.2020
Havza'da bayram tedbirleri
Havza'da bayram tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi tedbir alındığını bildirdi.
HAVZA HABER 21.05.2020
Havza TSO'dan üyelerine 15 bin maske
Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar kovit 19 salgını tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğunun getirilmesinden bu yana üyelere 10 bin maske dağıtıldığını, 5 bin maskenin de dağıtımına devam edildiği belirtti.
HAVZA HABER 21.05.2020
Samsun'da yaşayan 1919 doğumlu Emine nineye 19 Mayıs ziyareti
Havza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ziyaret edildi.
HAVZA HABER 19.05.2020
Havza'da kısıtlamada denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından dezenfeksiyon, ilaçlama ve denetimlere aralıksız devam edildi.
HAVZA HABER 18.05.2020
Başkan Özdemir: 'Kurtuluş Savaşı'nın ilk kıvılcımlarını Havza'da yakıldı'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
HAVZA HABER 18.05.2020
Havza Belediyesi kısıtlamanın ikinci gününde de mesai
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge kapsamında, aralarında Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde Havza'da cadde ve sokaklar boş kalırken Havza Belediyesi tarafından çalışmalarına ara verilmeden devam edildi.
HAVZA HABER 17.05.2020
Havza'da gece dezenfeksiyon çalışması
Çinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından meydan ve caddelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 17.05.2020
Havza'da sokak ve caddelerde sessizlik hakim
Aralarında Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasın ilk gününde Havza'da cadde ve sokaklar boş kalırken Havza Belediyesi tarafından çalışmalarına ara verilmeden devam edildi.
HAVZA HABER 16.05.2020
Havza'da 4 günlük kısıtlama tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 16-19 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 15.05.2020
Havza'da taksi durakları ve taksiler dezenfekte edildi
İçişleri Bakanlığı'nın yeni yayınladığı hijyen tedbirleri kapsamında, Havza'da faaliyet gösteren 9 adet taksi durağı ve bunlara bağlı olarak çalışan 58 ticari taksi Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Dezenfeksiyon Ekibi tarafından duraklarında dezenfekte edildi.
HAVZA HABER 15.05.2020
Havza Belediyesi larva ilaçlaması yaptı
Havza Belediyesi Veteriner Hizmetleri tarafından sivrisinek, karasinek ve kanatlı haşereler ile mücadele kapsamından larva ilaçlama çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 14.05.2020
Polis ve jandarmaya milli Borel ve maske
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Seyahat Yasağının başladığı günden bu yana Teşvikiye Kavşağında oluşturulan kontrol noktasını ziyaret ederek burada görevli poli ve jandarma ile bir süre sohbet ederek, polis ve jandarma personeline yerli ve milli el dezenfektanı BOREL ile maske hediye etti.
HAVZA HABER 14.05.2020
Havza Belediyesinden anne ve babalara milli dezenfektan ve maske
Sokağa çıkmaları yasaklanan 0-14 yaş grubunda olanlar, 11.00-15.00 saatlerinde yürüme mesafesiyle sınırlı olarak dışarı çıkmaları nedeni ile Havza Belediyesi tarafından parklarda anne ve babalara yerli ve milli el dezenfektanı BOREL ile maske dağıtıldı.
HAVZA HABER 13.05.2020
Başkan Acar, Karadeniz Bölge Başkanlar Toplantısına katıldı
Covid-19 salgını nedeniyle Karadeniz Bölge Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 12.05.2020
Havza'da çocuk parkları dezenfekte edildi
Havza Belediyesi, yeni tip korona virüsü salgını dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında çocuk parklarında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 12.05.2020
Başkan Özdemir, temizlik çalışmalarını inceledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza ilçe merkezinden geçmekte olan Tersakan Irmağı yatağında devam eden temizlik çalışmalarını inceledi.
HAVZA HABER 11.05.2020
Hasat öncesi buğday üreticilerine hastalık uyarısı
Yaklaşan hasat dönemi öncesi Havza Buğday Pazarı Derneği Başkanı Sencer Gedik yapmış olduğu açıklama ile çiftçileri olası hatalıklara karşı uyardı.
HAVZA HABER 11.05.2020
Havza Belediyesinden 65 yaş ve üstüne hijyen desteği
Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 11.00 ? 15.00 arası çıkağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü kişilere Havza Belediyesi tarafından yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske dağıtımı gerçekleştirildi.
HAVZA HABER 10.05.2020
Başkan Özdemir'den Annler Günü mesajı
Başkan Özdemir'den Annler Günü mesajı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Anneler Günü nedeniyle birer mesaj yayımladı.
HAVZA HABER 9.05.2020
Kuaför, berber ve güzellik salonları dezenfekte edildi
Kovit ? 19 salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında yaklaşık kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü faaliyete geçecek olan kuaförler, berber ile güzellik merkezleri Havza Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.
HAVZA HABER 9.05.2020
Havza'da nöbetçiler belirlendi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 09-10 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 8.05.2020
Havza Belediyesinden yufka ve tatlıcılara maske
Havza Belediyesi tarafından korona virüs salgı ile mücadele kapsamında ilçede tatlı ve yufka imalatı ile satışı yapan iş yerlerine maske dağıtımı yapıldı.
HAVZA HABER 8.05.2020
Havza Belediyesine Amasya Şeker'den yerli ve milli Borel desteği
Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı ve Başkan Yardımcısı Ahmet Özarslan ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyarette etti. Saatcı Havza Belediyesine borla üretilen Borel el dezenfektanı hediye etti.
HAVZA HABER 7.05.2020
Başkan Özdemir: 'Vefa birimimiz bin 200 kişiye hizmet ulaştırıldı'
Havza Belediye Başkanı Özdemir Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu tarafından bin 200 kişiye hizmet ulaştırıldığını açıkladı.
HAVZA HABER 6.05.2020
Havza Belediyesi pazar yerlerinde maske dağıtımına devam etti
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir maske zorunluluğunun başladığı günden bu yana 46 bin adet maske dağıttıklarını belirtti.
HAVZA HABER 5.05.2020