HAVZA

HaberlerHAVZA HABERHAVZA HABER
Havza'da Tersakan Irmağı'nda çalışmalar tamamlandı
Havza ilçe merkezinden geçmekte olan Tersakan Irmağı yatağında oluşan bitki oluşumunun taşkın riski oluşturması üzerine yaklaşık bin 500 metrelik bir alanda Devlet Su İşleri Samsun 7. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Havza Belediyesinin de destek verdiği temizlik çalışmalarını tamamlandı.
HAVZA HABER 3.6.2020
Havza Belediyesi kaplıcaları dezenfekte etti
1 Haziran tarihi itibari ile başlayan normalleşme süreci kapsamında yeniden hizmete giren kaplıca tesislerinde Havza Belediyesi tarafında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 2.6.2020
Kısıtlamada Havza Belediyesi denetimlere devam etti
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge kapsamında, 15 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından denetimlere aralıksız devam edildi.
HAVZA HABER 31.5.2020
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçede akaryakıt ihtiyacının karşılanması yönünde mağduriyet yaşanmaması için tedbirlerin alındığını söyledi.
HAVZA HABER 29.5.2020
Havza Belediyesinden Cuma namazı mesaisi
Havza Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadetin kısıtlanmasının ardından kılınacak ilk cuma namazı için yoğun mesai.
HAVZA HABER 29.5.2020
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza'da Kovid-19 tedbirleri kapsamında ibadete kapatılan ve cuma namazıyla yeniden ibadete açılacak camilerde dezenfekte işlemi gerçekleştirildi.
HAVZA HABER 28.5.2020
Başkan Özdemir'den şehit kızına sürpriz
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin'in kızı 3 yaşındaki Reyyan Öykü'nün doğum günü kutladı.
HAVZA HABER 26.5.2020
25 Mayıs için konvoy ve havai fişek gösterisi
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. yıl dönümü nedeni ile Havza Kaymakamlığı ve Havza Belediyesi iş birliği, İl Kıvılcım Anıtı önünden başlayan araç konvoyu düzenledi.
HAVZA HABER 25.5.2020
CHP ve ADD'den alternatif 25 Mayıs kutlaması
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza'ya gelişinin 101. Yıldönümü nedeni ile CHP İlçe Başkanlığı ve Atatürkçü Düşünce Derneği Havza Şubesi tarafından düzenlenen alternatif program ile Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.
HAVZA HABER 25.5.2020
Havza 25 Mayıs coşkusu
Havza 25 Mayıs coşkusu
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza'ya gelişinin 101. Yıldönümü Havza'da kutlandı.
HAVZA HABER 25.5.2020
Başkan Özdemir'den bayram ziyaretleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan Ramazan Bayramı nedeni ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 25.5.2020
Başkan Özdemir'den 25 Mayıs Mesajı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havza'ya gelişinin 101. Yıl dönümü neden ile kutlama mesajı yayımladı. Özdemir; '101 yıl önce bugün Samsun'da yakılan özgürlük ateşi Havza'da alevlenmiştir.'dedi.
HAVZA HABER 24.5.2020
Havza OSB'ye dev fırın
Havza OSB'de kurulacak olan gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen dev fırın ünitesi Tırla getirildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Üretime ve istihdama ihtiyacımız olduğu bu dönemde yatırımlarına ara vermeden devam eden firma sahibi kardeşlerimizi tebrik ediyorum. ' dedi.
HAVZA HABER 23.5.2020
Başkan Özdemir'den mezarlık ziyareti
Samsunun Havza İlçesinde Ramazan Bayramı arifesi nedeni ile ilçe mezarlığı ziyaret edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; 'Bu bayram evde kalalım Havza bir dahaki bayramlar için.' Dedi.
HAVZA HABER 23.5.2020
Havza'da kısıtlama tedbirleri alındı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 23-26 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 22.5.2020
Havza'da bayram tedbirleri
Havza'da bayram tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi tedbir alındığını bildirdi.
HAVZA HABER 21.5.2020
Havza TSO'dan üyelerine 15 bin maske
Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar kovit 19 salgını tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğunun getirilmesinden bu yana üyelere 10 bin maske dağıtıldığını, 5 bin maskenin de dağıtımına devam edildiği belirtti.
HAVZA HABER 21.5.2020
Samsun'da yaşayan 1919 doğumlu Emine nineye 19 Mayıs ziyareti
Havza'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında 1919 yılında  doğan Emine Cengiz ziyaret edildi.
HAVZA HABER 19.5.2020
Havza'da kısıtlamada denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından dezenfeksiyon, ilaçlama ve denetimlere aralıksız devam edildi.
HAVZA HABER 18.5.2020
Başkan Özdemir: 'Kurtuluş Savaşı'nın ilk kıvılcımlarını Havza'da yakıldı'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
HAVZA HABER 18.5.2020
Havza Belediyesi kısıtlamanın ikinci gününde de mesai
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge kapsamında, aralarında Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde Havza'da cadde ve sokaklar boş kalırken Havza Belediyesi tarafından çalışmalarına ara verilmeden devam edildi.
HAVZA HABER 17.5.2020
Havza'da gece dezenfeksiyon çalışması
Çinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından meydan ve caddelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 17.5.2020
Havza'da sokak ve caddelerde sessizlik hakim
Aralarında Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasın ilk gününde Havza'da cadde ve sokaklar boş kalırken Havza Belediyesi tarafından çalışmalarına ara verilmeden devam edildi.
HAVZA HABER 16.5.2020
Havza'da 4 günlük kısıtlama tedbirleri
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 16-19 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 15.5.2020
Havza'da taksi durakları ve taksiler dezenfekte edildi
İçişleri Bakanlığı'nın yeni yayınladığı hijyen tedbirleri kapsamında, Havza'da faaliyet gösteren 9 adet taksi durağı ve bunlara bağlı olarak çalışan 58 ticari taksi Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Dezenfeksiyon Ekibi tarafından duraklarında dezenfekte edildi.
HAVZA HABER 15.5.2020
Havza Belediyesi larva ilaçlaması yaptı
Havza Belediyesi Veteriner Hizmetleri tarafından sivrisinek, karasinek ve kanatlı haşereler ile mücadele kapsamından larva ilaçlama çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 14.5.2020
Polis ve jandarmaya milli Borel ve maske
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Seyahat Yasağının başladığı günden bu yana Teşvikiye Kavşağında oluşturulan kontrol noktasını ziyaret ederek burada görevli poli ve jandarma ile bir süre sohbet ederek, polis ve jandarma personeline yerli ve milli el dezenfektanı BOREL ile maske hediye etti.
HAVZA HABER 14.5.2020
Havza Belediyesinden anne ve babalara milli dezenfektan ve maske
Sokağa çıkmaları yasaklanan 0-14 yaş grubunda olanlar, 11.00-15.00 saatlerinde yürüme mesafesiyle sınırlı olarak dışarı çıkmaları nedeni ile Havza Belediyesi tarafından parklarda anne ve babalara yerli ve milli el dezenfektanı BOREL ile maske dağıtıldı.
HAVZA HABER 13.5.2020
Başkan Acar, Karadeniz Bölge Başkanlar Toplantısına katıldı
Covid-19 salgını nedeniyle Karadeniz Bölge Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 12.5.2020
Havza'da çocuk parkları dezenfekte edildi
Havza Belediyesi, yeni tip korona virüsü salgını dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında çocuk parklarında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 12.5.2020
Başkan Özdemir, temizlik çalışmalarını inceledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza ilçe merkezinden geçmekte olan Tersakan Irmağı yatağında devam eden temizlik çalışmalarını inceledi.
HAVZA HABER 11.5.2020
Hasat öncesi buğday üreticilerine hastalık uyarısı
Yaklaşan hasat dönemi öncesi Havza Buğday Pazarı Derneği Başkanı Sencer Gedik yapmış olduğu açıklama ile çiftçileri olası hatalıklara karşı uyardı.
HAVZA HABER 11.5.2020
Havza Belediyesinden 65 yaş ve üstüne hijyen desteği
Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi ile 11.00 ? 15.00 arası çıkağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü kişilere Havza Belediyesi tarafından yerli ve milli Borel dezenfektan ile maske dağıtımı gerçekleştirildi.
HAVZA HABER 10.5.2020
Başkan Özdemir'den Annler Günü mesajı
Başkan Özdemir'den Annler Günü mesajı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Anneler Günü nedeniyle birer mesaj yayımladı.
HAVZA HABER 9.5.2020
Kuaför, berber ve güzellik salonları dezenfekte edildi
Kovit ? 19 salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında yaklaşık kapatılan ve 11 Mayıs Pazartesi günü faaliyete geçecek olan kuaförler, berber ile güzellik merkezleri Havza Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.
HAVZA HABER 9.5.2020
Havza'da nöbetçiler belirlendi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 09-10 Mayıs tarihlerinde ilçede hizmet verecek akaryakıt istasyonları, tarımsal üretimin devamlılığı için gerekli olan ekim-dikim, sulama-ilaçlama gibi faaliyetlerde bulunanlara hizmet vermek için açık olacak tamirci ve lastikçi belirlendiğini belirtti.
HAVZA HABER 8.5.2020
Havza Belediyesinden yufka ve tatlıcılara maske
Havza Belediyesi tarafından korona virüs salgı ile mücadele kapsamında ilçede tatlı ve yufka imalatı ile satışı yapan iş yerlerine maske dağıtımı yapıldı.
HAVZA HABER 8.5.2020
Havza Belediyesine Amasya Şeker'den yerli ve milli Borel desteği
Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı ve Başkan Yardımcısı Ahmet Özarslan ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyarette etti. Saatcı Havza Belediyesine borla üretilen Borel el dezenfektanı hediye etti.
HAVZA HABER 7.5.2020
Başkan Özdemir: 'Vefa birimimiz bin 200 kişiye hizmet ulaştırıldı'
Havza Belediye Başkanı Özdemir Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu tarafından bin 200 kişiye hizmet ulaştırıldığını açıkladı.
HAVZA HABER 6.5.2020
Havza Belediyesi pazar yerlerinde maske dağıtımına devam etti
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir maske zorunluluğunun başladığı günden bu yana 46 bin adet maske dağıttıklarını belirtti.
HAVZA HABER 5.5.2020
Vefa destek birimine konserli destek
Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu bünyesinde oluşturulan Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanları için sosyal medya aracılığı ile canlı olarak ta yayınlanan bir konser verildi.
HAVZA HABER 4.5.2020
Başkan Özdemir'den Havzalılara teşekkür
Havza'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde cadde ve sokaklar boş kaldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sokağa çıkma yasağına Havza genelinde uyulduğunu ifade ederek; 'Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkür ediyorum.'dedi.
HAVZA HABER 3.5.2020
Havza'da zabıtadan denetim
Havza Belediyesi zabıta ekipleri tarafından 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında ilk günü açık olan marketlerde ve fırınlarda denetim yapıldı.
HAVZA HABER 1.5.2020
Başkan Özdemir'den işçilere sürpriz kutlama
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Temizlik İşleri Müdürlüğünde görevli temizlik işçilerin bayramını kutlayarak hediyelerini verdi.
HAVZA HABER 1.5.2020
Çay Mahallesinde Dezenfeksiyon Çalışmaları
Çinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından mahallelerde dezenfeksiyon çalışması devam ediyor.
HAVZA HABER 30.4.2020
Havza'da korona mesaisi devam ediyor
Havza Belediyesi tarafından Korona virüs ile mücadele kapsamında Pazar yerlerinde maske takma zorunluluğu getirilmesinin ardından ilçe pazarlarında oluşturulan giriş noktalarında başlatılan ücretsiz maske dağıtımına devam edildi.
HAVZA HABER 29.4.2020
Başkan Özdemir'den Havzalılara teşekkür
Havza'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde cadde ve sokaklar boş kaldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, sokağa çıkma yasağına Havza genelinde uyulduğunu ifade ederek; 'Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkür ediyorum.'dedi.
HAVZA HABER 26.4.2020
Havza'da 23 Nisan Coşkusu
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisini açılışının 100. Yılı kutlamaları kapsamında Havza'da vatandaşlar bayrakları ile balkonlarda İstiklal Marşı okudular. Havza Belediye Başkanı Özdemir kutlamaya Havza Belediyesi önünde katıldı.
HAVZA HABER 24.4.2020
Başkan Özdemir'den ramazan tebriği
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özdemir, 'Tüm hemşerilerimin ramazanını tebrik ediyor, bu mübarek ayın ilçemize, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum' dedi.
HAVZA HABER 24.4.2020
Havza'da fırıncılara maske
Havza Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 23-26 Nisan günleri ilçede ekmek araçlar ile ekmek satışı yapacak olan ekmek fırınlarına maske dağıttı.
HAVZA HABER 23.4.2020
Başkan Özdemir, herkesi davet etti
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir HavzalılaraTürkiye Büyük Millet Meclisinin 100. Yıl kutlaması için 23 Nisan saat 21.00'de bayrakları ile birlikte balkonlarına çıkma çağrısında bulundu.
HAVZA HABER 22.4.2020
Havza Belediyesi 30 bin maske dağıttı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir korona virüs ile mücadele kapsamında maske takma zorunluluğu getirilmesinin ardından Havza Belediyesi tarafından toplam 30 bin maske dağıtıldığını belirtti.
HAVZA HABER 21.4.2020
Havza TSO'dan 50 kadına iş imkanı
Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından istihdamı arttırmaya yönelik yürütülen çalışmalar sayesinde 50 bayana iş imkanı sağlandı.
HAVZA HABER 20.4.2020
Havza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği
Havza Belediyesi tarafından ilçe pazarlarında ücretsiz maske dağıtımına başlamasının ardında maske tedariki için Havza Halk Eğitimi Merkezi ile ortak yürütülen maske üretim çalışması kapsamında bu güne kadar parça parça 7 bin 500 adet maskeyi teslim etti.
HAVZA HABER 20.4.2020
Havza Belediyesi pazar girişlerinde maske dağıttı
Havza Belediyesi tarafından Pazar yerlerinde korona virüs ile mücadele kapsamında maske takma zorunluluğu getirilmesi üzerinde ilçe pazarlarında oluşturulan giriş noktalarında ücretsiz maske dağıtımına devam edildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Pazar esnafına ve vatandaşlara tedbirlere uymalarından dolayı teşekkür etti.
HAVZA HABER 14.4.2020
Yasağın ikinci gününde Havza Belediyesinden yoğun mesai
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Samsun'un da arasında bulunduğu kentlerde sokağa çıkma yasağının başlamasının Havza Belediyesi tarafından çalışmalara ara verilmeden devam edildi.
HAVZA HABER 12.4.2020
Başkan Özdemir fırınları denetledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilçede ekmek fırınlarını ziyaret ederek ekmek dağıtımı çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve fırınların ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.
HAVZA HABER 11.4.2020
Havza Belediyesi görev başında
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağının başlamasının ardından Havza Belediyesi tarafından çalışmalara ara verilmeden devam edilmekte.
HAVZA HABER 11.4.2020
Başkan Özdemir'den polislere hediye
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 10 Nisan Polis Haftası nedeni ile Havza İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emniyet Müdürü Hüseyin Şaffak ile görüşerek Şaffak ve polis memurlarına hediye takdim etti.
HAVZA HABER 10.4.2020
Havza'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor
Çinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından mahallelerde dezenfeksiyon çalışması devam ediyor.
HAVZA HABER 9.4.2020
Havza TSO Başkanı Acar, TOBB Başkanı ile sanal ortamda görüştü
Covid-19 salgını nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, 365 Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ile video konferans aracılığıyla toplantı gerçekleştirdi. Sanal toplantıya Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar'da katılarak değerlendirmelerde bulundu.
HAVZA HABER 9.4.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak denetimde
Samsun Valisi Osman Kaymak Havza'da büyükşehirlere giriş çıkış yasağı sonrası Havza'da oluşturulan kontrol noktasında incelemelerde bulunarak burada yetkililerden bilgiler alarak uygulamaya katıldı.
HAVZA HABER 7.4.2020
Hayırsever işadamından Havza Belediyesine 4 bin maske
Hayırsever işadamından Havza Belediyesine 4 bin maske
Havzalı hayırsever işadamı Havza Belediyesine 4 bin adet maske bağışında bulundu.
HAVZA HABER 6.4.2020
Havza'da maske dağıtılıyor
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından taksi duraklarına maske dağıtımı gerçekleştirdi.
HAVZA HABER 4.4.2020
Havza'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor
AAÇinde ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında mahallelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 2.4.2020
Samsun'da pazar yerine korona virüs düzenlemesi
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından süt ve süt ürünleri pazarı ile sebze pazarında düzenleme yapıldı.
HAVZA HABER 30.3.2020
Samsun'da sanayi sitelerinde dezenfeksiyon
Samsun Havza'da Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında sanayi sitelerinde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 28.3.2020
Samsun'da kırsal mahalle araçlarına dezenfekte
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında Havza Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 25.3.2020
Belediye pazarda eldiven dağıttı
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında sebze ve giyim pazarında eldiven dağıtıldı.
HAVZA HABER 24.3.2020
Havza'da cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor
Korona virüsünün Türkiye'de görülmesi üzerine dezenfekte çalışmaları daha da önem kazandı. Bu kapsamda Samsun Havza Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda geniş kapsamlı dezenfekte çalışmaları devam ediyor.
HAVZA HABER 23.3.2020
Havza'da 'Vefa Sosyal Destek Grubu' oluşturuldu
Samsun 'un Havza ilçesinde oluşturulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu' ile 65 yaş veya kronik hastalığı olanların sağlık başta olmak üzere tüm temel zaruri ihtiyaçları 112 acil çağrı merkezi üzerinden bildirebilecek ve taleplerin ücreti karşılığında karşılanacak.
HAVZA HABER 23.3.2020
Samsun'da camiler dezenfekte ediliyor
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında ibadethanelerde dezenfekte çalışması yapıldı.
HAVZA HABER 21.3.2020
Başkan Özdemir: 'Belediye olarak gerekli tedbirleri aldık'
Başkan Özdemir: 'Belediye olarak gerekli tedbirleri aldık'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, korona virüsüne karşı bütün tedbirleri aldıklarını söyledi.
HAVZA HABER 13.3.2020
Havza heyeti Ankara'da
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ankara'da, Havza adına önemli kazanımların olduğu bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.
HAVZA HABER 27.2.2020
Havza Belediyesinden toplu iş sözleşmesi
Havza Belediyesi ve ortağı olduğu 25 Mayıs Termal Turizm ve Personel Hizmetleri A.Ş. ile Türkiye Otel, Lokanta, Dinlenme Yerleri İşçileri (TOLEYİS) Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
HAVZA HABER 19.2.2020
Havza'ya iki yeni okul
Havza'ya iki yeni okul
Samsun'un Havza ilçesine 2 yeni okul binası kazandırılacak.
HAVZA HABER 8.2.2020
Havza'da 'Olanı götür olmayanı getir' mağazası açıldı
Havza'da 'Olanı götür olmayanı getir' mağazası açıldı
Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, 'Olanı götür olmayanı getir' projesi kapsamında mağaza açılışı yapıldı.
HAVZA HABER 29.11.2019
Başkan Özdemir'den Müftü Nurlu'ya ziyaret
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza İlçe Müftüsü olarak atanan ve görevine başlayan Mehmet Nurlu'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
HAVZA HABER 15.11.2019
Şehit toprağa verildi
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde yıldırım isabet etmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Piyade Onbaşı Onur Yavan'ın cenazesi, memleketi Samsun'un Havza ilçesinde toprağa verildi
HAVZA HABER 13.10.2019
9 milyonluk iki yatırım için imzalar atıldı
9 milyonluk iki yatırım için imzalar atıldı
Samsunun Havza ilçesinde Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) 9 milyon liralık iki yatırım için yer tahsisi yapıldı.
HAVZA HABER 11.10.2019
Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı
Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun'un Havza ilçesinde, Kıbrıs gazisi emekli Astsubay Kıdemli Başçavuş Nami Koçak, askeri törenle toprağa verildi.
HAVZA HABER 10.10.2019
Herkese sokak sporu
Havza'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi
HAVZA HABER 8.10.2019
Havza'da yöresel ürünler sergisi çalışmaları başlatıldı
Havza'da yöresel ürünler sergisi çalışmaları başlatıldı
Havza'da, yöresel ürünler sergisi oluşturmak için çalışma başlatıldı.
HAVZA HABER 2.10.2019
Kan bağışladılar
Kan bağışladılar
Havza'da Türk Kızılay tarafından düzenlenen kampanyada 57 ünite kan bağışı alındı.
HAVZA HABER 2.10.2019
Havza'da asfalt günleri
Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Havza Belediyesi iş birliğinde ilçede mahalle yollarında asfaltlama çalışmaları sürüyor.
HAVZA HABER 25.9.2019
Yol çalışmalarını inceledi
Yol çalışmalarını inceledi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçede devam eden yol çalışmalarını inceledi.
HAVZA HABER 21.9.2019
Havza'da ayçiçeği alımı devam ediyor
KARADENİZBİRLİK'e bağlı faaliyet gösteren Havza Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural, ayçiçeği hasadı ile başlayan alımların devam ettiğini bildirdi.
HAVZA HABER 14.9.2019
Havza'da ayçiçeği alım fiyatına tepki
Havza'da ayçiçeği alım fiyatına tepki
Havza'da ayçiçeği üreticileri, ayçiçeği alım fiyatlarının açıklanan taban fiyatının altında olmasına tepki gösterdi.
HAVZA HABER 13.9.2019
Havza'da trafik kazası: 1 yaralı
Havza'da trafik kazası: 1 yaralı
Samsun'un Havza ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı.
HAVZA HABER 12.9.2019
Ayçiçeği çiftçisi mağdur ediliyor
Ayçiçeği çiftçisi mağdur ediliyor
Havza Ziraat Odasında, ayçiçeği fiyatlarının değerlendirildiği toplantı düzenlendi.
HAVZA HABER 12.9.2019
Havza'da Aşure Günü etkinliği
Havza'da Aşure Günü etkinliği
Havza ilçesinde, muharrem ayı dolayısıyla Aşure Günü düzenlendi.
HAVZA HABER 12.9.2019
Bölünmüş yol istiyorlar
Bölünmüş yol istiyorlar
Samsun'da vatandaşlar, Vezirköprü-Havza kara yolunun bölünmüş yol yapılmasını talebiyle basın açıklaması yaptı.
HAVZA HABER 12.9.2019
Öğretmen kansere yenildi
Bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 46 yaşındaki matematik öğretmeni Ayhan Erkılıc, son yolculuğuna uğurlandı.
HAVZA HABER 11.9.2019
Havza'da kan bağışı kampanyası
Havza'da kan bağışı kampanyası
Samsun'un Havza ilçesinde Türk Kızılay tarafından düzenlenen kampanyada 85 ünite kan bağışı alındı.
HAVZA HABER 6.9.2019
Havza'da 'Okul sanayi iş birliği protokolü'
Havza'da 'Okul sanayi iş birliği protokolü'
SAMSUN - Havza'da, okul sanayi iş birliği protokolü imzalandı.
HAVZA HABER 5.9.2019
Kavak ve Havza'nın Kaz Dağları olmasına müsaade etmeyeceğiz
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, yaptığı açıklamayla, Kavak ve Havza'da Kaz Dağları'ndaki gibi doğa katliamı yapılmasına izin vermeyeceklerini söyledi
HAVZA HABER 3.9.2019
Şehadet belgesi 43 yıl verildi
Kara Harp Okulu öğrencisi iken 1976 yılında kaza sonucu hayatını kaybeden ve ailesine şehadet belgesi 43 yıl sonra verilen Samsunlu Cezmi Özsezer için kabri başında anma töreni gerçekleştirildi.
HAVZA HABER 2.9.2019
Havza Müftüsü memleketine gönderildi
Samsun'un Havza ilçesinde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İlçe Müftüsü İlyas Akyazı, son yolculuğuna uğurlanıyor.
HAVZA HABER 2.9.2019
Havza Müftüsü trafik kazasında yaşamını yitirdi
Havza Müftüsü trafik kazasında yaşamını yitirdi
Samsun'un Havza ilçesinde meydana gelen trafik kazasında İlçe Müftüsü İlyas Akyazı hayatını kaybetti.
HAVZA HABER 1.9.2019
Ayçiçeği alımı hasat ile başlayacak
KARADENİZBİRLİk'e bağlı olarak faaliyet gösteren S.S. 810 sayılı Havza Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural, Havza'da ayçiçeği alımının hasat ile başlayacağını bildirdi.
HAVZA HABER 26.8.2019