HUZUREVİ HABERLERİ

HaberlerHUZUREVİHUZUREVİ
Samsun'da huzurevine 'hobi bahçesi'
Samsun Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs nedeniyle dışarı çıkmaları kısıtlanan huzurevi sakinleri için hobi bahçesi oluşturdu. Toprakla buluşan yaşlılar, kürek ve çapalarla sebze fideleri dikti.
HUZUREVİ 19.6.2020
Samsun huzurevinde vakaya rastlanmadı!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, huzurevi sakinlerini çok iyi koruduklarını ifade ederek, 'Koronavirüs sürecini dünyada en iyi yöneten ülke Türkiye. İtalya'da yaşlılar huzurevlerine bile giremediler. Samsun'daki huzurevimizde bir tane vaka olmadı' dedi.
HUZUREVİ 16.6.2020
Başkan Mustafa Demir'den huzurevine moral ziyareti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs tedbirleri nedeniyle dışarı çıkamayan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki yaşlıları ziyaret etti. Sosyal mesafenin korunduğu ve gerekli tedbirlerin alındığı ziyarette Demir, huzurevi sakinlerinin hal hatırlarını sordu.
HUZUREVİ 5.4.2020
Samsun huzurevinde korona virüsü önlemi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri korona virüsüne karşı yoğun bir mesai harcıyor. Her gün tramvay ve otobüsleri dezenfekte eden ekipler yaşlıları da unutmadı. Huzurevinde yapılan temizlik sonucunda bina, virüs ve mikroplara karşı dezenfekte edildi.
HUZUREVİ 13.3.2020
Huzurevi sakinleri yeni kimlik kartlarını Vali Kaymak'ın elinden aldı
Samsun İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü'ne gelemeyen Canik Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılara yeni Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartlarını Samsun Valisi Osman Kaymak takdim etti.
HUZUREVİ 4.3.2020
Huzurevinde Samsunspor morali
Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Ertuğrul Sağlam, huzurevi sakinlerinin ellerini öpüp dualarını aldı.
HUZUREVİ 10.1.2020
Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yangın tatbikatı
Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı işbirliği ile yangın tatbikatı yapıldı.
HUZUREVİ 25.11.2019
Hizmet huzurevi sakinlerinin 'ayağına' geldi
Samsun'da gönüllü güzellik uzmanı, Canik Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yaklaşık 70 kişiye ayak bakımı uyguladı.
HUZUREVİ 8.10.2019
DEMİRTAŞ'TAN YAŞLILARA ZİYARET
Dünya Yaşlılar Günü kapsamında huzurevi sakinleriyle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Bizim geleneklerimizde yaşlıya verilen kıymet özeldir. Farklı hikayeleri tek çatı altında buluşturan Huzurevi sakinlerinin bu memleketin kıymetli değerleridir''dedi
HUZUREVİ 3.10.2019