MUSTAFA DEMİR HABERLERİ

HaberlerMUSTAFA DEMİRMUSTAFA DEMİR
Başkan Demir: 'Samsun için birlikte hareket etmeliyiz'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur' dedi.
MUSTAFA DEMİR 21.2.2020
Başkan Demir, Badminton Avrupa 3'sünü ağırladı
'Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonası'nda Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3'sü Buğra Aktaş'ı makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Bayrağımızın Fransa'da dalgalanması göğsümüzü kabarttı' dedi.
MUSTAFA DEMİR 20.2.2020
Başkan Demir, mektup arkadaşları ile buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Uğur Okulları Canik Kampüsü'nün hayata geçirdiği 'Uğurlu Mektuplar Projesi' kapsamında kendisine mektup yazan öğrencileri ziyaret etti.
MUSTAFA DEMİR 19.2.2020
Samsun Büyük Camii'nin çehresi değişecek
Büyük Camii'nin çehresi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in girişimleriyle değişecek. Başkan Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi tarafından yaptırılacak rekreasyon çalışması sonunda Büyük Camii çevresinin estetik görünüme kavuşacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 13.2.2020
Başkan Demir: Samsun'u birlikte büyüteceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Şehir Buluşmaları'nda bu kez mimarlarla bir araya geldi. Ortak akla ve birlikteliğe dikkat çeken Başkan Demir, 'Bir şehrin gelişiminde ortak akıl çok önemli. El ele vererek şehrimizi birlikte daha ileriye taşıyacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 13.2.2020
Başkan Demir'den milli judoculara baklava
Judo Milli Takım kampını ve Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezini (TOHM) ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sporcularla sohbet edip baklava ikramında bulundu.
MUSTAFA DEMİR 13.2.2020
Başkan Demir: 'Her ay 30 milyon TL borç ödüyoruz'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediyenin her ay ortalama 30 milyon TL borç ödediğini, 1 yılda belediye borcunun 360 milyon TL düştüğünü söyledi.
MUSTAFA DEMİR 11.2.2020
Başkan Demir, 'Turizm Canlanacak'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerde 'Kapıkaya ve Asar'da tarih ve doğa turizmini canlandıracak adımlar atacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 8.2.2020
Başkan Demir: 'Terminal Projesine 2021 yılında başlanacak'
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun trafiğini rahatlatmak için çalıştıklarını belirterek, 'İlçe minibüslerinin şehir merkezine giriş yapmalarını sağlayacak olan 'Terminal Projesi'ne 2021 yılında başlayacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 6.2.2020
Başkan Demir: 'Kavak merkez ilçe olacak'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Çok yakın zamanda Kavak Samsun'un merkez ilçelerinden birisi olacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 24.1.2020
Başkan Demir, iş insanlarıyla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İlçelerimizde organize sanayi bölgesi kurulma noktasında çalışmalarımız sürüyor. Sanayicilerimize, iş insanlarımıza yatırım yapmaları, istihdam oluşturmaları anlamında her türlü desteği vermeye hazırız. Üretim ve istihdamı arttıkça Samsun kazanacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 23.1.2020
Başkan Demir: 'Aslolan şehrimize ve insanımıza hizmet'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü İlçesi'ni ziyaret etti. 2020 yılında yapılması planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda Başkan Demir, 'Bizim için aslolan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet etmektir' dedi.
MUSTAFA DEMİR 11.1.2020
Samsun için ortak akıl
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu bir araya gelerek 'ortak akıl' vurgusu yaptı.
MUSTAFA DEMİR 10.1.2020
Başkan Demir, sanatçılarla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Şehir Buluşmaları'na devam ediyor. Demir'in bu seferki konukları ses ve sahne sanatları eğitmenleri oldu. Başkan Demir, 'Sanat, bir şehrin gelişmişliğini gösteren önemli kriterdir. Sanatta da adından söz ettiren bir Samsun hedefliyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 9.1.2020
Mustafa Demir, Çiftlik Caddesi anket sonucunu açıkladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik Caddesi'nin (İstiklal Caddesi) trafiğe açılması için yapılan anketin sonucunu açıkladı. Yapılan ankette trafiğe açılmasını isteyenlerin oranı yaklaşık yüzde 64'ü bulurken, istemeyenlerin oranı ise yüzde 36 civarında kaldı.
MUSTAFA DEMİR 7.1.2020
Başkan Demir: 'Her alanda örnek olacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'her alanda örnek olacak' bir belediyeciliği sergileyeceklerini söyledi.
MUSTAFA DEMİR 30.12.2019
Samsun 55'inci yerli otomobile talip
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan yerli otomobil projesine talip oldu.
MUSTAFA DEMİR 28.12.2019
Osman Kara yazdı... Mustafa Demir ve Samsun
SamsunHaberTv.com Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, 'Mustafa Demir ve Samsun' başlıklı köşe yazısında 31 Mart Yerel Seçimleri'nden sonra ilk kez basın mensuplarının karşısına geçen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in açıklamalarını değerlendirdi.
MUSTAFA DEMİR 21.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den önemli açıklamalar
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'un turizm potansiyelinin Antalya'dan daha fazla olduğunu ifade ederek, turizmi geliştirme yönünde çok önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Demir açıkladı: Samsun'da 5 kamu binası yıkılacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun'da bulunan 5 kamu binasının yıkılacağını ve yenisinin yapılacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den Samsun Atatürk Kültür Merkezi açıklaması
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun Atatürk Kültür Merkezi'nin yıkılarak yerine Samsun Fuarı Alanı yapılacak olması ile ilgili yapılan spekülasyonlara cevap verdi
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Demir: Samsun'un geleceği parlak
Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayicileri ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sanayi yatırımları noktasında önümüzdeki 3 ? 4 yıl çok verimli geçecek. Samsun'un geleceği parlak.' dedi.
MUSTAFA DEMİR 18.12.2019
Türkiye'de ilk kez OMÜ'de
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kalp ve Damar Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kemal Demirağ, kurulan hibrit ameliyathanenin son aşaması olan '4 boyutlu transözofageal ekokardiyografi' cihazına sahip olan ilk klinik olduklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 18.12.2019
Başkan Demir, üniversite öğrencileriyle buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Zoru Başaranlar Akran Sohbetleri' kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tavsiyelerde bulunan başkan Demir, program sonunda ise selfi çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.
MUSTAFA DEMİR 12.12.2019
Samsun Balkan Türkleri Derneği'nden anlamlı etkinlik
Samsun Balkan Türkleri Derneği tarafından yapılan etkinlikte birlik beraberliğin ve kültürel kazanımların göstergesi sergilendi.
MUSTAFA DEMİR 9.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den engellilere sevindiren açıklama
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına 'Engelli Araç Şarj İstasyonu' yapacaklarının müjdesini verdi.
MUSTAFA DEMİR 3.12.2019
Ertuğrul Sağlam'dan Mustafa Demir'e Samsunspor forması
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti. Ziyaretin ardından Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkan Demir'e isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor forması hediye etti.
MUSTAFA DEMİR 3.12.2019
Başkan Mustafa Demir duyurdu! Belediyeye personel alınacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında yakın zamanda 80 teknik personel alacaklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Mustafa Demir'den belediye bütçesi açıklaması
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, görevi devraldıktan sonraki 7 aylık süre içerisinde belediye bütçesinde yaklaşık 220 milyon lira civarında bir iyileşme söz konusu olduğunu belirti.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Başkan Mustafa Demir'den suya indirim açıklaması
SASKİ Kasım ayı olağan toplantısında konuşan Başkan Demir, 'Bu reel bir indirimdir, tamamen teknik düzeyde ortaya çıkan bir durumun halkımıza yansımasıdır. İndirim yapma imkanımız olduğunda da hep birlikte yapacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Samsun'da suya indirim
SASKİ Kasım ayı olağan toplantısında, Samsun'da su ve atık su tarifelerinde aylık TÜFE rakamına göre zam uygulamasının devamına ve Ocak ayından itibaren mesken ve kamu tarifesinde bulunan su aboneliklerine yüzde 5 indirim yapılmasına karar verildi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Türkiye Engelliler Meclisi' hayata geçiyor
'Türkiye Engelliler Meclisine Doğru Projesi' kapsamında, Samsun'da 'Hak Temelli Savunuculuk ve Katılımı Güçlendirme Eğitimleri' düzenlendi.
MUSTAFA DEMİR 26.11.2019
Başkan Demir, öğretmenlerle buluştu: ''Samsun'u Vizyonuna Kavuşturacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve gelir gelmez belediyenin kapılarını sonuna kadar açıklarının altını çizerek, 'Samsun'un vizyonunu ortaya çıkartmalıyız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 25.11.2019
Başkan Demir'e hizmet teşekkürü!
Samsun'un Canik ilçesi'nde muhtarlar, Yerel Seçimler sonrası özellikle yol ve alt yapıya yönelik yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e teşekkür etti
MUSTAFA DEMİR 21.11.2019
Başkan Demir:'Küresel ısınma insan sağlığından da önemli hale geldi'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Küresel ısınma ve iklim değişikliği, insan sağlığından da önemli bir konu haline geldi. Çünkü toplumları topyekün tehlikeye götüren fiili durum söz konusu' dedi.
MUSTAFA DEMİR 14.11.2019
Zarar verirse kapatırız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Santral toprak, su, hava ve insan hayatı ile ilgili bir zarar verirse Büyükşehir Belediyesi derhal o santrali kapatır' dedi
MUSTAFA DEMİR 15.10.2019
'KÜMELENME MERKEZİ İÇİN HAZIRIZ'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş insanlarına, 'Samsun'da Mobilya Kümelenme Merkezi kurulması için hazırız. Yer tespit edin, alt yapısını hazırlayalım' çağrısında bulundu
MUSTAFA DEMİR 5.10.2019
'ÖNCE CENTİLMENLİK'
Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Manisa FK Başkan ve yönetici kafilesini yemekte ağırladı. İki kulüp yöneticileri de önce centilmenlik dileğinde bulundu
MUSTAFA DEMİR 5.10.2019
Sarıgazel'e hayvanat bahçesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sarıgazel Tabiat Parkı içerisinde bin 700 dönümlük alan içerisinde yapılacak olan Hayvanat Bahçesi ile havan dostlarımızı doğal yaşam alanına taşıyacağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 4.10.2019
SAMSUN İÇİN HİZMET ZAMANI
İlçe belediye başkanlarıyla düzenlediği toplantıda bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun için birlik olma ve hizmet zamanı' dedi
MUSTAFA DEMİR 4.10.2019
SAMSUNSPOR İÇİN BİRLİKTE MÜCADELE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu liderlik mücalesine çıkacak olan Samsunspor ile ilgili, 'Samsunspor'u hak ettiği yerde görmek istiyoruz. Bunun için hep birlikte mücadele edeceğiz' değerlendirmesinde bulundu
MUSTAFA DEMİR 3.10.2019
DEMİR: BU İDDİALAR HAVANLARA ZARAR VERİR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Hayvan Bakım Merkezi'nde anesteziye alınmayı bekleyen hayvanların görüntülerinin olumsuz algı yaratmak amacıyla kullanıldığını belirdterek, 'Tamamen asılsız görüntüler bakıma muhtaç sokak hayvanlarına zarar verir' dedi
MUSTAFA DEMİR 3.10.2019
Her şey yaya güvenliği için
Her şey yaya güvenliği için
Samsun'da, trafikte yaya önceliğine dikkati çekmek amacıyla 'yaya geçidi nöbeti' etkinliği düzenlendi.
MUSTAFA DEMİR 2.10.2019
Ebabil yavruları doğaya salınıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bafra ilçesinde bir kurumun çatı onarımı sırasında bulunan ve şırınga ile beslenerek büyütülen ebabil yavrularından 97'sini, göçe katılabilmeleri için doğaya salmaya başladı.
MUSTAFA DEMİR 2.10.2019
HEDEF YENİ SANAYİ ALANLARI
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nı(STSO) ziyaretinde şehrin ekonomik durumu masaya yatırılırken 'Yeni Sanayi Alanları'nın oluşturulması gerektiği vurgulandı
MUSTAFA DEMİR 1.10.2019
Samsun Büyükşehir'den anlamlı projeye destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Bornova Gençlik Kolları'nın Eren Bülbül'ün anısını kütüphanelerde yaşatmak için başlattığı kampanyaya 'kitap' bağışlayarak destek oldu
MUSTAFA DEMİR 30.9.2019
DEMİR'DEN ZİYARET
DEMİR'DEN ZİYARET
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Basketbol takımını ziyaret etti...
MUSTAFA DEMİR 26.9.2019
Samsun Tarım Fuarı 5. kez kapıları açtı
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından düzenlenen ve yöresel lezzetlerin de sergilendiği '5. Samsun Gıda, İçecek Ürünleri Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistik Fuarı' kapılarını açtı.
MUSTAFA DEMİR 25.9.2019
'HEP İLKLERİ BAŞARDINIZ!'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun İtfaiyesi, her türlü afet durumundaki başarılı çalışmalarıyla Türkiye'nin sayılı teşkilatları arasındadır. Teşkilatımız daima ilklere imza atmıştır' dedi
MUSTAFA DEMİR 24.9.2019
EĞİTİMDE İDDİALIYIZ
Samsun'da Canik Kuzey Yıldızı Ortaokulu açılışı törenle yapıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un eğitimde iddialı bir kent olduğunu söyledi
MUSTAFA DEMİR 16.9.2019
'KEYİF BAĞIŞLAMADIK, HAKKINIZI VERDİK'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Vatandaşa hizmete odaklanmış durumdayız. Kimseye keyif bağışlamıyor, vatandaşımıza hakkını veriyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 16.9.2019
CUMHURBAŞKANI MORAL VERDİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Cumhurbaşkanımız, belediyelerimizin mali sıkıntılarının çözülmesi başta olmak üzere birbirinden önemli mesajlarıyla biz belediye başkanlarına hem moral hem güç verdi' dedi
MUSTAFA DEMİR 11.9.2019
'GELECEĞİN SAMSUN'UNU İNŞA EDİYORUZ'
Sürdürülebilirlik Şehircilik Toplantısı'nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sistemi paralelinde Samsun'u yeni vizyonuyla geleceğe hazırlıyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 9.9.2019
BİRLİK OLALIM, SAMSUN KAZANSIN
Canik'te iş insanlarına seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Herkesin fikir ve düşüncesi yol haritamıza katkı sağlayacak' dedi
MUSTAFA DEMİR 7.9.2019
İLK MAÇA 'ÖZEL' DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ligin ilk maçının oynanayacağı pazar günü Yılport Samsunspor taraftarlarının Pendikspor maçı için tramvayları ücretsiz kullanabileceklerini açıkladı
MUSTAFA DEMİR 6.9.2019
HEDEF, TARIMA DAYALI SANAYİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Büyükşehir Belediyesi olarak tarıma dayalı üretim ve tarıma dayalı sanayi alt yapı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık' dedi
MUSTAFA DEMİR 2.9.2019
'RANDEVUYA GEREK YOK!'
Esnaf ziyaretinde bulunan, vatandaşlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Her zaman dediğim gibi, kapımız size açık. Randevuya bile gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz' dedi
MUSTAFA DEMİR 31.8.2019
VEBALİMİZ ÇOK BÜYÜK!
Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın sonuncusunu Atakum'da gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Bu memlekete, insanlarımıza borcumuz var. Vebalimiz çok büyük' dedi
MUSTAFA DEMİR 28.8.2019
'ÇİFTLİK' İÇİN REFERANDUM
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun'da otopark problemini kökünden çözeceğiz. İstiklal Caddesi(Çiftlik) için ise referanduma gideceğiz' açıklamasında bulundu
MUSTAFA DEMİR 27.8.2019
Çiftlik Caddesi Araç Trafiğine Açılacak mı?
Çiftlik Caddesi Araç Trafiğine Açılacak mı?
Yazarımız Turgay Sözen kaleme aldı...
MUSTAFA DEMİR 26.8.2019
Başkan Demir, ekibiyle birlikte SEL bölgesinde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sağanak yağışın sele yol açtığı Salıpazarı ve Terme İlçesi'ne giderek hasar tespit çalışmasında bulundu, 'Mağduriyet önlenecek, yaralar sarılacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 24.8.2019
TURMEPA'nın projesine destek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun'a değer katacak, dünyanın en iyisi olacak projelere imza atmalıyız. İşte o zaman geleceğe güzel bir şehir bırakabiliriz' dedi
MUSTAFA DEMİR 22.8.2019
BÜYÜKŞEHİR'DEN 167 KM YENİ YOL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, il genelinde başlatılan yol yapım çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, 'Haziran ayı sonundan bu yana 167 kilometrelik yol yapımı tamamlandı' dedi
MUSTAFA DEMİR 22.8.2019
HER ŞEY SAMSUN'UN HUZURU İÇİN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun'da huzur ve güvenliği sağlamak için belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. Bizim için kurumlarla uyum içinde çalışarak kentimize hizmet etmek önemli' dedi
MUSTAFA DEMİR 21.8.2019
SAMSUNSPOR-BÜYÜKŞEHİR EL ELE!
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde meclis üyelerine Samsunspor forması dağıtılırken Kulüp Başkanvekili Kosif, 'Büyükşehir Belediye Başkanımız'ın katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunspor'u hak ettiği yere taşıyacağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 19.8.2019
ÇİFTLİK, TRAFİĞE AÇILIYOR!
İstiklal Caddesi(Çiftlik) esnafıyla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  'Otopark sorununu çözene kadar belli bir planlama dahilinde caddeyi geçici bir süre trafiğe açmayı düşünüyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 16.8.2019
ÜÇ YIL İÇİNDE CENNET DAİMİ LİSTEDE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2016'da 'Geçici Liste'ye alınan Kızılırmak Deltası'nın 'Daimi Liste'ye dahil edilmesi için çalışmalara hız verdiklerini açıklayarak, 'En geç 3 yıl içerisinde Kuş Cenneti, daimi listeye alınır' dedi
MUSTAFA DEMİR 15.8.2019
Demir'den birlik ve beraberlik mesajları
Başkan Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı tüm birimleri ziyaret ederek personelin bayramını kutladı. Demir, 'Kapım hepinize açık. Sizleri seviyoruz, daima yanınızdayız' dedi
MUSTAFA DEMİR 10.8.2019
'DURMADAN, YORULMADAN...'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediyeleri ile birlikte başlatılan çalışmaları yerinde inceliyor. Canik'te asfalt yapan ekibe eşlik eden Demir, 'Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam' dedi
MUSTAFA DEMİR 8.8.2019
Başkan Mustafa Demir'den 'Kurban Bayramı' müjdesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kurban Bayramı'nın 1 ve 2'nci günleri otobüs ve tramvayların 'Ücretsiz' olarak Samsunluların hizmetinde olacağını açıkladı
MUSTAFA DEMİR 7.8.2019
Vatandaşımız en iyisini hak ediyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in 'Vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Samsun'u bugün bulunduğu noktadan çok daha iyi yerlere taşıyabilmek en büyük hedefimizdir. Samsunlulara da güzel hizmetleri sunmak amacıyla kolları sıvadık' dedi
MUSTAFA DEMİR 6.8.2019
ÜSTÜ TURİZM CENNETİ ALTI MEDENİYETLER MÜZESİ
Samsun'un tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkati çeken turistik ilçesi Vezirköprü'de incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Üstü turizm cenneti, altı medeniyetler müzesi olan bölgenin potansiyelini bütünüyle ele alıp yeniden planlayacağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 5.8.2019
HER İLÇE BİR MARKA
Samsun'da, 'İstişare ve Değerlendirme Toplantıları' kapsamında Ladikli muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun Türkiye'nin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Kuzeyin merkezi. Potansiyeli yüksek. Her ilçesi ayrı bir marka' dedi
MUSTAFA DEMİR 1.8.2019
AĞAÇ, ÇOCUK VE SAMSUNSPOR
AĞAÇ, ÇOCUK VE SAMSUNSPOR
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara kaleme aldı...
MUSTAFA DEMİR 1.8.2019
YORULMAK DA, DURMAK DA YOK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun için, ülkemiz için var gücümüzle çalışacağız, durmak yok' dedi
MUSTAFA DEMİR 31.7.2019
'DEMİR, SAMSUN İÇİN ŞANS!'
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, 'Mustafa Demir'in çok güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Bu nedenle Samsun şanslı bir şehir' dedi
MUSTAFA DEMİR 30.7.2019
'CANIMIZ BU ÜLKEYE FEDA!'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehit Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş'un Asarcık İlçesi'ndeki baba ocağı ve kabrini ziyaret etti
MUSTAFA DEMİR 29.7.2019
BAKIN ŞU MUSTAFA DEMİR'İN YAPTIĞINA!
BAKIN ŞU MUSTAFA DEMİR'İN YAPTIĞINA!
Samsun Haber Tv Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara kaleme aldı...
MUSTAFA DEMİR 23.7.2019
OSMAN GENÇ, SANDIKÇI VE MUSTAFA DEMİR'İN CESARETİ
OSMAN GENÇ, SANDIKÇI VE MUSTAFA DEMİR'İN CESARETİ
Yazarımız Avukat Tufan Akcagöz kaleme aldı
MUSTAFA DEMİR 22.7.2019
'SAMSUNSPOR MARKAMIZDIR, SEVDAMIZDIR'
Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsunspor sevdamızdır, en değerli markamızdır. Desteğimiz sürecek' dedi
MUSTAFA DEMİR 19.7.2019
YATAY KALKINMAYLA TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme'den Vezirköprü'ye tüm ilçelerde uygulayacakları Yatay Kalkınma modeliyle Türkiye'de örnek olacaklarını söyledi ve, '5 yılın sonunda su ve yol gibi problemler artık konuşulmayacak' dedi
MUSTAFA DEMİR 19.7.2019
HİZMETTE HAKKANİYETLİ OLACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her 2 ilçede muhtarlara, 'Siz de seçildiniz, biz de. Herkes bizden hizmet bekliyor. Hizmetimizin merkezinde kesinlikle hakkaniyet olacak' dedi
MUSTAFA DEMİR 18.7.2019
300 KONUT KALDIRILACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un kamuoyuna açıkladığı Eylem Planı'nı uygulmaya kararlı olduklarını belirterek, 'Bu kapsamda dere yataklarında bulunan 300'e yakın ev kaldırılarcak' dedi
MUSTAFA DEMİR 17.7.2019
ÇARŞAMBA'YA DEV YATIRIM!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba İlçesi'ne 150 milyon liralık Atık Su Projesi kazandıracaklarını belirterek, 'Bu yatırım, gelişen, büyüyen Çarşamba'ya şimdiden hayırlı olsun' dedi
MUSTAFA DEMİR 16.7.2019
AYRIMI TAMAMEN KALDIRDIK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Hizmet ve yatırım yolunda büyükşehir ile ilçe belediyesi ayrımını tamamen kaldırdık' dedi
MUSTAFA DEMİR 14.7.2019
15 Temmuz'da ulaşım ücretsiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde SAMULAŞ'a bağlı tramvay, ring, ekspres ve terminal otobüslerinin saat 06.00'dan 16 Temmuz Salı günü saat 06.00'ya ücretsiz olacağını duyurdu
MUSTAFA DEMİR 14.7.2019
Başkan Demir'den davet
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, pazartesi günü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenecek programlara Samsunluları davet etti
MUSTAFA DEMİR 12.7.2019
Dünyaya örnek olacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Tüm dünyaya örnek olacak kentsel dönüşüm projelerini Samsun'da hayata geçireceğiz' dedi
MUSTAFA DEMİR 11.7.2019
İmkanlar ve güç birleşti
Ayvacık İlçesi'nde muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin bütün imkanlarını birleştirerek hizmet yoluna koyulduk' dedi
MUSTAFA DEMİR 11.7.2019
SAMSUN'U KURTARACAĞIZ
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Bakanlık yetkilileri haftaya Samsun'a geliyor. Kentsel Dönüşüm projelerimiz ile Samsun'u çarpık yapılaşmadan kurtaracağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 9.7.2019
İş makineleri sahaya iniyor
19 Mayıs İlçesi'nde muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İlçe belediyesi ve Büyükşehir'in imkanlarını birleştirdik. İş makineleri haftaya mahallelere iniyor. İyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 6.7.2019
CHP'den imza kampanyası
CHP'den imza kampanyası
CHP İlkadım İlçe Başkanlığı su zammının geri alınması amacıyla imza kampanyası başlattı...
MUSTAFA DEMİR 4.7.2019
Alt yapı beş yılda tamamlanacak
Bafra'da muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Hedefimiz Bafra'da kırsal alt yapıyı 5 yıl içinde tamamlamak. Allah'ın izniyle mahallelerimizi yola doyuracağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 4.7.2019
SAMSUN KAZANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Birlikte düşünüp, birlikte üreteceğiz. Bu birliktelik sayesinde Samsun kazanacak' dedi
MUSTAFA DEMİR 3.7.2019
Beklenen gün cuma
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Kampüsü içerisindeki tramvay seferlerinin cuma sabahı başlayacağını açıkladı
MUSTAFA DEMİR 3.7.2019
'İLTİMAS YOK, HİZMET VAR!'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Haktan, hukuktan ayrılmayacağız, iltimastan uzak duracağız. Hedefimiz hizmetleriyle Türkiye'de örnek bir Büyükşehir olmak' dedi
MUSTAFA DEMİR 2.7.2019
Samsun için hayallerim var
Salıpazarı İlçesi'nde 'Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' gerçekleştiren ardından belediye kurmaylarıyla toplantı yapan Başkan Mustafa Demir, 'amsun için hayallerim var ve bu hayalleri sizler ile birlikte gerçekleştireceğiz' dedi
MUSTAFA DEMİR 29.6.2019
Roket Takımı'na ödül
Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, ABD'de düzenlenen Üniversitelerarası Roket Mühendisliği Yarışması'nda (IREC) 'En İyi Takım Ruhu' ödülüne layık görülen Samsun Üniversitesi Roket Takımı ile takımın danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Melahat Cihan'a çeşitli hediyeler verdi
MUSTAFA DEMİR 28.6.2019
Terme'de muhtarlarla buluştu
'Muhtarlarla İstişarne ve Değerlendirme Toplantıları'nın 2'ncisini Terme İlçesi'nde gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sorunlarını yerinde tespit ediyor, hızla çözümüne odaklanıyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 27.6.2019
'HİZMETLERİMİZ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK Parti İlçe Başkanlığı'nda yaptığı konuşmada, her anlamda Türkiye'ye örnek olacak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirterek, 'Samimiyet ve iyi niyet insanları memnun eder' dedi
MUSTAFA DEMİR 27.6.2019