MUSTAFA DEMİR HABERLERİ

HaberlerMUSTAFA DEMİRMUSTAFA DEMİR
Mustafa Demir'den Samsunlulara kan bağışı çağrısı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, MHP Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'kan' ile 'organ ve doku bağışı' kampanyasına katılarak kan bağışı çağrısı yaptı.
MUSTAFA DEMİR 20.11.2020
Başkan Mustafa Demir: Derdimiz de gayretimiz de hizmet
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza' da vatandaşlarla bir araya gelerek ilçelerimizi, kalitede ve şehircilikte Samsun merkezinin ayarına taşıyacaklarını dile getirip, 'Derdimiz de gayretimiz de hizmet' dedi.
MUSTAFA DEMİR 16.11.2020
Mustafa Demir: 2021 Samsun için performans yılı olacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, '2021 kent merkezi ve ilçelerimizde büyük performans göstereceğimiz bir yıl olacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 13.11.2020
Mustafa Demir açıkladı! Bafra Otogarı modernize ediliyor
Bafra Otogarı modernize ediliyor.. Samsun'un Bafra ilçesi Otagarı bakım ve onarım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında modern bir görünüme kavuşacak Bafra Otogarı'nda yoğun bir çalışma yürütülüyor.
MUSTAFA DEMİR 8.11.2020
Mustafa Demir: 'Samsun'u dünya kenti yapacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir hayata geçirecekleri proje ve yatırımlarla Samsun'u dünya kenti yapacaklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 31.10.2020
Başkan Demir: Hizmet seferberliği devam ediyor
Samsun'un 17 ilçesinde hizmet seferberliği ilan ederek çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Vatandaşlarımız müsterih olsunlar, sorunların çözümü noktasında gayretle çalışmaktayız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 28.09.2020
Samsun Şehir Hastanesi'nde geri sayım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehir hastanesi ihale sürecinin tamamlandığını belirterek, hazırlıkların ardından kısa sürede temelinin atılacağını açıkladı.
MUSTAFA DEMİR 27.09.2020
Kayak merkezi'ne Samsun Büyükşehirden yeni yatırım
Ladik Akdağ Kayak Merkezi, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yatırımlarıyla kış sezonuna hazırlanıyor. Merkezin ulaşım altyapı çalışmalarını tamamlayan belediye, bölgeye bir de yeni kafeterya inşa ediyor.
MUSTAFA DEMİR 27.09.2020
Samsun Büyükşehir'de işe alınan 114 memurun eğitimi tamamlandı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, KPSS ile Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne alınan 114 memur için düzenlenen ve bugün itibariyle tamamlanan Temel Eğitim programının sertifika törenine katıldı.
MUSTAFA DEMİR 25.09.2020
Saathane Meydanı, tarihe yeniden ışık tutacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Saathane Meydanı'nda yapılan kazı çalışmaları sonucu ortaya çıkan kalıntıların etrafının dokusuna uygun bir çitle çevrilerek tarihe yeniden ışık tutulacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 25.09.2020
Başkan Demir: Salıpazarı'nda altyapı seneye tamamlanacak
Salıpazarı ilçesinde yapılan yatırımları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Salıpazarı'nda önümüzdeki sene altyapıyı bitirmeyi hedefliyoruz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 24.09.2020
Başkan Demir: Spor projeleri hazırlanıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Avrupa Spor Haftası açılış programına katıldı. Sporda önemli projeler hazırladıklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 23.09.2020
Samsun'un en büyük kentsel dönüşüm projesinde ihale zamanı
Samsun'un en büyük kentsel dönüşüm projesi başlıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin yoğun mesai harcadığı Kıran Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi'nin 2. etap ihaleleri, 23-24 Eylül tarihlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara'da yapılacak.
MUSTAFA DEMİR 22.09.2020
Başkan Demir'den öğrencilere simit
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ilkokullarda eğitim-öğretimin başladığı ilk gün öğrencilere simit ikram etti.
MUSTAFA DEMİR 21.09.2020
Başkan Demir'den 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı mesajı
amsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.
MUSTAFA DEMİR 20.09.2020
'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi' ihaleye çıkıyor
Samsunlular ve Büyükşehir Belediyesi arasında iletişim köprüsü görevi üstlenecek olan 'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi Hizmet Binası' 21 Eylül Pazartesi günü ihaleye çıkıyor.
MUSTAFA DEMİR 20.09.2020
Başkan Demir'den Yakakent'e iki müjde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yakakent'e ilçe otogarı ile iskele kafe yapacaklarını söyledi. Proje çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Demir, denizden, havadan ve karadan bakıldığında kıskanılacak tesisi ve otogarı ilçeye kazandıracaklarını kaydetti.
MUSTAFA DEMİR 20.09.2020
Salıpazarı'nda yol hasreti son buldu
Salıpazarı ilçesi Muslubey Mahallesi sakinlerinin hasretle beklediği 8.5 kilometrelik yol sorunu, Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından tamamlandı. Avrupa standartlarında bir yola kavuşan mahalle sakinleri, Başkan Mustafa Demir'e teşekkür etti.
MUSTAFA DEMİR 20.09.2020
Başkan Demir: 'Kuş Cennet'i yapılaşmaya açılmayacak'
Kızılırmak Deltası'nda çıkan yangının ardından bölgeye giderek incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Burası hiçbir şekilde yapılaşmaya açılmayacak. Böyle bir şey söz konusu değil' dedi.
MUSTAFA DEMİR 19.09.2020
Başkan Demir: 'Sorunları tarihe gömüyoruz'
Vezirköprü ilçe kongresinde yaptığı konuşmada tüm kırsal altyapıyı bitireceklerinin sözünü hatırlatan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Yolu ve içme suyu sıkıntısı olan mahallemiz kalmayacak. Bu sorunları tarihe gömüyoruz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 19.09.2020
Başkan Demir, Şed Kuşatma Töreni'nde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretinin ardından Ahilik Haftası etkinliklerine katıldı. Bu kapsamda düzenlenen Şed Kuşatma Töreni'nde yılın ahisine, kalfasına ve çırağına kaftan giydirdi.
MUSTAFA DEMİR 16.09.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden sokak hayvanlarına mama ve su kabı
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanları için hazırlanan su ve mama kapları, Doğu Park'a yerleştirildi.
MUSTAFA DEMİR 16.09.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde 1985 yılından bu yana bir ilk
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 114 personel, KPSS sınavına göre memurluğa alındı. 1985 yılından bu yana ilk kez sınavla alım yapan Büyükşehir Belediyesi'nde, işe yeni başlayan personele 'Oryantasyon Eğitimi' verildi. Eğitimler 10 gün devam edecek.
MUSTAFA DEMİR 16.09.2020
Başkan Demir Saathane Meydanı'nı inceledi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Saathane Meydanı'nda devam eden çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi.
MUSTAFA DEMİR 15.09.2020
Başkan Demir: Gece-gündüz büyük gayret sarf ediyoruz
Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı kapanış toplantısında konuşan Başkan Mustafa Demir, pandemi döneminde kuralların uygulanması noktasında gece-gündüz gayret sarf ettiklerini belirtti.
MUSTAFA DEMİR 14.09.2020
Başkan Demir: '5 yılda yapmayı planladığımız yolları 2.5 senede tamamlayacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Kavak 7.Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Kavak'ın 17 senede bambaşka bir hale geldiğini belirterek, 'Kavak'ta 5 yılda yapmayı planladığımız tüm yolları 2.5 senede tamamlayacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 13.09.2020
Samsun'da 65 yaş üstü vatandaşlara evinde 'fizyoterapi seansı'
Samsun Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde hastanelerdeki fizik tedavileri aksayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara evde fizyoterapi hizmeti başlattı. 'Dünün Gençleri Bugünün Bilgeleri Projesi' kapsamında yaşlıların evlerine misafir olan fizyoterapistler, hastalıklarına göre uygun fizik hareketleri yaptırıyor.
MUSTAFA DEMİR 13.09.2020
Başkan Demir: 'Yol eksiğini tarihe gömüyoruz'
AK Parti Yakakent 7. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Önümüzdeki yıl tüm kırsal altyapıyı bitiriyoruz. Kırsal mahallelerimizde yol eksiğini tarihe gömüyoruz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 12.09.2020
Başkan Demir: Günde 7 bin ton altyapı malzemesi üretiyoruz
AK Parti Ayvacık 7. Olağan İlçe Kongresi'ne katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Büyükşehir Belediyesi olarak günde 7 bin ton altyapı malzemesi üretiyoruz. Tüm mahallelerin altyapısını tamamlayacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 6.09.2020
Başkan Demir: '7'den 70'e herkese dokunan bir belediye olacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir projelerle, eserlerle, faaliyetlerle, 7'den 70'e tüm insanın hayatına dokunan, ona katkı veren bir belediye inşa ettiklerini söyledi.
MUSTAFA DEMİR 5.09.2020
Başkan Demir 'Zabıta Haftası'nı kutladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Zabıta Teşkilatı'nın 194'ncü kuruluş yılı dolayısıyla Zabıta Daire Başkanlığı personelini makamında ağırladı. Başkan Demir, ekipleri üstün çalışmalarından dolayı tebrik etti.
MUSTAFA DEMİR 4.09.2020
Başkan Demir'den Samsun'a 180 milyonluk yatırım
Samsun'un 50 yıllık içme suyu arıtma sorununu ortadan kaldırmak için harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, Tekkeköy ilçesine günde 300 bin metreküp su arıtma kapasitesine sahip yeni bir tesis inşa edecek. Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), tarafından proje hazırlıkları süren tesis, 180 Milyon TL'ye mal olacak ve temeli 2021 yılında atılacak
MUSTAFA DEMİR 30.08.2020
Başkan Demir: Bir ve beraber olunca ortaya güzel şeyler çıkıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti İlkadım İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte müthiş bir sinerji ve birliktelik yakaladıklarını ifade ederek, 'Gücü ve enerjiyi bir ve beraber kullanınca, ortaya çok güzel şeyler çıkıyor' dedi.
MUSTAFA DEMİR 29.08.2020
Başkan Demir mahalle buluşmalarında
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kadıköy ve Yaşar Doğu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle kültürünü canlandırmak adına eski Ruh ve Sinir Hastanesi yerleşkesinde yapılacak projenin Türkiye'ye örnek olacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 27.08.2020
Başkan Demir: Devraldığımız bayrağı çok daha iyi bir noktaya taşıyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Tamamlanan projeleri de tek tek ihaleye çıkıyoruz. Bizden önce hizmet edenlere de teşekkür ediyoruz. Biz devraldığımız bayrağı çok daha iyi bir noktaya taşıyoruz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 21.08.2020
Başkan Demir: Hizmetlerin en iyisine layıksınız
Samsun'un Ladik ilçesinde incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Önümüzdeki 3.5 yılın sonunda hem Samsun merkezde hem de ilçelerimizdeki projelerimizi hayata geçiriyoruz. Hizmetlerin en iyisine layıksınız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 18.08.2020
Başkan Demir: Kırsal altyapıyı bitiren ilk şehir olacağız
Terme ilçesinde incelemelerde bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Türkiye'de kırsal altyapıyı bitiren ilk şehir olacağız. Örnek bir belediyecilik sergileyeceğiz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 16.08.2020
Samsun'da büyük değişim başlıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda projeleri anlattı. Başkan Demir, TOKİ aracılığı ile yeni bir adliye sarayı yapılacağını ve bölge istinaf mahkemesinin de oraya taşınacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 15.08.2020
Başkan Demir: Projeleri ihale etme noktasına geldik
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ağustos Ayı Meclis Toplantısı'nda yaptığı açıklamada bu yıl bazı projeleri ihale etme noktasına geldiklerini belirterek, yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.
MUSTAFA DEMİR 11.08.2020
Başkan Demir: Süreci birlikte atlatacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Meydanı ve Saathane Meydanı'nda vatandaşlara maske ve sosyal mesafe uyarısında bulundu. Başkan Demir, 'Virüsten korunmanın en etkin yolu, maske ve sosyal mesafe. Bu süreci hep birlikte atlatacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 11.08.2020
Başkan Demir: 2021 proje yılı olacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Atakum ilçesinde esnaflarla bir araya gelerek, projelerle ilgili çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade edip,'2021 yılı bizim projelerimizi ihale ettiğimiz ve hayata geçirdiğimiz yıl olacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 7.08.2020
Başkan Demir, dolandırıcılara karşı uyardı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, telefonla arayarak para talep eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
MUSTAFA DEMİR 28.07.2020
Başkan Demir 'Gençlik ve Gelecek' adlı panelde öğrencilerle buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İdealleri olan asla pes etmez, şartlar ne olursa olsun pes etmeyerek eğitimini tamamlayan mutlaka başarılı olacaktır' dedi.
MUSTAFA DEMİR 27.07.2020
Başkan Demir, iş dünyası ile kahvaltıda buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt'un ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda işadamlarıyla bir araya geldi.
MUSTAFA DEMİR 27.07.2020
Başkan Demir, Ayasofya Cami için şerbet dağıttı
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Ayasofya Cami'nin ibadete açılması nedeniyle Büyük Cami, Gürbüz Cami ve Atakum Mimar Sinan Cami'nde vatandaşlara Cuma namazı sonrası şerbet ikram edildi.
MUSTAFA DEMİR 24.07.2020
Başkan Mustafa Demir, hafta sonu incelemelerini sürdürüyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde esnaf ziyareti yaptı. Yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Demir, 'Durmuyoruz, ekiplerimiz daima iş başında. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz' dedi.
MUSTAFA DEMİR 19.07.2020
Başkan Mustafa Demir: 15 Temmuz'u unutmadık, unutmayacağız
Başkan Mustafa Demir: 15 Temmuz'u unutmadık, unutmayacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuz Darbe girişiminin yıldönümünde bir mesaj yayınladı.
MUSTAFA DEMİR 14.07.2020
Başkan Demir: 'Gece gündüz sahadayız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı. Halk otobüsüne binerek sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat çekti.
MUSTAFA DEMİR 12.07.2020
Başkan Demir, Taşhan Otel ve Restoran'ın açılışını yaptı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinde Taşhan Otel ve Restoran'ın açılışında yaptığı konuşmada, 'Burası bu konsepti ile ecdadın bize bıraktığı önemli bir miras. Buraya gelen tüm insanlara, Vezirköprü'nün misafirperverliğini ve o asaletini yansıtacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 4.07.2020
Başkan Demir, cezaevini ziyaret etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'ın daveti üzerine T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nu ziyaret etti.
MUSTAFA DEMİR 19.06.2020
Türkiye'nin en büyük ikinci kütüphanesi Samsun'a yapılıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü'nü temsilen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında Türkiye'nin en büyük ikinci kütüphanesi yapımı için protokol imzalandı
MUSTAFA DEMİR 17.06.2020
Samsun'da Fener Plajı ve Suada açıldı!
Samsun Büyükşehir Belediyesi, temiz ve ince kumlara ev sahipliği yapan mavi bayraklı Fener Plajı ile Suada Aquapark hizmete açtı.
MUSTAFA DEMİR 17.06.2020
Başkan Demir, ilçelerdeki yatırımları inceledi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kavak ve Ladik ilçelerinde incelemelerde bulunarak devam eden projeleri yerinde takip etti.
MUSTAFA DEMİR 14.06.2020
Başkan Demir: 'Kentin en modern mahallesi olacak'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek, 'Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yeni Mahalle ve Soğuksu kentimizin en modern mahallesi olacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 10.06.2020
Başkan Mustafa Demir: Salgınla mücadeleye devam
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs salgını ile mücadeleyi tüm hızıyla sürdürdüklerini belirterek, 'Bu süre içerisinde her kesimden vatandaşa el uzattık. Hiçbir talebi geri çevirmedik' dedi.
MUSTAFA DEMİR 3.05.2020
Başkan Demir, 'Birlikte Atlatacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Vali Osman Kaymak, koronavirüs salgınına karşı uygulanan tedbirler kapsamında biraraya geldi. Başkan Demir, 'Koordinasyon içerisinde çalışıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 7.04.2020
Başkan Mustafa Demir'den huzurevine moral ziyareti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs tedbirleri nedeniyle dışarı çıkamayan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki yaşlıları ziyaret etti. Sosyal mesafenin korunduğu ve gerekli tedbirlerin alındığı ziyarette Demir, huzurevi sakinlerinin hal hatırlarını sordu.
MUSTAFA DEMİR 5.04.2020
Başkan Mustafa Demir ile video konferanslı yatırım zirvesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile 'Video Konferans' yöntemiyle 'Kentsel Dönüşüm' ve 'Gülsan Sanayi Sitesi' başta olmak üzere birçok projeyi masaya yatırdı. Bakan Kurum, 'Her türlü desteği vermeye hazırız' dedi
MUSTAFA DEMİR 2.04.2020
İlk bağış Vali Kaymak, Vekil Köktaş ve Başkan Demir'den
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına Samsun'dan ilk olarak Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir katıldı.
MUSTAFA DEMİR 31.03.2020
Başkan Demir'den esnaf ve vatandaşa müjde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, korona virüs salgını nedeniyle abonmandaki haklarını kullanamayan vatandaşların önlemler sona erdiğinde kalan biniş adetlerini kullanabileceklerini açıkladı.
MUSTAFA DEMİR 22.03.2020
Başkan Mustafa Demir'den telefonla halk günü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün gerçekleştirdiği Halk Günü'nü 'Koronavirüs Önlemleri' nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdi
MUSTAFA DEMİR 16.03.2020
Başkan Demir: Hedefe ulaşana kadar durmak yok!
'Eğitim ve Tanıtım Toplantısı'nda yönetici kadrolarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Motivasyon, inanmışlık, bilim ve teknoloji ile çok çalışarak Samsun'a hizmet edeceğiz. Bunun için hepiniz katkı sağlayacaksınız' dedi
MUSTAFA DEMİR 9.03.2020
Başkan Mustafa Demir'den 8 Mart mesajı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, 'Güçlü, müreffeh, büyük Türkiye, kadınlarımızın azmi ve gücü sayesinde gerçekleşecektir' dedi
MUSTAFA DEMİR 7.03.2020
Başkan Demir: ' Samsun'da toplu ulaşımı yeniden planlayacağız'
Samsun'da toplu ulaşım sorununu çözüme kavuşturacaklarının altını çizen Mustafa Demir, '2021 yılının sonuna kadar dolmuş ve minibüslerin güzergahını yeniden planlayacağız' dedi
MUSTAFA DEMİR 5.03.2020
Başkan Demir İdlib şehidinin mezun olduğu okulda
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İdlib Şehidi Eyüp Gülaştı'nın 2012-2014 döneminde okuduğu Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrenciler ile buluştu.
MUSTAFA DEMİR 4.03.2020
Başkan Demir: 'Halkın sağlığına zarar verecek bir suyu şehre salmayız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İçme suyu her dakika kontrol ediliyor. Halkın sağlığını tehdit eden bir durum varsa SASKİ ve İl Sağlık Müdürlüğü hattı kapatır. Hat açıksa su sağlığa zararlı değildir' dedi.
MUSTAFA DEMİR 3.03.2020
Başkan Mustafa Demir'den Atakum'a müjde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesi'ndeki Türk-İş Eğitim Merkezi'nin kütüphaneye çevrileceğini açıkladı.
MUSTAFA DEMİR 25.02.2020
Başkan Demir: 'Samsun için birlikte hareket etmeliyiz'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur' dedi.
MUSTAFA DEMİR 21.02.2020
Başkan Demir, Badminton Avrupa 3'sünü ağırladı
'Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonası'nda Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3'sü Buğra Aktaş'ı makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Bayrağımızın Fransa'da dalgalanması göğsümüzü kabarttı' dedi.
MUSTAFA DEMİR 20.02.2020
Başkan Demir, mektup arkadaşları ile buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Uğur Okulları Canik Kampüsü'nün hayata geçirdiği 'Uğurlu Mektuplar Projesi' kapsamında kendisine mektup yazan öğrencileri ziyaret etti.
MUSTAFA DEMİR 19.02.2020
Samsun Büyük Camii'nin çehresi değişecek
Büyük Camii'nin çehresi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in girişimleriyle değişecek. Başkan Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi tarafından yaptırılacak rekreasyon çalışması sonunda Büyük Camii çevresinin estetik görünüme kavuşacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 13.02.2020
Başkan Demir: Samsun'u birlikte büyüteceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Şehir Buluşmaları'nda bu kez mimarlarla bir araya geldi. Ortak akla ve birlikteliğe dikkat çeken Başkan Demir, 'Bir şehrin gelişiminde ortak akıl çok önemli. El ele vererek şehrimizi birlikte daha ileriye taşıyacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 13.02.2020
Başkan Demir'den milli judoculara baklava
Judo Milli Takım kampını ve Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezini (TOHM) ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sporcularla sohbet edip baklava ikramında bulundu.
MUSTAFA DEMİR 13.02.2020
Başkan Demir: 'Her ay 30 milyon TL borç ödüyoruz'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediyenin her ay ortalama 30 milyon TL borç ödediğini, 1 yılda belediye borcunun 360 milyon TL düştüğünü söyledi.
MUSTAFA DEMİR 11.02.2020
Başkan Demir, 'Turizm Canlanacak'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerde 'Kapıkaya ve Asar'da tarih ve doğa turizmini canlandıracak adımlar atacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 8.02.2020
Başkan Demir: 'Terminal Projesine 2021 yılında başlanacak'
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun trafiğini rahatlatmak için çalıştıklarını belirterek, 'İlçe minibüslerinin şehir merkezine giriş yapmalarını sağlayacak olan 'Terminal Projesi'ne 2021 yılında başlayacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 6.02.2020
Başkan Demir: 'Kavak merkez ilçe olacak'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Çok yakın zamanda Kavak Samsun'un merkez ilçelerinden birisi olacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 24.01.2020
Başkan Demir, iş insanlarıyla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İlçelerimizde organize sanayi bölgesi kurulma noktasında çalışmalarımız sürüyor. Sanayicilerimize, iş insanlarımıza yatırım yapmaları, istihdam oluşturmaları anlamında her türlü desteği vermeye hazırız. Üretim ve istihdamı arttıkça Samsun kazanacak' dedi.
MUSTAFA DEMİR 23.01.2020
Başkan Demir: 'Aslolan şehrimize ve insanımıza hizmet'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü İlçesi'ni ziyaret etti. 2020 yılında yapılması planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda Başkan Demir, 'Bizim için aslolan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet etmektir' dedi.
MUSTAFA DEMİR 11.01.2020
Samsun için ortak akıl
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu bir araya gelerek 'ortak akıl' vurgusu yaptı.
MUSTAFA DEMİR 10.01.2020
Başkan Demir, sanatçılarla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Şehir Buluşmaları'na devam ediyor. Demir'in bu seferki konukları ses ve sahne sanatları eğitmenleri oldu. Başkan Demir, 'Sanat, bir şehrin gelişmişliğini gösteren önemli kriterdir. Sanatta da adından söz ettiren bir Samsun hedefliyoruz' dedi
MUSTAFA DEMİR 9.01.2020
Mustafa Demir, Çiftlik Caddesi anket sonucunu açıkladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik Caddesi'nin (İstiklal Caddesi) trafiğe açılması için yapılan anketin sonucunu açıkladı. Yapılan ankette trafiğe açılmasını isteyenlerin oranı yaklaşık yüzde 64'ü bulurken, istemeyenlerin oranı ise yüzde 36 civarında kaldı.
MUSTAFA DEMİR 7.01.2020
Başkan Demir: 'Her alanda örnek olacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'her alanda örnek olacak' bir belediyeciliği sergileyeceklerini söyledi.
MUSTAFA DEMİR 30.12.2019
Samsun 55'inci yerli otomobile talip
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan yerli otomobil projesine talip oldu.
MUSTAFA DEMİR 28.12.2019
Osman Kara yazdı... Mustafa Demir ve Samsun
SamsunHaberTv.com Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, 'Mustafa Demir ve Samsun' başlıklı köşe yazısında 31 Mart Yerel Seçimleri'nden sonra ilk kez basın mensuplarının karşısına geçen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in açıklamalarını değerlendirdi.
MUSTAFA DEMİR 21.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den önemli açıklamalar
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'un turizm potansiyelinin Antalya'dan daha fazla olduğunu ifade ederek, turizmi geliştirme yönünde çok önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Demir açıkladı: Samsun'da 5 kamu binası yıkılacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun'da bulunan 5 kamu binasının yıkılacağını ve yenisinin yapılacağını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den Samsun Atatürk Kültür Merkezi açıklaması
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun Atatürk Kültür Merkezi'nin yıkılarak yerine Samsun Fuarı Alanı yapılacak olması ile ilgili yapılan spekülasyonlara cevap verdi
MUSTAFA DEMİR 20.12.2019
Başkan Demir: Samsun'un geleceği parlak
Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayicileri ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Sanayi yatırımları noktasında önümüzdeki 3 ? 4 yıl çok verimli geçecek. Samsun'un geleceği parlak.' dedi.
MUSTAFA DEMİR 18.12.2019
Türkiye'de ilk kez OMÜ'de
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kalp ve Damar Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kemal Demirağ, kurulan hibrit ameliyathanenin son aşaması olan '4 boyutlu transözofageal ekokardiyografi' cihazına sahip olan ilk klinik olduklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 18.12.2019
Başkan Demir, üniversite öğrencileriyle buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Zoru Başaranlar Akran Sohbetleri' kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tavsiyelerde bulunan başkan Demir, program sonunda ise selfi çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.
MUSTAFA DEMİR 12.12.2019
Samsun Balkan Türkleri Derneği'nden anlamlı etkinlik
Samsun Balkan Türkleri Derneği tarafından yapılan etkinlikte birlik beraberliğin ve kültürel kazanımların göstergesi sergilendi.
MUSTAFA DEMİR 9.12.2019
Başkan Mustafa Demir'den engellilere sevindiren açıklama
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına 'Engelli Araç Şarj İstasyonu' yapacaklarının müjdesini verdi.
MUSTAFA DEMİR 3.12.2019
Ertuğrul Sağlam'dan Mustafa Demir'e Samsunspor forması
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti. Ziyaretin ardından Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkan Demir'e isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor forması hediye etti.
MUSTAFA DEMİR 3.12.2019
Başkan Mustafa Demir duyurdu! Belediyeye personel alınacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında yakın zamanda 80 teknik personel alacaklarını söyledi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Mustafa Demir'den belediye bütçesi açıklaması
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, görevi devraldıktan sonraki 7 aylık süre içerisinde belediye bütçesinde yaklaşık 220 milyon lira civarında bir iyileşme söz konusu olduğunu belirti.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Başkan Mustafa Demir'den suya indirim açıklaması
SASKİ Kasım ayı olağan toplantısında konuşan Başkan Demir, 'Bu reel bir indirimdir, tamamen teknik düzeyde ortaya çıkan bir durumun halkımıza yansımasıdır. İndirim yapma imkanımız olduğunda da hep birlikte yapacağız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Samsun'da suya indirim
SASKİ Kasım ayı olağan toplantısında, Samsun'da su ve atık su tarifelerinde aylık TÜFE rakamına göre zam uygulamasının devamına ve Ocak ayından itibaren mesken ve kamu tarifesinde bulunan su aboneliklerine yüzde 5 indirim yapılmasına karar verildi.
MUSTAFA DEMİR 29.11.2019
Türkiye Engelliler Meclisi' hayata geçiyor
'Türkiye Engelliler Meclisine Doğru Projesi' kapsamında, Samsun'da 'Hak Temelli Savunuculuk ve Katılımı Güçlendirme Eğitimleri' düzenlendi.
MUSTAFA DEMİR 26.11.2019
Başkan Demir, öğretmenlerle buluştu: ''Samsun'u Vizyonuna Kavuşturacağız'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve gelir gelmez belediyenin kapılarını sonuna kadar açıklarının altını çizerek, 'Samsun'un vizyonunu ortaya çıkartmalıyız' dedi.
MUSTAFA DEMİR 25.11.2019