SAMSUN CORONA HABERLERİ

HaberlerSAMSUN CORONASAMSUN CORONA
Samsun'da korona virüsü seferberliği
Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı 10 ekip gece-gündüz demeden korona virüsüne karşı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarını sürdürüyor. Merkezde bulunan tüm okul ve camiler titizlikle temizleniyor.
SAMSUN CORONA 19.3.2020
Virüs savaşçıları talebe yetişemiyor
Türkiye'de de korona virüsü vakaları görülmesi sonrasında vatandaştan gelen talep üzerine 24 saat esasıyla çalışan ilaçlama firmalarına gelen telefonlar susmuyor. Ekip sayılarını artıran ilaçlama firmaları dezenfekte işlerine yetişmeye çalışıyor.
SAMSUN CORONA 18.3.2020
Corona virüs fırsatçılarına geçit yok
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsünü fırsat bilerek ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştırarak, gereken cezai işlemi yapacaklarını söyledi.
SAMSUN CORONA 14.3.2020
Samsun'da dezenfekte çalışmaları sürüyor
19 Mayıs Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, olası viral enfeksiyon ve salgın hastalıklarına karşı ilçedeki dezenfekte işlemlerine aralıksız 15 gündür devam ediyor.
SAMSUN CORONA 13.3.2020
Samsun huzurevinde korona virüsü önlemi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri korona virüsüne karşı yoğun bir mesai harcıyor. Her gün tramvay ve otobüsleri dezenfekte eden ekipler yaşlıları da unutmadı. Huzurevinde yapılan temizlik sonucunda bina, virüs ve mikroplara karşı dezenfekte edildi.
SAMSUN CORONA 13.3.2020
Bafra'da korona virüsü önlemleri
Çin'in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı tedirgin ölümcül korona virüsü hakkında Samsun Bafra Kaymakamı bilgilendirme toplantısı düzenledi.
SAMSUN CORONA 12.3.2020
Samsun'da koronaya karşı tedbirler arttırıldı
Samsun'da koronaya karşı tedbirler arttırıldı
Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde belediye, virüslere karşı tedbirleri artırdı.
SAMSUN CORONA 4.3.2020