SAMSUN KORONA DENETİM HABERLERİ

HaberlerSAMSUN KORONA DENETİMSAMSUN KORONA DENETİM
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!
Samsun'da korona virüs denetimleri kapsamında bir haftada bin 99 kişiye 872 bin 960 TL idari para cezası uygulandı.
SAMSUN KORONA DENETİM 28.9.2020
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetiminde bulundu.
SAMSUN KORONA DENETİM 23.9.2020
İlkadım Zabıtadan kapsamlı korona denetimi
İlkadım Belediyesi, korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında ilçe genelinde sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı ile kontrollü serbestlik sürecinde hizmet vermeye başlayan tüm ticari işletmelerde uygunluk denetlemesi gerçekleştirdi.
SAMSUN KORONA DENETİM 4.9.2020
Samsun'da korona denetimi
Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganı ile ülke genelinde yapılan denetimi çalışmalarına katıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; ' Devletimizin her kurumu üzerine düşeni fazlası ile yapmakta' dedi.
SAMSUN KORONA DENETİM 4.9.2020
Samsun'da korona denetimi
İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüsle mücadele kapsamında 81 ilde valilerin yönetim ve koordinasyonunda yapılmasını istediği maske denetimi, Samsun'da da yapıldı.
SAMSUN KORONA DENETİM 19.8.2020
Samsun'da koronavirüs denetimi
İçişleri bakanlığının 81 ilde koranavirüs genelgesi göndermesinin ardından Samsun'da Vali Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde korona virüs denetimi gerçekleştirildi.
SAMSUN KORONA DENETİM 19.8.2020
Samsun'da düğünlerde korona denetimi
Samsun'da gerçekleşen düğünlerde koronavirüs denetimleri aralıksız olarak devam ediyor. İki gün içerisinde Samsun'da 249 düğün denetlendi.
SAMSUN KORONA DENETİM 17.8.2020
Samsun'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı!
11 Ağustos tarihinde 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganıyla başlatılan koronavirüs denetimlerinin ilk iki gününde Samsun'da maske takma kuralına ve sosyal mesafe kuralına uymayan şahıslara toplam 98 bin 913 lira, 9 araç ve firmaya toplam 7 bin 984 lira ceza kesildi.
SAMSUN KORONA DENETİM 14.8.2020
Samsun Büyükşehir Zabıtadan koronavirüs denetimi
İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile Türkiye genelinde bugün yapılan koronavirüs tedbirleri kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.
SAMSUN KORONA DENETİM 6.8.2020
Samsun Valiliği AVM'leri denetledi
Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan alışveriş merkezleri yeni tedbirler paketiyle birlikte açıldı. AVM'lerde Samsun Valiliği ekipleri denetim ve bilgilendirmeler yapıldı.
SAMSUN KORONA DENETİM 22.5.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak korona denetiminde
Samsun'da uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında Samsun Valisi Osman Kaymak, şehrin giriş ve çıkışında oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerde bulundu.
SAMSUN KORONA DENETİM 17.5.2020