SAMSUN TSO HABERLERİ

HaberlerSAMSUN TSOSAMSUN TSO
Murzioğlu, Samsun'un ihracattaki gururlarını kutladı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 2019 yılında yaptıkları ihracat tutarlarına göre Türkiye'nin ilk 1000 firmasını açıkladı. 2018 yılında sekiz firmayla listeye giren Samsun, bu yıl 10 firmayla listeye adını yazdırmayı başardı.
SAMSUN TSO 26.09.2020
Çek ve Samsunlu iş insanları işbirliği için bir araya geldi
Samsun TSO'nun yürüttüğü AB destekli, 'AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi' kapsamında, proje ortağı olan Çek Ticaret Odası ile 'Çek- Samsun İş Forumu ve Firmalar Arası İkili İş Görüşmeler' etkinliği gerçekleştirdi.
SAMSUN TSO 24.09.2020
TAYİAD'dan Murzioğlu'na ziyaret
Yeni kurulan Türk-Arap Yatırımcı ve İş Adamları Derneği (TAYİAD ) Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.
SAMSUN TSO 2.09.2020
Samsun TSO'da Ukrayna pazarı değerlendirildi
Samsun TSO, Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında, bölge firma temsilcilerini, Kiev Ticaret Müşaviri Ahmed Numan Özyurt ile bir araya getirerek, 'COVİD-19 Sonrası Ukrayna Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları' değerlendirildi.
SAMSUN TSO 29.08.2020
Murzioğlu'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Zafer Bayramı'nın milli birlik ve beraberliğin en güzel yansıması olduğuna dikkati çekerek, '30 Ağustos Zaferi ise, ulusumuzun yeniden dirilişi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurularak uluslararası alanda kabul görmesinin en önemli adımıdır' dedi.
SAMSUN TSO 29.08.2020
Samsun TSO'dan Çiftçi'ye, 'Hayırlı olsun' ziyareti
Samsun TSO'dan Çiftçi'ye, 'Hayırlı olsun' ziyareti
Samsun TSO Yönetimi, Tekkeköy İlçe Kaymakamlığı'na atanan Hayrettin Çiftçi'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulund
SAMSUN TSO 28.08.2020
Büyükelçi Kiondo'dan Tanzanya'ya yatırım daveti
Tanzanya hakkında bilgi vermek, var olan ticari ilişkileri değerlendirmek, yeni iş birlikleri geliştirmek ve yatırım fırsatlarını anlatmak adına Samsun'a gelen Büyükelçisi Prof. Elizabeth K. Kiondo, Samsunlu iş insanlarını ülkelerine yatırım yapmaya davet etti.
SAMSUN TSO 27.08.2020
Samsun Ticaret ve Sanayi Odasından OMÜ Rektörüne ziyaret
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetimi, Başkan Salih Zeki Murzioğlu öncülüğünde Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) yeni Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
SAMSUN TSO 27.08.2020
Samsun TSO'da üyelere, Gürcistan işbirliği fırsatları anlatıldı
Samsun TSO, Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında, bölge firma temsilcilerini, Gürcistan'da görev yapan ticaret müşavirleri ve ataşelerini webinar aracılığıyla bir araya getirerek, 'COVİD-19 Sonrası Gürcistan Pazarına Giriş ve İşbirliği Fırsatları' değerlendirildi.
SAMSUN TSO 24.08.2020
Murzioğlu'ndan virüse karsı hassasiyet uyarısı
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, pandemi sürecinde gerekli tedbirlerin uyulmasının önemine değinerek, 'Bu durum hem sağlık açısından büyük tehdit olduğu gibi, ekonomik bağlamda da bize ek külfet olarak geri dönüyor. Lütfen gerekli hassasiyeti gösterelim' dedi.
SAMSUN TSO 19.08.2020
Vali Dağlı Samsun TSO'da
Samsun TSO Yönetimi'ni ziyaretinde konuşan Vali Dr. Zülkif Dağlı, sanayileşmenin ülke ve şehirlerin kalkınmasının en önemli dinamosu olduğunu kaydetti.
SAMSUN TSO 17.08.2020
Başkan Murzioğlu, Samsun'un gurur markalarını kutladı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Samsunlu 11 firmayı başarılarından dolayı kutladı.
SAMSUN TSO 13.08.2020
Murzioğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Kurban Bayramı'nın huzur ve hoşgörüye her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi temennisinde bulundu.
SAMSUN TSO 30.07.2020
Samsun TSO'dan yeni bir hizmet daha
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Sicil Müdürlüğünce 14 Temmuz tarihi itibariyle yeni geçtikleri uygulamayla, MERSİS üzerinden tescil edilen kuruluş ve değişiklik işlemlerinin aynı gün içinde Ticaret Sicili Gazetesi'nde yayınlanması işlemlerine başlandığını söyledi.
SAMSUN TSO 17.07.2020
Samsun TSO bir ilke imza attı
Samsun TSO, COVID-19 ile mücadele kapsamında, TSE tarafından yürütülen COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu şartlarını yerine getirerek Karadeniz Bölgesi'nde kamu kurum ve kuruluşları arasında bir ilke imza atarak, COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi aldı.
SAMSUN TSO 16.07.2020
Murzioğlu: '15 Temmuz'u unutmayacağız, unutturmayacağız'
FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminin dördüncü yılı dolayısıyla mesaj yayımlayan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, '15 Temmuz'u asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Gücümüz milli irade, hedef büyük Türkiye' dedi.
SAMSUN TSO 14.07.2020
Murzioğlu: 'Çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz'
Video konferansla gerçekleştirilen Samsun TSO Mayıs-Haziran ayları birleştirilmiş Meclis Toplantısı'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, pandemi ile birlikte yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen iş dünyası olarak yılmadan, yorulmadan çalışmaya, üretmeye devam edeceklerini söyledi.
SAMSUN TSO 24.06.2020
Samsunlu iki firma ilki başardı
TSE Samsun Belgelendirme Müdürlüğü tarafından, COVİD-19 Güvenli Turizm, COVİD-19 Güvenli Üretim Belgelendirme faaliyetleri kapsamında Karadeniz Bölgesinde ilk defa belge almaya hak kazanan iki firmaya düzenlenen törenle belgeleri verildi.
SAMSUN TSO 24.06.2020
Samsun TSO'dan yeni bir hizmet daha
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Sicil Müdürlüğünce verilen bazı belgelerin Oda'ya gelmeden, 'MERSİS' programı üzerinden verilmeye başlandığını söyledi.
SAMSUN TSO 10.06.2020
Samsun'a 25 milyon liralık tatlı yatırım
Havza ilçesinde Havza Organize Sanayi Bölgesinde tatlı ve börek üretimi yapacak iki firmaya yer tahsisi yapıldı. Havza'da yapılacak baklava fabrikası Türkiye'nin en büyüğü olacak.
SAMSUN TSO 8.06.2020
Sipariş Ar-Ge KOBİ'leri bekliyor
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TÜBİTAK tarafından, proje bütçesi üst sınırı 2.5 milyon TL olan KOBİ'lere yönelik 'Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı (Sipariş Ar-Ge 2020)'açıldığını söyledi.
SAMSUN TSO 5.06.2020
Murzioğlu, video konferansla Pakdemir ile görüştü
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin, video konferans yöntemiyle 365 Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları'yla görüştüğü toplantıya katıldı.
SAMSUN TSO 4.06.2020
Murzioğlu: 'Kredi destek paketi önemli bir fırsat'
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinasyonunda kamu bankalarınca açıklanan yeni kredi destek paketlerinin sektörler ve yerli üretimin canlanması için önemli fırsat olduğunu söyledi.
SAMSUN TSO 3.06.2020
Murzioğlu: 'Pandemi büyük bir fırsat olabilir'
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 ile birlikte yeni bir dünya düzenine herkesin hazır olması gerektiğini belirterek, 'Eğer yeniçağı iyi okur, iyi analiz eder ve ona göre konumlanırsak bu pandemi bizim için büyük bir fırsat olabilir' dedi
SAMSUN TSO 2.06.2020
Samsun TSO'dan bin 300 aileye gıda yardımı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB işbirliği ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi bin 300 aileye gıda yardımında bulundu.
SAMSUN TSO 28.05.2020
Başkan Murzioğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı
Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı kutlama mesajında bayramın, hem Türk milleti, hem İslam alemi, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.
SAMSUN TSO 23.05.2020
Samsun'da KOBİ'ler için 'Nefes Kredisi' başvuruları devam ediyor
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda üyelerinin finansman ihtiyacına destek olmak amacıyla TOBB önderliğinde, Denizbank ve KGF ortaklığında hayata geçirilen, 'Nefes Kredisi'nin başvurularının devam ettiğini belirterek, artık cirosu 25 milyon TL'nin altında olan işletmelerin de krediden yararlanabileceğini müjdeledi.
SAMSUN TSO 22.05.2020
Havza TSO'dan üyelerine 15 bin maske
Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar kovit 19 salgını tedbirleri kapsamında maske takma zorunluluğunun getirilmesinden bu yana üyelere 10 bin maske dağıtıldığını, 5 bin maskenin de dağıtımına devam edildiği belirtti.
SAMSUN TSO 21.05.2020
Başkan Murzioğlu: 'Milletin kaderini değiştiren tarihi bir başlangıç'
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ulu Önder Atatürk'ün,19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkışının milletin kaderini değiştiren tarihi bir başlangıç olduğunu söyledi
SAMSUN TSO 18.05.2020
Başkan Acar, Karadeniz Bölge Başkanlar Toplantısına katıldı
Covid-19 salgını nedeniyle Karadeniz Bölge Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirdi.
SAMSUN TSO 12.05.2020
Murzioğlu: 'Ders çıkartıp, fırsatları değerlendirmeliyiz'
Videokonferansla gerçekleştirilen Samsun TSO Mart-Nisan ayları birleştirilmiş Meclis Toplantısı'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, virüs sonrası dünyanın yeni bir çağa gireceğini belirterek,' Hepimizin bu yaşadığımız durumdan çıkarması gereken dersler, değerlendirmesi gereken fırsatlar var.' dedi.
SAMSUN TSO 30.04.2020
Samsun TSO Başkanı Murzioğlu: KOBİ'ler için 'Nefes Kredisi' devrede
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda üyelerinin finansman ihtiyacına destek olmak amacıyla TOBB önderliğinde, Denizbank ve KGF ortaklığında hayata geçirilen, 'Nefes Kredisi'nin devreye girdiğini söyledi.
SAMSUN TSO 29.04.2020
Murzioğlu: 'Çocuklarımız en büyük güvencemizdir'
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, milli egemenliğin Türkiye için vazgeçilmez bir yönetim biçimi olduğunu belirterek, 'Bu gerçekle büyüyen, bilgiyle donanmış çocuklarımız geleceğimiz için en büyük güvencemizdir' dedi.
SAMSUN TSO 22.04.2020
Samsun TSO'da online dönem
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, karona virüsü (Kovid-19) tedbirleri süresince, üyelerin işlemlerini hizmet binasına gelmeden online ortamdan yapabileceğini söyledi.
SAMSUN TSO 23.03.2020
Corona virüs fırsatçılarına geçit yok
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsünü fırsat bilerek ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştırarak, gereken cezai işlemi yapacaklarını söyledi.
SAMSUN TSO 14.03.2020
Öğrenciler Samsun TSO'da
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerini kabul etti.
SAMSUN TSO 10.03.2020
Samsun TSO Yüksek İstişare Kurulu toplandı
Samsun TSO bünyesinde oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, Samsun'un geleceğine dair görüş alışverişinde bulunuldu.
SAMSUN TSO 9.03.2020
Samsun iş dünyası ve STK'lardan 'İdlib' tepkisi
Suriye'nin İdlib bölgesinde Türk askerlerine karşı düzenlen saldırıya bir tepki de Samsunlu iş adamlarından ve sivil toplum kuruluşlarından (STK) geldi.
SAMSUN TSO 2.03.2020
Murzioğlu: 'Gün birlik günüdür'
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısında şehit olan Mehmetçiklerin yürekleri yaktığını belirterek, günün birlik günü olduğunu vurguladı.
SAMSUN TSO 28.02.2020
Büyükelçi Croitor'dan ilk ziyaret Samsun'a
Moldova Ankara Büyükelçisi olarak bir ay önce atanan Dimitri Croitor, ilk ziyaretini Samsun'a gerçekleştirdi. Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile bir araya gelen Büyükelçi Croitor, iki ülke arasındaki ticari ilişkiler ve yatırım fırsatları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
SAMSUN TSO 21.02.2020
Hindistan Mashalatgüzarı, iş birliği için Samsun'da
Hindistan Ankara Büyükelçiliği Mashalatgüzarı Vanaja Thekkat, ikili iş birliği fırsatlarını görüşmek üzere Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile bir araya geldi.
SAMSUN TSO 12.02.2020
Müteahhitlere 'yönetmelik' anlatıldı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Çevre ve Şehircilik Samsun İl Müdürlüğü iş birliği ile yapı müteahhitlere yönelik, 'Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmelik' ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
SAMSUN TSO 8.02.2020
Samsun TSO, 'Farkındalık' eğitimlerine devam ediyor
Samsun TSO tarafından uygulanmakta olan, AB hibe destekli, 'AB-Türkiye İş Köprülerinin Daha Fazla İşbirliği ve Anlayış Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi' çerçevesinde KOBİ'lerin AB pazarına girişle ilgili karşılaştıkları sorunlara ilişkin farkındalık semineri düzenlendi.
SAMSUN TSO 6.02.2020
Samsun TSO'dan öğrencilere giysi yardımı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle, Samsun merkez ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere, 600 adet kaban ve 600 çift ayakkabı yardımında bulundu.
SAMSUN TSO 4.02.2020
Samsun TSO ve SAMGİAD ortak proje geliştirecek
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Genç İş İnsanları Derneğinin (SAMGİAD) yeni yönetimine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette ortak proje geliştirme noktasında fikir birliğine varıldı.
SAMSUN TSO 30.01.2020
Başkan Demir, iş insanlarıyla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İlçelerimizde organize sanayi bölgesi kurulma noktasında çalışmalarımız sürüyor. Sanayicilerimize, iş insanlarımıza yatırım yapmaları, istihdam oluşturmaları anlamında her türlü desteği vermeye hazırız. Üretim ve istihdamı arttıkça Samsun kazanacak' dedi.
SAMSUN TSO 23.01.2020
Iraklı kadın milletvekilleri, iş birliği için Samsun'da
İncelemelerde bulunmak, yatırım fırsatlarını yerinde görmek ve iş birliğini geliştirmek için Samsun'a gelen Iraklı kadın milletvekilleri, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret etti.
SAMSUN TSO 23.01.2020
İş adamlarına 'sosyal medya ile öne çıkmanın yolları' anlatıldı
Samsun Ticaret Sanayi Odasında (TSO) düzenlenen etkinlikte iş adamlarına 'sosyal medya ile öne çıkmanın yolları' anlatıldı.
SAMSUN TSO 22.01.2020
Samsun için ortak akıl
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu bir araya gelerek 'ortak akıl' vurgusu yaptı.
SAMSUN TSO 10.01.2020
Samsun İl Emniyet Müdürü Urhal, Samsun TSO'da
Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'na iadeyi ziyarette bulundu.
SAMSUN TSO 3.01.2020
Samsun TSO'dan 'AB Fon Kaynakları ve Proje Döngüsü Yönetimi' eğitimi
Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) Karadeniz Bölgesi koordinatörlüğünü yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı Karadeniz Projesi kapsamında, iş dünyasının temsilcilerine yönelik, 'AB Fon Kaynakları ve Proje Döngüsü Yönetimi' eğitimi gerçekleştirildi.
SAMSUN TSO 26.12.2019
Samsun TSO'da bütçe 11 milyon 300 bin TL
Samsun TSO Aralık ayı olağan meclis toplantısında, 2020 yılı tahmini bütçesi 11 milyon 300 bin TL olarak oy birliği ile kabul edildi. Başkan Murzioğlu, 2020 tahmini gelir-gider bütçesine desteklerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür etti.
SAMSUN TSO 25.12.2019
Samsunda 'Hikayenin Kahramanı Kim' semineri
Hikayenin Kahramanı Kim' semineri ve TOBB Samsun KGK Genişletilmiş Toplantısı'nda konuşan TOBB Samsun Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mihriban Akyüz, kadınların gücüne inandıklarını ve istediği zaman her zorluğun üstesinden gelebileceğini söyledi.
SAMSUN TSO 24.12.2019
Murzioğlu'ndan 'VERBİS'e kayıt uyarısı
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yıllık çalışan sayısı 50'den çok veya yıllık mali bilançosu toplamı 25 milyon TL'den çok olan gerçek ve tüzel kişilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği, 31 Aralık'a kadar Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi'ne (VERBİS) kaydolmak zorunda olduğunu söyledi.
SAMSUN TSO 18.12.2019
Murzioğlu'na, Başkan Diecenko'dan ziyaret
Rusya Federasyonu'nun Novorossiysk Büyükşehir Belediye Başkanı İgor Diecenko, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.
SAMSUN TSO 7.12.2019
Samsun TSO'dan, 'Aile Şirketleri Yönetimi ve Kurumsallaşma' eğitimi
Samsun TSO'nun Karadeniz Bölgesi koordinatörlüğünü yürüttüğü Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında, iş dünyasının temsilcilerine yönelik, 'Aile Şirketleri Yönetimi ve Kurumsallaşma' eğitimi gerçekleştirildi.
SAMSUN TSO 14.11.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Samsun'da faaliyet gösteren sendika, oda ve borsalar, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla TSK tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.
SAMSUN TSO 16.10.2019
Geleceği Yazan Kadınlar Projesi sona erdi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Turkcell işbirliği ile 22 ille birlikte eş zamanlı Samsun'da da uygulanan, 'Geleceği Yazan Kadınlar Projesi' kursiyerlerin proje sunumlarıyla sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmede seçilecek proje, Türkiye finaline gitmeye hak kazanacak.
SAMSUN TSO 12.10.2019
NİHAİ HEDEF SAMSUN'UN KALKINMASI
Samsun TSO Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Serinkaya, 'Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların; şüphesiz nihai hedefi ise Samsun'un kalkınmasıdır' dedi
SAMSUN TSO 3.10.2019
Ayla, Batı Karadeniz Bölge Temsilcisi oldu
Samsun TSO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Samsun Genç Girişimciler İcra Kurulu'nun Başkanı Ümit Bener Ayla, tek aday olarak girdiği seçimlerde Batı Karadeniz Bölge Temsilcisi oldu
SAMSUN TSO 30.07.2019
Unutmadık, unutturmayacağız
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 'Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe boyun eğmeyiz. Alçakça yapılan darbe hain darbe girişimini, unutmadık, unutturmayacağız'' dedi
SAMSUN TSO 14.07.2019
Başkan Murzioğlu, Samsun'un gurur markalarını kutladı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren 10 Samsunlu firmayı başarılarından dolayı kutladı.
SAMSUN TSO 11.07.2019
Onlar Samsun'un gurur firmaları
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TİM'in hazırladığı raporda 2018 yılında yaptıkları ihracat tutarlarına göre Türkiye'nin ilk 1000 firma arasında giren 8 Samsunlu firmayı kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
SAMSUN TSO 17.06.2019