TEKKEKÖY BELEDİYESİ HABERLERİ

HaberlerTEKKEKÖY BELEDİYESİTEKKEKÖY BELEDİYESİ
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan 29 Ekim Kutlama Mesajı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan 29 Ekim Kutlama Mesajı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Cumhuriyet'in 97. yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 29.10.2020
Başkan Togar'dan kutlama mesajı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesaj ile tüm İslam aleminin kurban bayramını kutlayarak, bayramın hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 30.7.2020
Başkan Togar, çifte bayram yaşattı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar kurban bayramı öncesi üç aileye evlerini teslim ederek, çifte bayram sevinci yaşattı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 29.7.2020
Tekkeköy'de her şehit için bir kurban kesilecek
Tekkeköy'de her şehit için bir kurban kesilecek
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatanı için gözünü kırpmadan canlarını feda eden şehitler için kurban kestiriyor.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 29.7.2020
Başkan Togar'dan 15 Temmuz mesajı
Başkan Togar, ''15 Temmuz darbe girişimi esnasında aziz milletimiz topyekün bir araya gelerek, her türlü farklılıkları kenara itip, 'mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır' sözünü eyleme döktüler'' dedi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 14.7.2020
Tekkeköy Belediyesinden çiftçilere büyük destek
Tekkeköy Belediyesi ilçe sınırları içerisinde tarım, hayvancılık ve arıcılıkla uğraşan çiftçilere Kırsal Kalkınma Projeleri kapsamında farklı alanlarda destek vermeye devam ediyor.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 11.6.2020
Tekkeköy'de tarihi alanda Cuma namazı
Normalleşme süreci kapsamında uzun bir aradan sonra tüm Türkiye'de olduğu gibi Tekkeköy'de de belirlenen yerlerin yanında tarihe tanıklık eden ve ilçenin simgeleri arasında yer alacak nostalji parkı yanındaki alanda ilk Cuma Namazı kılındı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 29.5.2020
Başkan Togar: 'Bu yıl bayramı buruk kutlayacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 23.5.2020
Tekkeköy'e engelsiz park
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçede yaşayan engellilere yönelik ilk engelsiz parkın yapımına başlandığının müjdesini verdi
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 14.5.2020
Tekkeköy Belediyesi virüsle mücadele ediyor
Tekkeköy Belediyesi korona virüsün ülkede ilk görüldüğü andan itibaren aldığı tedbirler ve yürüttüğü başarılı çalışmalarla takdir topladı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 26.4.2020
Başkan Togar, 23 Nisan coşkusuna ortak oluyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar korona virüsü tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı ve okulların kapalı olması nedeniyle 23 Nisan'ı evlerinde kutlamaya hazırlanan öğrencilerin 100. yıl coşkusuna ortak olmak için şiir ve resim yarışması başlattı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 21.4.2020
Tekkeköy'de kapıya teslim maske
Tekkeköy Belediyesi ilçe sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlarına, toplamda 17 bin haneye hane başı beş tane olmak üzere 85 bin maske dağıtıyor.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 20.4.2020
Başkan Togar'dan maneviyat yüklü üç önemli imza
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar yaptığı açıklamada Diyanet İşleri Başkanlığına ilçede üç önemli yerin tahsisinin gerçekleştirildiğini söyledi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 16.4.2020
Başkan Togar: Sahadan hiç ayrılmadık
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, korana virüsünün ilk çıktığı andan itibaren sahada mesai kavramı gözetmeksizin hizmet için çalışan belediye personeli ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 6.4.2020
Tekkeköy Belediyesi koruyucu maske üretiyor
Tekkeköy Belediyesi, korona virüsü nedeniyle artan maske ihtiyacını bir nebze olsun karşılayabilmek için harekete geçti.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 1.4.2020
Tekkeköy Belediyesi korona virüs tedbirlerini arttırdı
Tekkeköy Belediyesi ekipleri ilçenin dört bir yanında gece-gündüz demeden korona virüsüne karşı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçede bulunan tüm ortak kullanım alanları, pazar yerleri, sokaklar, caddeler, yollar ve kaldırımlar tazyikli antibakteriyel sabunlu su ile yıkanıp titizlikle dezenfekte ediliyor.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 30.3.2020
'Gün Birlik Olma Günü' Türkiye'ye örnek oldu
'Gün Birlik Olma Günü' Türkiye'ye örnek oldu
Tekkeköy Belediyesi tarafından 'Gün Birlik Olma Günü' sloganı ile başlatılan proje, Türkiye'ye örnek oldu.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 27.3.2020
Gün birlik olma günü' diyen Tekkeköy seferber oldu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, korona virüsü nedeniyle ilçedeki hiçbir vatandaşın mahrumiyet yaşamaması için 'Gün Birlik Olma Günü' sloganıyla kampanya başlattı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 25.3.2020
Tekkeköy'de evler ekmeksiz kalmayacak
Her durumda birbiriyle kenetlenen ve yardımlaşma konusunda tüm Türkiye'ye örnek teşkil eden Tekkeköy, korona virüsü nedeniyle sorun yaşayan ve evine ekmek götüremeyecek durumda olan vatandaşları için seferber oldu.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 25.3.2020
Samsun'da zabıta maske ve eldiven dağıttı
Dünyayı etkisi altına alan ve dalga dalga yayılan korona virüsü (Kovid-19) salgınına karşı önlemlerini arttıran Tekkeköy Belediyesi, ilçe merkezinde kurulan semt pazarında satış yapan pazarcılara ve alış verişe gelen vatandaşlara maske ve eldiven dağıtarak, alınan önlemlere uymaları konusunda uyardı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 23.3.2020
Tekkeköy Belediyesi korona virüsüne karşı önlemlerini artırdı
Tekkeköy Belediyesi ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında gece-gündüz demeden korona virüsüne karşı dezenfekte ve sterilizasyon çalışmaları yapılıyor. İlçede bulunan tüm ortak kullanım alanları ilaçlanıp temizleniyor.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 20.3.2020
Başkan Togar'dan Milli Eğitim Bakanına destek
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un sosyal medya hesabındaki paylaşımına destek verdi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 19.3.2020
Tekkeköy Belediyesi ekipleri hastalar için seferber oldu
Tekkeköy Belediyesi karla mücadele ekipleri yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle sürdürdüğü çalışmaların yanında özellikle hastaların hastaneye ulaştırılması için seferber oldu.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 18.3.2020
Tekkeköy Belediyesi sağlık çalışanlarını unutmadı
Tekkeköy Belediyesi sağlık çalışanlarını unutmadı
'14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla Samsun Tekkeköy Belediyesi, sağlık çalışanlarına yönelik kahvaltı programı düzenledi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 14.3.2020
Tekkeköy Belediye Meclisi gerçekleşti
Tekkeköy Belediye Meclisi'nde görüşülen 6 maddeden 5'i oy birliğiyle, 1 tanesi ise oy çokluğu ile kabul edilerek ilgili komisyonlara havale edildi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 2.3.2020
Tekkeköy Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı
Tekkeköy Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı'nda gündem dışı olarak görüşülen, 'Meclis toplantılarının ve belediye ihalelerin naklen yayınlanması' teklifi oy birliği ile kabul edilerek, komisyonda görüşülmek üzere gündeme alındı.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 3.2.2020
Tekkeköy hedef büyüttü
Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, birkaç yıl içerisinde Samsun'un en fazla nüfus alan ilçesi olmayı hedeflediklerini söyledi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 7.1.2020
Tekkeköy'den örnek çevre projesi
Tekkeköy Belediye Meclisinde alınacak kararla birlikte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına (TCDD) ait 6,1 km'lik tren rayları sökülerek, bisiklet ve yürüyüş yolu yapılacak.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 2.1.2020
Başkan Hasan Togar: 'Belediyeyi nasıl yönettiğimiz bir tez konusu'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, '66 aydır hiç mahkemelere düşmeden bu belediyeyi yönetiyoruz. Nasıl yönettiğimiz bir tez ve araştırma konusudur' dedi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 2.12.2019
Tekkeköy'de gazlı, olaylı mühürleme
Samsun Tekkeköy İlçesi'nde Belediye ekipleri, belediye meclis üyesinin babasına ait işyerini mühürlemek isteyince olaylar çıktı. Olayları Çevik Kuvvet ekipleri göz yaşartıcı gaz sıkarak önledi.
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 12.6.2019
Tekkeköy'de gazlı, olaylı mühürleme
Samsun Tekkeköy İlçesi'nde Belediye ekipleri, belediye meclis üyesinin babasına ait işyerini mühürlemek isteyince olaylar çıktı. Olayları Çevik Kuvvet ekipleri göz yaşartıcı gaz sıkarak önledi
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 12.6.2019
Duyarlılık ödüllendirildi
Tekkeköy Belediyesi konferans salonunda düzenlenen okullar arası bitkisel atık yağ toplama yarışmasında dereceye giren öğrenciler ve okullar çeşitli hediyelerle ödüllendirildi
TEKKEKÖY BELEDİYESİ 12.6.2019