VALİ OSMAN KAYMAK HABERLERİ

HaberlerVALİ OSMAN KAYMAKVALİ OSMAN KAYMAK
Vali Osman Kaymak, Samsun'dan ayrıldı
Son Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak , Valilik önünde kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar tarafından uğurlanarak Samsun'dan ayrıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 16.06.2020
Vali Kaymak'tan veda mesajı
Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kaymak, bugün Samsun'da ayrılacak. Vali Kaymak ayrılmadan önce Samsunlulara mesaj yayınladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 16.06.2020
Vali Kaymak, emniyet ve adliye ile vedalaştı
Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kaymak, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve Samsun Adliyesi'ni ziyaret ederek vedalaştı..
VALİ OSMAN KAYMAK 16.06.2020
Vali Kaymak, Samsunspor'la vedalaştı!
Samsun Valisi iken son kararnameyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Osman Kaymak, Samsun'dan ayrılmadan önce Nuri Asan Tesisleri'nde Samsunspor'u ziyaret etti.
VALİ OSMAN KAYMAK 13.06.2020
Vali Kaymak, veda ziyaretlerine başladı
Son yayınlanan Veliler Kararnemesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Samsun Valisi Osman Kaymak veda ziyaretlerine başladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 11.06.2020
Vali Kaymak'a hayırlı olsun ziyaretleri başladı
Son Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Samsun Valisi Osman Kaymak'a hayırlı olsun ziyaretleri başladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 10.06.2020
Vali Osman Kaymak'tan veda mesajı
Dün yayınlanan Valiler kararnamesi ile Samsun Valiliği görevinden, mülkiye başmüfettişliği görevine atanan Vali Osman Kaymak, Samsunlulara ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, helallik istedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 10.06.2020
Samsun'da bunu yapana ceza yağacak!
Samsun Valisi Osman Kaymak, pandemi tedbirleri kapsamında, asker uğurlama gerçekleştiren kişilere 3 bin 150 TL para cezası kesileceğini belirtti.
VALİ OSMAN KAYMAK 8.06.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın acı günü
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın acı günü
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın hayatını kaybeden akrabası Kemal Kaymak'ı son yolculuğuna uğurladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 2.06.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak güvenlik güçleri ile bayramlaştı
Samsun Valisi Osman Kaymak güvenlik güçleri ile bayramlaştı
Samsun Valisi Osman Kaymak, sokağa çıkma yasağında uygulama noktalarındaki güvenlik güçleri ile bayramlaştı
VALİ OSMAN KAYMAK 24.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak şehitlikleri ziyaret etti
Samsun Valisi Osman Kaymak şehitlikleri ziyaret etti
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ramazan Bayramı arefesinde Kıranköy ve Asri Mezarlığındaki şehitlikleri ziyaret etti.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.05.2020
Vali Kaymak'tan Ramazan Bayramı mesajı
Samsun Valisi Osman Kaymak, Ramazan Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayınladı. Vali Kaymak, 'Bayramlar dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, kırgınlıkların unutularak kardeşlik duygusunun öne çıkarıldığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı çok özel günlerdir' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 23.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak son rakamları açıkladı
Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Faz 1, Faz 2 ve Faz 3 kapsamında Samsun'da bugüne kadar 75 bin 479 kişiye bin TL ödemesi yapıldığı açıklandı.
VALİ OSMAN KAYMAK 21.05.2020
Bandırma Vapuru'nda 19 Mayıs konseri
Ünlü keman sanatçısı Canan Anderson, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 'nda Bandırma Vapuru'nda keman konseri verdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 19.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Kuruluşuna giden yolda atılan ilk adımdır'
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Kuruluşuna giden yolda atılan ilk adımdır'
Samsun Valisi Osman Kaymak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak korona denetiminde
Samsun'da uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında Samsun Valisi Osman Kaymak, şehrin giriş ve çıkışında oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerde bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 17.05.2020
Vali Kaymak'tan 'Anneler Günü' Mesajı
Samsun'un Valisi Osman Kaymak,'Aile hayatının temel yapı taşı olan annelerimiz, başımızın tacı ve en değerli varlıklarımızdır' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 9.05.2020
Vali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı!
Samsunlulara seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Lütfen, zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın. Temastan kaçınalım, 1.5 metre kuralına uyalım, sosyal izolasyon uygulayalım, rehavete kapılmayalım, Herkesten bu hassasiyeti bekliyorum' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak denetimde
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerde bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 2.05.2020
Vali Osman Kaymak'tan korona denetimi
Samsun Valisi Osman Kaymak, karantina kararı alınarak, giriş ve çıkışların yasaklandığı Vezirköprü ilçesi Ovacık Mahallesi'nin girişindeki kontrol noktasında incelemede bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 7.04.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak denetimde
Samsun Valisi Osman Kaymak Havza'da büyükşehirlere giriş çıkış yasağı sonrası Havza'da oluşturulan kontrol noktasında incelemelerde bulunarak burada yetkililerden bilgiler alarak uygulamaya katıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 7.04.2020
İlk bağış Vali Kaymak, Vekil Köktaş ve Başkan Demir'den
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına Samsun'dan ilk olarak Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir katıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 31.03.2020
Vali Kaymak'tan yalanlama: O iddialar gerçek dışı
Samsun Valiliği tarafından algı ve provokasyon amaçlı gerçek dışı görüntü ve ses dosyalarını yayanlar hakkında işlem başlatıldığı duyuruldu.
VALİ OSMAN KAYMAK 28.03.2020
Vali Osman Kaymak: 'Korona virüsü krizini fırsata çevirmeliyiz'
'5. Dekorasyon ve Mobilya Fuarı' açılışında konuşan Vali Osman Kaymak, 'Korona virüsü nedeni ile Çin ve İtalya'daki ekonomik durgunluk, kriz bizim için inşallah fırsata dönüşecektir' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 10.03.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan 'Karbonmonoksit' uyarısı
Samsun Valisi Osman Kaymak, kış aylarında yaşanan karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı bir açıklama yaparak, vatandaşların gerekli önlemleri alması için uyarılarda bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 12.02.2020
Vali Kaymak'tan Samsunlulara çağrı
Samsun Valisi Osman Kaymak, bütün vatandaşların oturdukları binaları sorgulatması ve dayanıklılık testini yaptırması çağrısında bulundu.
VALİ OSMAN KAYMAK 29.01.2020
Vali Kaymak: 'Samsunspor'a Batıpark'tan yer vereceğiz'
Vali Kaymak: 'Samsunspor'a Batıpark'tan yer vereceğiz'
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'a Batı Park'tan bir yer verileceğini açıkladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 27.01.2020
Şehit babası oğluna kavuştu.. Vali Kaymak aileyi yalnız bırakmadı
Şehit Piyade Er Ahmet Ünver'in babası Mustafa Ünver, geçirdiği kalp krizi sonucu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Samsun Valisi Osman Kaymak, Ünver ailesini yalnız bırakmadı.
VALİ OSMAN KAYMAK 15.01.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak başarısının sırrını açıkladı
Öğrencileri makamında ağırlayarak sorularını cevaplayan Samsun Valisi Osman Kaymak, başarısının sırrının, 'çok ders çalışmak' olduğunu söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 4.01.2020
Vali Kaymak: 'Samsun'a büyük katkı sağlayacak'
Samsun Valisi Osman Kaymak, tersane alanına yapılacak yeni sanayi bölgesi ve Çarşamba Şeker Fabrikasının açılacak olmasının, işsizliğin önlenmesi ve ilin gelişmesine büyük bir katkı sağlayacağını söyledi.
VALİ OSMAN KAYMAK 31.12.2019
Emniyet Genel Müdürlüğünden Samsun jesti
Emniyet Genel Müdürlüğü, yerli otomobilin polis aracına çevrildiği bir fotoğrafı paylaştı. Paylaşılan aracın plakasının 55 olması ise Samsunlular tarafından heyecanla karşılandı.
VALİ OSMAN KAYMAK 28.12.2019
Vali Kaymak milli sporcularla sabah namazında buluştu
Samsun Valisi Osman Kaymak, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) sürekli olarak eğitim gören milli sporcular ile sabah namazında buluştu.
VALİ OSMAN KAYMAK 24.12.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan alkışlanacak hareket
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan alkışlanacak hareket
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın göçmen çocukları ile oyun oynadığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.
VALİ OSMAN KAYMAK 19.12.2019
Vali Kaymak: 'Ülkemiz 2023 hedeflerine ulaşacaktır'
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Ülkemiz, 'Yüksek Teknoloji ve İnovasyon', 'Dijital Dönüşüm ve Sanayi Hamlesi', 'Girişimcilik', 'Beşerî Sermaye' ve 'Altyapı' olmak üzere 5 ana bileşenden oluşan strateji doğrultusunda, sanayi ve teknoloji alanlarında 2023 hedeflerine ulaşacaktır' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 12.12.2019
Vali Kaymak'a 'insan hakları' plaketi
'10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü'nde Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi tarafından Samsun Valisi Osman Kaymak'a engelsiz bir valilik oluşturduğu ve engelliler adına yaptığı çalışmalar adına plaket verildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 11.12.2019
Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Asıl engel insanların kafasında olan engeldir'
'3 Aralık Dünya Engelliler Günü' nedeniyle düzenlenen yürüyüşe katılan Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Asıl engel insanların kafasında olan engeldir' diyerek tüm görevlileri engellilerin hayatlarını kolaylaştırıcı çalışmalar içinde bulunmaya davet etti.
VALİ OSMAN KAYMAK 3.12.2019
Ertuğrul Sağlam'dan Samsun Valisi Osman Kaymak'a ziyaret
Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. Vali Kaymak, kayyum zamanı ve şimdiki Samsunspor'u değerlendirirken, Ertuğrul Sağlam ise hedeflerinden bahsetti.
VALİ OSMAN KAYMAK 3.12.2019
RAPORLARDAN BİRİNDE ZARARLI DENİLSİN, DURDURURUM
Samsun Valisi Osman Kaymak, biokütle santraliyle ilgili olarak, 'Çevre Bakanlığı ve OMÜ'den rapor istedik. Bu raporlardan birinde çevre için, ova için zararlı denilsin. kurulmasına izin vermem' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 10.10.2019
BARIŞ PINARI'NA 'FETİH SURELİ' DESTEK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kuzey Suriye'de başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nın başarılı olması için Samsun'da sabah namazı sonrasında 'Fetih Suresi' okundu, dua edildi...
VALİ OSMAN KAYMAK 10.10.2019
Samsun ovaları iyi değerlendirmeli
Türkiye Yemeklik Mantar Kongresi'nde konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsun iki önemli ovaya sahip. Bu özelliğinin iyi değerlendirilmesini ve katma değeri yüksek tarımsal ürünlere yönelmesini önemsiyoruz' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 9.10.2019
Hizmet huzurevi sakinlerinin 'ayağına' geldi
Samsun'da gönüllü güzellik uzmanı, Canik Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yaklaşık 70 kişiye ayak bakımı uyguladı.
VALİ OSMAN KAYMAK 8.10.2019
Turizmde çok iyi yerde değiliz
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Turizme 'bacasız fabrika' diyoruz. Samsun'da turizmde neredeyiz diye baktığımızda çok da iyi yerde değiliz ama sürekli artan bir ivmemiz var.' diye konuştu.
VALİ OSMAN KAYMAK 26.09.2019
Vali Kaymak ayçiçeği üreticileri ile buluştu
Vali Kaymak ayçiçeği üreticileri ile buluştu
Samsun Valisi Osman Kaymak, Vezirköprü ilçesinde ayçiçeği üreticileri ile bir araya geldi.
VALİ OSMAN KAYMAK 21.09.2019
Samsun'da Anıt Park 'Dumansız Hava Sahası' ilan edildi
Samsun Valisi Osman Kaymak, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu kararı ile kentin sembolü Atatürk Anıtı'nın da içinde yer aldığı Anıt Park'ın dumansız hava sahası ilan edildiği bildirdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 18.09.2019
EĞİTİMDE İDDİALIYIZ
Samsun'da Canik Kuzey Yıldızı Ortaokulu açılışı törenle yapıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un eğitimde iddialı bir kent olduğunu söyledi
VALİ OSMAN KAYMAK 16.09.2019
Terme ve Salıpazarı afet bölgesi
Samsun'un Salıpazarı ve Terme ilçelerinde sağanak nedeniyle yapıları hasar gören vatandaşların, afetzede kabul edildiği bildirildi.
VALİ OSMAN KAYMAK 6.09.2019
Deprem öldürmez, bina öldürür
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Çok ciddi fay hatlarımız var. Çok ciddi depremler yaşadık. 'Deprem öldürmez, bina öldürür' gerçeğinden hareketle afet ve deprem bilincinin toplumun her kesimine yayılması lazım' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 22.08.2019
4-5 CİDDİ FİRMA SAMSUN'A YATIRIM YAPMAK İSTİYOR
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'İlimizde yatırım yapmak isteyen 4-5 ciddi firma var. Soya fabrikası, yem fabrikası gibi ciddi gıda fabrikaları. Bunlar ilimizde yatırım yapmaya niyetli. Samsun'un yatırım avantajları çok yüksek' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 31.07.2019
Vali Kaymak şehit kardeşinin düğününe katıldı
Vali Kaymak şehit kardeşinin düğününe katıldı
Samsun Valisi Osman Kaymak, şehit polis Ersan Gürpınar'ın kız kardeşinin düğün törenine katıldı.
VALİ OSMAN KAYMAK 29.07.2019
ÜZGÜN AMA GURURLUYUZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Bizler şehitlerimizi canlarımızı kaybettiğimiz için çok üzgünüz ama aynı zamanda vatanın böyle kahramanlara emanet olduğunu bildiğimiz için bir o kadar da gururluyuz.' dedi.
VALİ OSMAN KAYMAK 14.07.2019
Vali Kaymak cenazeye katıldı
Eski Amasya Büyük Ağa Hafızlık Kur'an Kursu Müdürü Seyit Ahmet Fırat, 78 yaşında hayatını kaybetti. Cenazeye Samsun Valisi Osman Kaymak da katıldı...
VALİ OSMAN KAYMAK 13.07.2019
120 bin 865 yolcu uçtu
120 bin 865 yolcu uçtu
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Çarşamba Havalimanı'nın haziran ayında 120 bin 865 yolcu hizmet verdiğini bildirdi.
VALİ OSMAN KAYMAK 11.07.2019
Onurluyuz, gururluyuz
OMÜ Tıp Fakültesi'nden 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı'nda 31'i yabancı uyruklu 267 öğrenci mezun oldu. Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Samsunlular olarak böyle bir üniversiteye sahip olmaktan dolayı onurluyuz ve gururluyuz' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 2.07.2019
Maarif Hareketi ödül dağıttı
Maarif Hareketi ödül dağıttı
2016-2017 eğitim ve öğretim yılında başlatılan maarif hareketinde düzenlenen törenle 15 dalda 45 ödül dağıtıldı
VALİ OSMAN KAYMAK 27.06.2019
Kenevir ülkenin gücüne güç katacak
Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Şüphesiz kenevir, çok farklı bir alan, tarımın ötesinde her alanda Türkiye'yi büyük gelişmişlik düzeyini çıkaracak, istihdama büyük katkı sağlayacak, ihracatı artıracak, Türkiye'nin gücüne güç katacak bir ürün' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 26.06.2019
AFAD'ta 6 büyüklüğünde deprem senaryosu
AFAD ekiplerince senaryo gereği 6 büyüklüğünde deprem tatbikatı gerçekleştirildi. Vali Osman Kaymak, 'Samsun Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak bölgede önemli imkanlara sahibiz. Samsun, her türlü afete müdahale edebilecek durumda' dedi
VALİ OSMAN KAYMAK 19.06.2019
YENİDEN SAMSUN KENT KURULTAYI
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, 2003-2006 yılları arasında gerçekleştirilen Samsun Kent Kurultayı'nın yeniden başlatılması çağrısı yaptı....
VALİ OSMAN KAYMAK 14.06.2019
Vali Kaymak 'drone' ile trafiği denetledi
Vali Osman Kaymak, Samsun-Ankara kara yolunda trafik yoğunluğunu drone ile havadan denetledi, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı
VALİ OSMAN KAYMAK 1.06.2019