15 – 29 Eylül Arasında Emeklinin Cüzdanı Taşacak! Cumhurbaşkanı Ek Ödemeyi Duyurdu; Sakın Kaçırmayın…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
15 – 29 Eylül Arasında Emeklinin Cüzdanı Taşacak! Cumhurbaşkanı Ek Ödemeyi Duyurdu; Sakın Kaçırmayın…
Abone ol
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan emekli vatandaşa müjdeyi duyurdu! 29 Eylül’e kadar ek ödeme alacaksınız…

Temmuz ayında zam alan emekli vatandaşlar, aldıkları zamdan memnun olmadıklarını ifade etmişlerdi. 5.500 TL’den 7.500 TL’ye kadar çıkan emekli maaşları, vatandaşların büyük bir şok içerisinde kalmasına neden olmuştu. Enflasyon rakamlarının altında kalan bu ödemelerin ardından devlete sesini duyuran emekli için çalışmalar başlamıştı. Şimdide emekli vatandaşa 15 Eylül ile 29 Eylül arasında ek ödeme verileceği açıklandı! 

Gelen son dakika haberine göre emekli olan ve para sıkıntısı çeken vatandaşlara; 29 Eylül’e kadar ek ödemeler yaracak. Emekli maaş hesaplarına; uygun faiz oranlarıyla çekilen kredilerden destekler verilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla verilecek olan bu krediler ise kamu bankalarından yani Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alınacak! İşte merak edilenler…

Emekli Vatandaşa 40 Bin TL’ye Kadar Destek Ödemesi!
Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alınacak olan krediler, vatandaşların yüzünü güldürecek. 3 ay ertelemeli bir biçimde 40 bin TL’ye kadar kredi vereceğini duyuran kamu bankaları, esnek ödeme imkanıyla vatandaşın yüzünü güldürecek. Söz konusu destek sayesinde 40 bin TL’ye kadar ödeme alabilecek olan vatandaşların en geç 29 Eylül’de başvuru yapması gerekiyor. 

Kamu bankalarının vermiş olduğu bu 3 ay ödemeli kredi kampanyası ise yüzleri şimdiden güldürdü. Emekli olup acilen paraya ihtiyaç duyan kişilerin alacağı bu ödeme, gündemi salladı geçti. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz? 
 

Anahtar Kelimeler:
En son evinizi ne zaman boyattınız? Polisan, Dyo, Filli Boya, Marshall boya fiyatları ne kadar?Önceki Haber

En son evinizi ne zaman boyattınız? Poli...

Esra Erol’da Skandal! Cinsiyet Değiştirdi; Ailesi Canlı Yayında Şoka Uğradı… “Yok Artık!”Sonraki Haber

Esra Erol’da Skandal! Cinsiyet Değiştird...

Yorum Yazın