Bu Kış Hastalıktan Kırılacağız! Uzman İsim Kar, Kış, Kıyamet Dedi… Şimdiden Önlemini Almayan Yanar!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bu Kış Hastalıktan Kırılacağız! Uzman İsim Kar, Kış, Kıyamet Dedi… Şimdiden Önlemini Almayan Yanar!
Abone ol
Bu kışın çok sert bir biçimde geçeceği uzman isimler tarafından açıklandı. Tam tamına kar kış kıyamet yaşanacak!

Bu yıl yaz aylarında dışarı çıkmak neredeyse mümkün değildi. Sıcaktan ölümlerin yaşandığı ülkemizde şimdide soğuklarla büyük bir sıkıntının bizi beklediği gündeme geldi. Şimdiden önlem alınması gerektiği gündeme gelince vatandaşlar ne diyeceğini şaşırdı. İşte merak edilen tüm detaylar…

İki yıldır ülkemizde en sıcak ve en soğuk günler kaydediliyordu ama bu yaz diğer yazlardan ayrılmıştı. Hava sıcaklığının 50 dereceye kadar çıkması ve sıcaktan dolayı ölümlerin olması bazı kişilere kışında en az yaz kadar zorlu geçeceğine dair yorumlar yaptırmıştı. Uzman isim Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Coğrafya Bölümü görevlisi Doç. Dr. Muhammet Bahadır, ülkemizi büyük bir sıkıntının beklediğini ifade etti!

Leylekler Büyük Soğuğun Kapıda Olduğunu Gösterdi!
Doç. Dr. Muhammet Bahadır bu dönemlerde leyleklerin göç etmediğini ama soğuyan hava koşullarından dolayı leyleklerin hızlıca yola başladığını ifade etti. Bu kışın çok soğuk ve çok sert geçeceğini ifade eden uzman isim, ağızların açık kalmasına neden oldu. Birçok kişinin şimdiden önlem alması gerektiğini açıklayan Bahadır, herkesi şaşırttı. 

Leyleklerin en son olarak 2021 yılında çok hızlı bir şekilde göç ettiğini ifade eden Bahadır, 2021 yılının kışının da çok soğuk geçtiğini ifade etti. Öyle ki, 2021 yılında vortex kar fırtınası yaşanmış ve birçok vatandaşın zorlu bir süreç geçirmişti. Sizler bu kış hakkında neler düşünüyorsunuz? 
 

Anahtar Kelimeler:
5 Litrelik Ayçiçek Yağı İlk Kez 160 Liranın Altına Düştü! A101’de Peynir 59, Köfte 89, Bulgur 39 TL…Önceki Haber

5 Litrelik Ayçiçek Yağı İlk Kez 160 Lira...

12 Ay Boyunca 4.400 TL Ödeme Alacaksınız! 3 Koşulu Sağlamanız Yeterli; Bakanlık Ay Sonunda Yatıracak…Sonraki Haber

12 Ay Boyunca 4.400 TL Ödeme Alacaksınız...

Yorum Yazın