Canan Karatay gizli formülü deşifre etti! Tek kaşığı ile doğal yoldan sigarayı bırakabilirsininiz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Canan Karatay gizli formülü deşifre etti! Tek kaşığı ile doğal yoldan sigarayı bırakabilirsininiz
Abone ol
Prof. Dr. Canan Karatay tarafından gelen son dakika açıklamasına göre sigarayı bırakmak isteyenlere iyi haberi verdi.

Prof. Dr. Canan Karatay sigara bırakma tarifi belli oldu. Bir kaşık bu üründen kullanan sigarayı rahatlıkla bırakabilecek.

HER EVDE VAR 

Canan Karatay'ın şipşak sigarayı bıraktıran tarifi:

Her evde kaya tuzu olduğunu olmasa da olması gerektiğini ifade edererek sözlerine başlayan Canan Karatay, "Kaya tuzu tuz değildir. Kaya tuzunun yüzde 30-35'i tuzdur yüzde 80'i mineraldir. Katkı maddesi olmadan vücuda girmesi lazım. Yurt dışında tuz tedavi odaları var. Evimde kaya tuzu lambaları var. Kaya tuzu vücuttaki tüm metalleri atar. Kaya tuzu emdiğiniz zaman ağzınızda bozulmuş olan tat duyguları reset olur" dedi ve açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Hazır yiyecekler dilde 5. Bir tat duyusu geliştiriyor. Çocuklar, gençler kadınlar kola, şekerli içeceklerde bunu arıyor. İşte bunu resetlemek için veya sigarayı bırakmak istiyorsanız ağzınıza tuz koyup emeceksiniz. Peygamber efendimiz her yemekten önce tuz yemez miydi?

YANLIŞ BİLİNİYOR

Tansiyon için korkutuldu. Herkeste tuz fobisi oldu. Hâlbuki insan vücudunun tuza ihtiyacı var. Nasıl ki suya ihtiyaç var tuza da ihtiyaç var. Ama o bildiğimiz su değil tuzlu sudur, mineralli sudur.

Bu halit mineraldir. Senelerce dünyada insan vücudunun 1 çay kaşı tuza ihtiyacı vardır der. Ama yurt dışında 1 çay kaşığı bizim tatlı kaşığımıza denk gelir. Yurt dışında çay kaşığı yoktur. Bu senelerce yanlış anlaşıldı" dedi.

TARİH BOYUNCA KULLANILDI

Canan Karatay tarihinde boyunca çokça kullandığını söyleyerek, "Roma İmparatorluğu zamanında Roma askerlerine maaş olarak tuz verilirdi. Kaya tuzu elektromanyetik alanı emer. Nükleer santral bacalarının içinde radyasyon için kullanılır" diyerek sözlerini şu şekilde sona erdirdi:

"Asırlardan beri kaya tuzu kullanılır. Amerika'da Rusya'da Özbekistan'da tedavi için tuz odaları var. Özellikle nefes darlığı, kalp hastalığı olanları tuz odalarına oturtarak tedavi yapıyorlar. Cildi de güzelleştiriyor" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Kadınlara ve Gençlere 250 Bin TL Toplu Ödeme Yapılacak! SGK İşlemleri Başlattı; E-Devlet’ten Başvuru Yapın…Önceki Haber

Kadınlara ve Gençlere 250 Bin TL Toplu Ö...

Çaydı Yağdı Derken Limona Gelen Zam Can Yakıyor! Halden 4 Liraya Çıkıyor ama Market Reyonunda…Sonraki Haber

Çaydı Yağdı Derken Limona Gelen Zam Can...

Yorum Yazın