Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan günde kaç saat uyuduğunu açıkladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan günde kaç saat uyuduğunu açıkladı
Abone ol
Kaymakam adaylarının kura törenine katılan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.

Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirenlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başarılarınızla şimdiye kadar hep ailelerinizi gururlandırdınız. Bundan sonraki başarılarınızla devletimizin ve milletimizin yüz akı olacaksınız. Şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Unvanlarımız ayrı olsa da hepimiz aziz milletimizin hizmetkarıyız. “Bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya gidiyoruz” bunu böyle bileceğiz" dedi.

85 MİLYONA HİZMET

Erdoğan, "Kaymakamlarımız, kişisel kabiliyetleriyle gittikleri her yerde iz bırakma, görev yaptıkları şehirlere damga vurma imkanına sahiptir. Adaletli, merhametli kaymakamlarımız sorumluluk alanlarının en ücra noktasına kadar uzanan yardım eli olmak zorundadır. 85 milyonun tamamına hizmet etmekle mükellefiz" dedi.

MESAİ YOK!

Erdoğan, "Tatili hafta sonu olmaz. Sabah 9 gibi akşam 5-6 civarı kapısını çekip çıkan kişiden de yönetici hiç olmaz" dedi ve sözlerini şu şekilde sürdürdü:

GÜNDE KAÇ SAAT UYUDUĞUNU AÇIKLADI

"Ülke idari amirliği mesai saatleri arasında yapılacak bir meslek değildir. Bizi temsilen görev yaptığınız ilçelerimizde günün 24 saati, yılın 365 günü çalışacak, koşturacak bir tempo ve motivasyonla işinize sarılmanızı bekliyorum. Ben cumhurbaşkanı olarak böyle çalışıyorum. Uykum 5-6 saat. Eve gidişlerim bazen 12 bazen 1. Aksi taktirde olmaz. O yüzden sizlerden de bunu bekliyorum. Başka türlü ne milletle güçlü bir ilişki kurabilirsiniz ne de geride bir miras bırakabilirsiniz" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Faturanızı Alıp PTT’ye Giderseniz Ödeme Yapılacak! T.C. Kimliğinizi Sakın Unutmayın; Adınıza Ödeme Tanımlanmış Olabilir…Önceki Haber

Faturanızı Alıp PTT’ye Giderseniz Ödeme...

Türkiye Kart uygulamaya geçti! Türkiye Kart nereden, nasıl çıkartılır, ücretli mi?Sonraki Haber

Türkiye Kart uygulamaya geçti! Türkiye K...

Yorum Yazın