Esra Erol’da Skandal! Cinsiyet Değiştirdi; Ailesi Canlı Yayında Şoka Uğradı… “Yok Artık!”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Esra Erol’da Skandal! Cinsiyet Değiştirdi; Ailesi Canlı Yayında Şoka Uğradı… “Yok Artık!”
Abone ol
Esra Erol’da bir skandalın ipi daha koptu! Kızlarını arayan aile, çocuklarının artık erkek olduğunu öğrendi! İşte görenin “Yok artık” dediği o olay…

Yayın hayatına hızlı bir giriş yapan Esra Erol’da programında ele alınan konular; vatandaşın nutkunun tutulmasına neden oluyor. Programa katılan Sıla’nın ailesi, kızlarını aradıklarını ifade ettiler. Kızlarının TikTok kullanmaya başladıktan sonra bambaşka birisi olduğunu ifade eden aile, TikTok üzerinden tanıştığı Sıla’nın hayatını değiştirdiğini ifade ettiler. 

Canlı yayında isyan ederek; “Sıla geldi ocağımızı batırdı. Doğum günü için Bursa'ya gitti sonra geldi. Seda 'Yüzüm erkek yüzüne benziyormuş' dedi.” Sözlerini ifade eden aile, kızlarının tavırlarında büyük bir değişim olduğunu açıkladı. Evden kaçıp TikTok’a tanıştığı Sıla’nın yanına tüm mal varlığını alarak giden Seda’nın gündeme gelişi ise herkesi hayrete düşürdü! 

Sıla’nın Annesi Canlı Yayına Bağlandı! 
Seda’nın ailesinin isyanından hemen sonra Seda’nın TikTok arkadaşı Sıla’nın annesi canlı yayına bağlandı ve “9 aydır benim kızımla sosyal medyada tanışıyorlar. Seda'nın malını mülkünü kızım almamıştır. Gelip görebilirler.” İfadelerine yer verildi. Seda’nın doğum günü kutlamasından geldikten sonra kendilerini evden kovduğunu ifade eden aile, kas hastası olan özel durumlu kardeşini de yataktan aşağı attığını açıkladılar.

Sıla’nın annesi Sima ise Seda’nın cinsiyet geçiş ameliyatı olduğunu açıklayınca aile neye uğradığını şaşırdı. Onedio’nun haberine göre Seda artık kendisine Demir ismini koymuş! Erkek olarak hayatına devam edecek olan Seda ise canlı yayına bağlanıp herkesi şoka etti. Seda, fotoğraflarının kaldırılmasını istedi ve ailesinin durumunun gayet iyi olduğunu ama kendilerini acındırmak için iş yerinde kaldıklarını ifade etti.

Seda’nın ailesinin yanına dönüp dönmeyeceği ise büyük bir soru işareti. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?
 

Anahtar Kelimeler:
15 – 29 Eylül Arasında Emeklinin Cüzdanı Taşacak! Cumhurbaşkanı Ek Ödemeyi Duyurdu; Sakın Kaçırmayın…Önceki Haber

15 – 29 Eylül Arasında Emeklinin Cüzdanı...

Memur Olmak İsteyene Müjde Geldi! KPSS’den 70 Üzerinde Puan Aldıysanız Hemen Başvurun…Sonraki Haber

Memur Olmak İsteyene Müjde Geldi! KPSS’d...

Yorum Yazın