Fiat Egea'yı tahtından edecek yeni Linea Türkiye'ye geliyor! İşte fiyatı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fiat Egea'yı tahtından edecek yeni Linea Türkiye'ye geliyor! İşte fiyatı
Abone ol
Türkiye'de Egea öncesi en popüler sedan modeller arasında yer alan Linea efsanesi yenilenmiş kasasıyla geri dönüyor.

Bir dönemin satış rekorları kıran aracı Linea yeni kasasıyla bayilere geliyor. 

Fiat'ın Türkiye geneli satışa sunduğu modellerin genel olarak popüler olduğu aşikar. Siena, Albea ve Linea satışa sunuldukları dönem Türkiye'nin en çok satan sedan otomobilleri arasına yerleşmişti. Bilindiği üzere Linea sonrası Egea satışa sunulurken yıllarca da en çok satan sedan otomobil ünvanını da kimseye kaptırmamıştı.

Şimdilrede Egea sonrasında ise sahne tekrardan Linea'nın oldu. Aslında Fiat genel olarak sedan modellerini de kasa değişimi yerine isim değişimiyle satışa sunarken bu durum da Siena'dan günümüze kadar devam ediyor. Egea'dan sonra sahne tekrardan bir önce ki neslin lideri olan Linea'nın olacak.

Linea bir süredir de yenilenmiş kasasıyla bazı ülkelerde satışa çıkarken önümüzde ki yıl ise 2024'te Linea tamamen yenilenmiş olan kasasıyla Türkiye yollarında olacak. Linea yeni kasasına 2019 yılında kavuşurken bu yıl ise kasa makyajlanacaka

Fiat Türkiye’ye direkt olarak bu makyajlı kasasını getirecek. Yeni kasa Linea 2024’ün başında ülkemizde satışa çıkacak.

Yeni Linea, 2 benzinli bir de hibrit motor seçeneği ile gelecek. Benzinli ve hibirt motorlar hali hazırda Egea’da kullanılan motorlarla aynı teknolojileri kullanacak. 

Anahtar Kelimeler:
Bim Marketler 26 Eylül Aktüel Kataloğunu Yayınladı! 1 Kg Çay, 3 Kg Yoğurt, 10 Kg Un, Bebek Bezi İndirime Girdi!Önceki Haber

Bim Marketler 26 Eylül Aktüel Kataloğunu...

Samsung Galaxy Ring ne zaman satışa çıkacak? Galaxy Ring özellikleri ve fiyatıSonraki Haber

Samsung Galaxy Ring ne zaman satışa çıka...

Yorum Yazın