Hande Erçel Bu Yöntemle 1 Haftada 5 Kilo Verdi! Dişini Sıkıp 10 Gün Yapan Tığ Gibi Kalıyor…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hande Erçel Bu Yöntemle 1 Haftada 5 Kilo Verdi! Dişini Sıkıp 10 Gün Yapan Tığ Gibi Kalıyor…
Abone ol
Hande Erçel bu yöntemle tam tamına 1 haftada 5 kilo verdi. Dişini sıkıp 10 gün bu diyeti yapanlarsa adeta tığa dönüyor…

Ekranların en çok aranan isimlerinden biri olan Hande Erçel’in bir zamanlar kilolu olduğu biliniyordu. Güneşin Kızları döneminden sonra kabuğuna çekilen ve ara ara dizilerde oynayan Hande Erçel’in en son olarak Bambaşka Biri isimli dizide boy gösterdiği biliniyordu. Başarılı oyuncunun kilo vermek istediğinde uyguladığı diyetse herkesi şaşırttı. İşte merak edilenler…

Güneşin Kızları dizisine katılmak için şok bir diyet yapan Hande Erçel bu durumu ise “Karşıma kilo sorunu çıktı. Bana ‘zayıfla’ dediler. Ben de bir haftada 5 kilo verdim. Kısa sürede sağlıklı bir diyet yaptım ve spor yaptım. 1 haftada 5 kilo! O sürede sadece sıvıyla beslendim. Çorba ve su ile yaşadım. Şu anda da hâlâ kilomu korumaya dikkat ediyorum. Bir hafta sonra gittiğimde oldukça inançlı olduğumu gördükleri için Selin karakterini aldım” açıklamada bulunmuştu. Peki, Hande Erçel nasıl zayıfladı?

Hande Erçel Diyeti Belli Oldu!
1 hafta boyunca sadece sıvı tüketmeye dikkat ettiğini ifade eden Hande Erçel, katı hiçbir şey yememiş! Asitli içeceklerden de uzak durarak; su ve çorba gibi ürünlerle beslenen Hande Erçel’in sporla da kilo vermeyi desteklediği görüldü. 

Tükettiği çorbaların içerisine salça, tuz ya da zararlı yağlardan koymadığı bilinen Hande Erçel’in bol bol su içtiği de biliniyor. Bunun yanı sıra hızlı kilo vermek isteyen Hande Erçel’in kereviz çorbası, sebze çorbası, mercimek çorbası, brokoli çorbası ve lahana çorbası gibi ürünler tükettiği de ortaya çıktı. 

Anahtar Kelimeler:
KYK yurtları 1. yedek yerleştirme sonuçları açıklandıÖnceki Haber

KYK yurtları 1. yedek yerleştirme sonuçl...

Lezzeti duyan müptelası oldu! Yurt dışından bile gelen var Samsun, Ordu, Çorum, Sivas ve Amasya açıklandı..Sonraki Haber

Lezzeti duyan müptelası oldu! Yurt dışın...

Yorum Yazın