Kadınlara ve Gençlere 250 Bin TL Toplu Ödeme Yapılacak! SGK İşlemleri Başlattı; E-Devlet’ten Başvuru Yapın…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadınlara ve Gençlere 250 Bin TL Toplu Ödeme Yapılacak! SGK İşlemleri Başlattı; E-Devlet’ten Başvuru Yapın…
Abone ol
Kadınlara ve gençlere muhteşem bir haber geldi. 250 bin TL toplu ödeme yapılacak. SGK resmen işlemleri başlattı.

Bilindiği üzere devlet; kadınlara ve gençlere birçok yardımda bulunarak sosyal hayatta yerlerini almalarını istiyor. Girişimci kadın ve gençlere verilecek olan bu toplu ödeme desteği ise vatandaşların dikkatini üzerine çekti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla başlayan ve “Uzman Eller Projesi” kapsamında 250 bin TL hibe desteğinin şartları merak konusu oldu. SGK kapsamında çalışan ya da vergi mükellefi olan kişilerin alabileceği bu hibe desteği için; projenin tamamlanması gerekiyor. Belirtilen süreç içerisinde başvuru yapan kişiler; Tarım ve Orman Bakanlığı resmi internet sitesine e-devlet bilgileri ile giriş yaparak başvuru yapıyor. 

Sadece Bu İşlerle İlgilenenlere Verilecek! 
Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği, sütlük sığır yetiştiriciliği, manda ve arı yetiştiriciliği, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği, ipek böceği, bal üretimi, kapama meyve bahçesi tesisi, organik gübre üretme tesisi, balık yetiştirme gibi alanlarda iş yapacak olan kadınlara ve gençlere verilecek. SKG kapsamında yapılacak olan ödemeler içinse öncelikle E-Devlet üzerinden başvuru yapılması gerekiyor. 

Başvuru yapacak kişilerin her bir soruyu doğru ve eksiksiz bir biçimde cevaplaması gerekiyor. Eğer sorulardan bir tanesi eksik ya da hatalı cevaplanması durumunda başvuru reddediliyor. Sizler devletin kadın ve gençlere vermiş olduğu bu destekler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız! 
 

Anahtar Kelimeler:
Hyundai 6 Ay Boyunca Bir Kuruş Ödetmiyor! 2023 Model i10 İçin Efsane Kampanya Başladı; 700 Bin Liranız Varsa…Önceki Haber

Hyundai 6 Ay Boyunca Bir Kuruş Ödetmiyor...

Canan Karatay gizli formülü deşifre etti! Tek kaşığı ile doğal yoldan sigarayı bırakabilirsininizSonraki Haber

Canan Karatay gizli formülü deşifre etti...

Yorum Yazın