Yalı Çapkını Ferit'i Sollayan Bu Burçlar Belli Oldu! Sevgiliyken Dikkat..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yalı Çapkını Ferit'i Sollayan Bu Burçlar Belli Oldu! Sevgiliyken Dikkat..
Abone ol
Bu burçlar diğer burçlara göre daha fazla flört etmeyi seviyor. İşte o burçlar.

Flört etmeyi seven burçlar açıklandı.

TERAZİ BURCU

Burçlar aleminin en çapkını terazilerdir. Teraziler, en flörtöz ve çekici olan burçtur. Çünkü onlar yüzleşmeyi hiç sevmez bu yüzden de barışı korumak amacıyla sürekli sizin huyunuza giderler.

İKİZLER BURCU

İkizler, etraflarındaki herkes ile flört eden sosyal kelebekler olarak biliniyor. Ancak bu durum karşılarındakiyle ilgilendikleri anlamı taşımaz. Onlar biraz da zararsız eğlence arayışındadır.

KOÇ BURCU

Tutkulu yanlarıyla bilinen koçlar, bu yönleri sayesinde oldukça flörtözdür. Tutkulu ve dürtüsel koç, birinden hoşlandığı zaman geri duramaz. Koç, cinsel dürtü ile ilişkili gezegenlerden biri olan Mars tarafından yönetildiğinden, bu ateş burcu yeteneklerini gösterme veya sorumlu olma şansı bulduklarında flörtözlüklerini ortaya çıkarırlar. Bundan dolayı, koç burcu ile flört etmek istediğinizde, onların harekete geçmesi için hızla bir soru yöneltin ya da yeteneklerini görmek istediğinizi belirtin.

ASLAN BURCU

Aslanlar flört edecekleri zaman dikkat çekmeyi severler ve hedeflerindeki kişinin kim olduğunun bir önemi kalmaz. Aslanların oksijene ihtiyacı olduğunu gibi sevgi ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu yüzden flört etmek onlara insanların dünyasının merkezindeymiş hissi verir.

YAY BURCU

Özgürlüklerini seven yaylar sınırları zorlar ve utanmadan flört ederler. Yayların flört durumlarında incelikli bir yönleri yoktur. Abartılı ve sakar olan yaylar flört döneminde her şeyi çok ileriye götürebilir. Flört dönemindeki tavırları, daha sessiz olan burçlara abartılı ve itici gelebilir.

KOVA BURCU

Kovalar farkına bile varmadan flörtöz olabilecek burçlardır. Arkadaş canlısı olan kovalar genellikle flört ettiklerinin farkına bile varmazlar. Çünkü, onlar sadece arkadaşça davrandıklarını düşünürler. Meraklı olan kovalar, hakkınızda her şeyi bilmek istediği için sorular yöneltir. Bu durum size ilgi duydukları anlamına gelmez.

Anahtar Kelimeler:
Rıdvan Dilmen Süper Lig'in sisteminin değişeceğini açıkladı! TFF tarihi bir adıma imza atıyorÖnceki Haber

Rıdvan Dilmen Süper Lig'in sisteminin de...

Kaan Kazgan kimdir, kaç yaşında?Sonraki Haber

Kaan Kazgan kimdir, kaç yaşında?

Yorum Yazın