SİYASET

Başkan Demirtaş: "Zimmetine para geçiren personelle alakalı icra takibi başlatıldı"

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zimmetine 862 bin 300 TL para geçiren personelden tahsil edilemeyen 490 bin 76 TL için personelin gayrimenkulüne hacizle satış talebinde bulunduklarını söyledi.

Tekkeköy Elbistan ile kardeş şehir oldu

Samsun Tekkeköy Belediyesi ve Elbistan Belediyesi arasında 'kardeş şehir' ilişkisi kurulma talebi belediye meclisinde oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Demirtaş, en güvenilirler listesinde 9. sıraya yerleşti

İlkadım İlçe Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'En Güvenilir İlçe Belediye Başkanı' anketinde yüzde 60,4 oy alarak Türkiye genelinde 9. sırada yer aldı.

CHP Samsun'da aday adaylarını tanıttı

SAMSUN ? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı, milletvekili aday adaylığı için başvuran 31 aday adayını düzenlenen törenle tanıttı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığına atama

AK Parti Samsun İl Başkanlığına vekaleten Mehmet Köse atandı.

Başkan Sandıkçı: "İdealimiz, ömürlük projeleri halkımızın hizmetine sunmaya devam etmektir"

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "İdealimiz, emin adımlarla ilerlemeyi sürdürerek ilçemizi geleceğe hazırlamak, ömürlük projeleri halkımızın hizmetine sunmaya devam etmektir" dedi.

Başkan Demirtaş: "Odağı insan olan projeleri ilçemizde hakim kılacağız"

Samsun'un İlkadım Belediyesi tarafından yapımına başlanan Hasta Refakatçi ve Şefkat (Kimsesizler) Evi inşaatları hızla yükseliyor. Yapımı devam eden projeler hakkında bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Odağı insan olan projeleri ilçe...

Başkan Sandıkçı: "Samsun'da yine en yüksek oy alan ilçelerden bir tanesi olacağız"

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Allah'ın izniyle Samsun'da yine en yüksek oy alan ilçelerden bir tanesi olacağız. Ülkemiz için yıllarca biriktirilmiş kazanımları, yükselen uluslararası itibarın bir çırpıda yok edilmesine asla müsaade etmeyeceğiz...

Muhtarlar derneği genel kurulu

Samsun Alaçam Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Hüseyin Sönmez, güven tazeledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bu ülkenin birleşmeye ihtiyacı var, bu ülkenin huzura ihtiyacı var"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu ülkenin birleşmeye ihtiyacı olduğunu belirterek "Bu ülkenin huzura ihtiyacı var. Bu ülkenin beraber olmaya ihtiyacı var. Bu ülkenin kucaklaşmaya ihtiyacı var" dedi.

Başkan Üçok: Tüm Suluova'yı kucaklayan hizmet anlayışıyla çalışıyoruz"

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, belediye çalışanlarıyla geleneksel olarak düzenlediği personel iftarında buluştu. Mesai arkadaşlarına hizmetleri için teşekkür eden Başkan Üçok, "Suluova'ya yaptığımız her hizmet, kazandırdığımız her proje, hizmete açt...

Akay : " Karabük'e hizmet için yarım kalan işimizi tamamlamak için buradayız"

Karabük Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve CHP Karabük Milletvekili aday adayı Cevdet Akay, Karabük Gazeteciler Cemiyetinde gazetecilerle bir araya geldi.

Düzce İGM Başkanı Fazlı Koç oldu

DÜZCE ? Düzce İl Genel Meclis Başkanı meclis üyesi Fazlı Koç oldu.

Çavuşoğlu: "Hedefimiz Cumhuriyetimizin ikinci asrını Türk Asrı yapmak"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, birinci öncelikleri vatan sevgisi ve Türk milleti olan partilerle Cumhur İttifakı'nı kurduklarını belirterek hedeflerinin Cumhuriyetin ikinci asrını Türk Asrı yapmak olduklarını söyledi.

Bakan Çavuşoğlu: "Hem sahada güçlüyüz hem masada güçlüyüz"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin attığı her girişimin küresel çapta saygı gördüğünü ifade ederek "Türkiye artık sadece bölgesel güç değil küresel bir aktör olmuştur. Hem sahada hem masada güçlüyüz" dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Bartın'da

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bir dizi ziyaret için Bartın'a geldi.

Gençlerle önce sohbet etti sonra mutafa girdi

DÜZCE ? AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, önce gençlerle sohbet etti ardından mutfağa girerek melemen yapıp onlarla sahur yaptı.

Gündoğdu, çarşı pazar gezip vatandaşı dinliyor

AK Parti Karabük Milletvekili aday adaylarından Hüseyin Gündoğdu, adaylığını açıkladığı andan itibaren il ve ilçelerde çarşı pazar gezerek vatandaşın derdini dinliyor.

Ekrem İmamoğlu: "Biz 86 milyon insanımızı, milletimizi iktidar yapacağız"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bir kişinin iktidarı bitecek, bir avuç insanın mutlu olduğu dönem bitecek, 86 milyon insanımız mutlu olacak" dedi.

İl Başkanı Salt, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

İsmail Altınöz'ün 14 Mayıs Genel Seçimlerinde 28'inci Dönem Milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığından istifasının ardından AK Parti Karabük İl Başkanlığı görevine atandığı duyurulan Ferhat Salt'a İl Başkanlığı görevi tevdi edildi.

Başkan Güler: "Kapımız da gönlümüz de her daima açık"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu'da yaşayan vatandaşların istek ve beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı'na ilettiği "halk günü" toplantılarına devam ediyor. Vatandaşlarla bire bir görüşen Başkan Güler, sorunların çözümü iç...

Başkan Aşgın'dan AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevini devralan Murat Günay'a ziyaret

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevini devralan Murat Günay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Aşgın, "Başkanımıza ve yönetimine bu kutlu davada, millet ve memlekete hizmet yolunda başarılar diliyoru...

AK Parti teşkilatı gazetecilerle iftar programında buluştu

AK Parti Karabük İl Başkanlığı düzenlediği iftar programında basın mensupları ile bir araya geldi.

Karabük Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Cevdet Akay Aday Adayı oldu

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu (TÜMBİKON) ile İstanbul Karabük Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Cevdet Akay 14 Mayıs'ta yapılacak milletvekilliği seçimleri için CHP'den milletvekili aday adayı oldu.

Amasya'nın yeni Belediye Başkanı Çelik: "Çiçek göndermeyin, depremzedeler için bağış yapın"

Amasya'nın yeni Belediye Başkanı Bayram Çelik, göreve başlaması dolayısıyla kendisine çiçek göndermek isteyenlere bunun yerine depremzedeler için bağışta bulunmaları çağrısını yaptı.

Şengüloğlu "Biz kocaman bir aileyiz"

DÜZCE ? AK Parti Düzce teşkilatları vefa iftarında bir araya geldi. İl Başkanı Hasan Şengüloğlu birlik beraberliğe vurgu yaparak "Biz vefası ve kardeşliği ile kocaman bir aileyiz" dedi.

AK Parti'de temayül yoklaması yapıldı

AK Parti'de, 14 Mayıs'ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Karabük'te aday belirleme işleminin ilk ayağı olan teşkilat temayül yoklaması yapıldı.