FİNDİK HABERLERİ

HaberlerFİNDİKFİNDİK
22 Haziran Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 22 Haziran Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 22.06.2020
15 Haziran Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 15 Haziran Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 15.06.2020
6 Mart Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 6 Mart Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 6.03.2020
2 Mart Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 2 Mart Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 2.03.2020
25 Şubat Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 25 Şubat Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 25.02.2020
19 Şubat Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 19 Şubat Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 19.02.2020
18 Şubat Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 18 Şubat Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 18.02.2020
15 Şubat Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 15 Şubat Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 15.02.2020
30 Ocak Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 30 Ocak Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 30.01.2020
29 Ocak Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 29 Ocak Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 29.01.2020
28 Ocak Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 28 Ocak Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 28.01.2020
23 Ocak Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 23 Ocak Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 23.01.2020
20 Ocak Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 20 Ocak Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 20.01.2020
Kabuklu fındık 20 lira oldu
Ordu'da geçen ay 16-17 lira arasında işlem gören fındık fiyatları, randımana bağlı olarak 20 liraya kadar satılabiliyor. Uzmanlar, fındık fiyatının ilerleyen günlerde daha da artabileceğini tahmin ettiklerini belirtiyor.
FİNDİK 13.01.2020
13 Ocak Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 13 Ocak Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 13.01.2020
11 Ocak Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 11 Ocak Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 11.01.2020
10 Ocak Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 10 Ocak Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 10.01.2020
9 Ocak Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 9 Ocak Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 9.01.2020
Fındık ihracatı 2 milyar dolara koşuyor
Dış alıcıların ve içerideki yandaşlarının tüm olumsuz kampanyalarına rağmen Türk fındık ihracatı hem miktar hem de döviz getirisi açısından hızlı bir şekilde artıyor.
FİNDİK 8.01.2020
Fındık ile hurma buluştu
Klasik belediyeciliğin dışında nitelikli tarım alanında üretim ve verimliliği destekleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi, yerli ve organik ürün yelpazesine her gün yenilerini ekliyor.
FİNDİK 8.01.2020
8 Ocak Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 8 Ocak Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 8.01.2020
6 Ocak Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 6 Ocak Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 6.01.2020
4 Ocak Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 4 Ocak Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 4.01.2020
3 Ocak Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 3 Ocak Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 3.01.2020
2 Ocak Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 2 Ocak Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 2.01.2020
31 Aralık Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 31 Aralık Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 31.12.2019
30 Aralık Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 30 Aralık Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 30.12.2019
28 Aralık Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 28 Aralık Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 28.12.2019
27 Aralık Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 27 Aralık Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 27.12.2019
26 Aralık Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 26 Aralık Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 26.12.2019
25 Aralık Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 25 Aralık Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 25.12.2019
24 Aralık Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 24 Aralık Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 24.12.2019
23 Aralık Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 23 Aralık Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 23.12.2019
21 Aralık Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 21 Aralık Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 21.12.2019
20 Aralık Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 20 Aralık Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 20.12.2019
19 Aralık Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 19 Aralık Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 19.12.2019
18 Aralık Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 18 Aralık Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 18.12.2019
17 Aralık Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 17 Aralık Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 17.12.2019
16 Aralık Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 16 Aralık Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 16.12.2019
14 Aralık Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 14 Aralık Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 14.12.2019
13 Aralık Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 13 Aralık Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 13.12.2019
12 Aralık Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 12 Aralık Perşembeserbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 12.12.2019
11 Aralık Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 11 Aralık Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 11.12.2019
10 Aralık Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 10 Aralık Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 10.12.2019
9 Aralık Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 7 Aralık Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 9.12.2019
7 Aralık Cumartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 7 Aralık Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 7.12.2019
6 Aralık Cuma fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 6 Aralık Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 6.12.2019
Samsun'da fındık üreticileri çağrı! İşte fındığın alternatifi
Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, bölgede önemli bir geçim kaynağı olan fındıkta alternatif ürünlere yönelmesi gerektiğine dikkat çekerek, 'Bana göre fındığın alternatifi 1 numara kividir. Gelecek senelerde sürekli fiyatının artacağı bir meyvedir' diye konuştu.
FİNDİK 5.12.2019
5 Aralık Perşembe fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 5 Aralık Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 5.12.2019
AK Parti ve CHP arasında fındık tartışması
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, hükümetin fındık politikasını eleştiren ve 'Fındık namusumuzdur' açıklamasında bulunan CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel'e tepki gösterdi. Tomakin, 'Madem öyle fındık 90 sente satılırken namusunuza neden sahip çıkmadınız?' eleştirisinde bulundu.
FİNDİK 4.12.2019
4 Aralık Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 4 Aralık Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 4.12.2019
Fındıkta sevindiren gelişme
Dünya fındık ihracatının yüzde 70'ini elinde bulunduran Türkiye,2019-2020 sezonu ilk 3 ayında 140 bin 360 ton fındık ihracatı gerçekleştirerek 906 milyon 182 bin dolar döviz girdisi sağladı.
FİNDİK 3.12.2019
Osman Kara yazdı... Fındıkta İtalyan oyunu
Osman Kara yazdı... Fındıkta İtalyan oyunu
SamsunHaberTV. com Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, Fındıkta İtalyan oyunu başlıklı köşe yazısını kaleme aldı.
FİNDİK 3.12.2019
3 Aralık Salı fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 3 Aralık Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 3.12.2019
2 Aralık Pazartesi fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 2 Aralık Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 2.12.2019
30 Kasım fındık fiyatları ne kadar? İl il güncel fındık fiyatları...
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 30 Kasım Cumartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 30.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 29 Kasım Cuma
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 29 Kasım Cuma serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 29.11.2019
Fındık fiyatlarında paniğe gerek yok
Ulusal Fındık Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, üreticilerin bu yıl fındık fiyatından memnun olduğunu belirterek, son dönemde az da olsa düşen fiyatın 'paniğe yol açmasının beklenmediğini' vurguladı.
FİNDİK 28.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 28 Kasım Perşembe
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 28 Kasım Perşembe serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 28.11.2019
Fındıkta yüzler gülecek
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Edip Sevinç, 2019-2020 fındık ihraç sezonunda 300 bin tonun üzerinde ihracat beklentileri olduğunu belirterek, 'Bu, Cumhuriyet tarihinin en yüksek rakamı olacak.' dedi.
FİNDİK 27.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 27 Kasım Çarşamba
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 27 Kasım 2019 Çarşamba serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 27.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 26 Kasım Salı
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Bu hafta fındık fiyatlarının yükselmesi üreticiyi heyecanlandırdı. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 26 Kasım 2019 Salı serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 26.11.2019
Fındık fiyatları ne kadar? 25 Kasım Pazartesi
Fındık fiyatları güncellenen fiyatlarıyla alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli takip ediliyor. Bu hafta fındık fiyatlarının yükselmesi üreticiyi heyecanlandırdı. Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca 'da 25 Kasım 2019 Pazartesi serbest piyasa fındık fiyatları ne kadar?
FİNDİK 25.11.2019